SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Športový deň Technogym

„Wellness lifestyle“ v priamom prenose! Pre všetkých zamestnancov, ich rodinných príslušníkov a priateľov. Sobota, 28. Júna sa stala skutočne výnimočnou pre všetkých zamestnancov Technogymu.

„Wellness lifestyle“ v priamom prenose! Pre všetkých zamestnancov, ich rodinných príslušníkov a priateľov.

Sobota, 28. Júna sa stala skutočne výnimočnou pre všetkých zamestnancov Technogymu.  Po dlhšom období si mohli zamestnanci užiť voľnú sobotu, a to nielen doma v kruhu rodiny. Vďaka druhému ročníku úspešného Športového dňa mohli všetci zobrať svoje rodiny a priateľov a prísť sa do sýtosti zabaviť, okúpať, hýbať sa, športovať a užiť si nádherný deň.

Športový deň Technogymu aj tento rok dýchal skvelou rodinnou atmosférou, od začiatku  bolo cítiť dobrú náladu a radosť z príjemne stráveného dňa. Každý, kto mohol, zobral svoje ratolesti, rodinu či priateľov a prišiel na Športový deň do areálu Mestského kúpaliska v Lučenci a do športového Areálu Rocket Club, kde sa  program celého dňa odohrával.

Organizačný tím Technogymu sa snažil vyskladať program Športového dňa tak, aby si každý prišiel na svoje. Hneď po otvorení sa pódia zmocnili herci zo Základnej umelecej školy v Modrom Kameni, ktorí oživili a spestrili program pre všetkých. Vďaka profesionálnym animátorom sa detičky ani na chvíľku nemohli začali nudiť, pripravená bola detská izba plná hračiek, maľovanie na tvár, detské súťaže a hry, či už v detských tímoch alebo spolu s rodičmi, mini disco show a mnoho ďalších zábavných aktivít. Tradične prišli pozdraviť všetky deti Hasiči, ukázali hasičskú techniku, ktorá sa len tak ľahko nevidí a tiež  niečo zo svojej každodennej práce, ktorej základom je chrániť životy nás všetkých. Vďaka fantastickej pene, ktorú Hasiči pripravili, sa všetky deti dosýtosti vyšantili. Následne boli do programu zahrnuté aj koníky z Jazdeckého klubu Ružiná, ktoré boli pripravené povoziť veľkých i malých a ukázať nádheru týchto vznešených zvierat.

Celý deň bolo pre všetkých účastníkov zabezpečené občerstvenie, hot-dogy, nanuky, guláš, do sýtosti sa čapovalo pivo, radler či kofola. Energiu do ďalšieho sprievodného programu predsa bolo treba načerpať. Určite najväčší úspech mal tradičný turnaj v plážovom volejbale, v ktorom tento rok súťažilo 8 tímov. Prvé tri miesta boli ocenené zaujímavými darčekmi a medailami, no viac než to potešili najmä skvelé športové výkony. V duchu „wellness lifestyle“, filozofie Technogymu, sa tento deň ukončil v naozaj vynikajúcej atmosfére, v pocite zdravej športovej únavy, ako aj únavy zo slniečka, no aj oddýchnutia a odreagovania sa, pretože športom dýchal celý areál. Bazény plné detí, kriku a zábavy o tom svedčili celý deň.

Zaručene skvelá odmena pre všetkých zamestnancov ako aj pre všetky deti za dobré vysvedčenie, ktorou Športový deň bol, bola dôkazom toho, že lepšie, ako sedieť doma, bolo zobrať svoju rodinu a ísť stráviť deň plný radosti, pohybu, športu a bohatého programu. Veríme, že tradícia Športového dňa bude aj naďalej pokračovať a prinášať zamestnancom a ich rodinám radosť a zábavu. Let´s Technogym!

img1530-r495_res.jpg

Detská izba pripravená pre tých najmenších

img1421-r117_res.jpgVstup na Športový deň, sprevádzaný darčekmi a balíčkami pre všetky deti

img1527-r893_res.jpgKoníky z Ružinej boli skutočne obrovským prekvapením

img1541-r203_res.jpgPlážový volejbalový turnaj si vyžiadal veľa nervov no aj zábavy :)

img1636-r335_res.jpgVíťazný tím Trúdi v zložení: zľava Richard Görner, Zuzana Golianová, Roman Stráňovský, Zuzana Krištofíková, Mirkoslav Gális a Tomáš Bariak

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


31m

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 1 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu