INZERCIA

Letná koktail-párty s Betonom

Na párty a osviežujúci drink nemusíte chodiť do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála.

Horúce prázdninové večery, partia priateľov a príjemné chvíle pri dobrom jedle a pití – užívajte si leto plnými dúškami! Na párty a osviežujúci drink pritom nemusíte chodiť do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála. Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou je na to Beton priam predurčený.

Pozvite priateľov na koktail-párty a zabavte sa spoločne výrobou jednoduchých, no o to zaujímavejších variácií legendárneho drinku z toniku a Becherovky. Ak sa necháte inšpirovať niekoľkými tipmi brand ambassadora Becherovky Ľuboša Rácza, môžete rodinu alebo priateľov prekvapiť originálne servírovaným letným osviežením:

Do vysokého, vychladeného pohára dajte najprv 5 kociek ľadu, nalejte na ne 1 deci a pol toniku a potom panáka (5cl) milovanej Becherovky. Pridajte rezy zo štvrtinky citrónu a ak sa chcete obzvlášť rozmaznávať, zakončite koktail štíhlym plátkom žltého melóna. Beton v modernom šate je na svete!

Ak chcete jednoduchý domáci drink povýšiť na nezabudnuteľný, nezabúdajte na detaily, ktoré rozhodnú o celkovom zážitku. Prvým krokom je vychladiť si poháre – nie je nič jednoduchšie ako „hodiť“ pár suchých pohárov do mrazničky. Podávať v nich koktail sa stane v horúcom lete úžasne chladivým zážitkom.

Posledná dôležitá rada je prozaická – majte vždy poruke čerstvé suroviny na dochutenie a ozdobenie koktailov. Ich mená sú limetka, šalátová uhorka, stonkový zeler, čerstvý zázvor alebo melón. Navyše, zmrazený melón môžete použiť aj miesto ľadu. Jednoducho z dužiny vykrojte ozdobné tvary, vložte ich na tácke do mrazničky a o niekoľko hodín podávajte v drinku. Výsledok bude efektný!

Fantázii sa medze nekladú. Vyskúšajte jednu z obľúbených variácií kultového Betonu, alebo zapojte kreativitu a vytvorte si svoju vlastnú!

Na pánsku jazdu: Beton Old Fashioned

4cl Becherovka Original

10 cl Tonic

Ľad, uhorka/citrón

Korenistý nádych Becherovky a osviežujúci tonik si získajú každého, kto vie oceniť kvalitu ukrytú v jednoduchosti. V štýlovom nízkom whisky skle získa Beton nový, elegantný rozmer, ktorý môžete namiesto citrónu podčiarknuť aj odvážnejšími alternatívami. Do pohára nalejte Becherovku, pridajte kvalitný ľad a čerstvo otvorený tonik, zľahka premiešajte a vložte rez uhorky alebo dokonca lístky bazalky. Originálne ingrediencie v drinku otvoria úplne nový chuťový zážitok.

Očarte ženu svojho života: Beton Bitter

4 cl Becherovka Original

10 cl Tonic

Ľad, pomaranč, citrón a limetka

Pár kvapiek KV 14

Teplé letné dni priam vyzývajú k flirtom a novým láskam. Chcete zapôsobiť na dámu svojho srdca? Do vínového pohára plného ľadu nalejte namrazenú Becherovku, zalejte tonikom a pridajte plátky citrusov. Na záver zastreknite aperitívom KV 14. Takto podávaný Beton urobí v okamihu z každej ženy dámu a z vás originálneho a kreatívneho gentlemana!

Garden párty s rodinou: Beton Family Style

40 cl Becherovka Original

1 l Tonic

Plátky citróna

Ľad

Grilujete s rodinou alebo sedíte na terase s kolegami? Podeľte sa lahodnú sviežosť a pripravte Beton na americký štýl vo veľkom džbáne. Do džbánu jednoducho nalejte Becherovku Original, pridajte tonik, vložte kocky ľadu a na doladenie chuti i pre potešenie oka plátky citróna. Servírujte v štýlových vysokých pohároch so slamkou a veselú prázdninovú atmosféru máte zaručenú!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

3 najväčšie chyby pri zateplení šikmej strechy

Zateplenie šikmej strechy môže pokaziť aj profesionál, ak nedodržiava niekoľko zásadných pravidiel. Pozrite sa, ktoré to sú.

Tlačové správy

EU v Bratislave udelila čestný titul doctor honors causa

Ekonomická univerzita v Bratislave udelila čestnú vedeckú hodnosť doctor honoris causa Andreasovi Wörgötterovi

Tlačové správy

Company´s autumn in the High Tatras

A good teambuilding or a good training should fulfil four main points that determine its success.

Tlačové správy

V Žiline sme vytvorili priestor, aby mladí ľudia neodišli

Stanicu sme chceli zrekonštruovať za milión korún, stálo to desať.