SME
Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela
INZERCIA

Letná koktail-párty s Betonom

Na párty a osviežujúci drink nemusíte chodiť do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála.

Horúce prázdninové večery, partia priateľov a príjemné chvíle pri dobrom jedle a pití – užívajte si leto plnými dúškami! Na párty a osviežujúci drink pritom nemusíte chodiť do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála. Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou je na to Beton priam predurčený.

Pozvite priateľov na koktail-párty a zabavte sa spoločne výrobou jednoduchých, no o to zaujímavejších variácií legendárneho drinku z toniku a Becherovky. Ak sa necháte inšpirovať niekoľkými tipmi brand ambassadora Becherovky Ľuboša Rácza, môžete rodinu alebo priateľov prekvapiť originálne servírovaným letným osviežením:

Do vysokého, vychladeného pohára dajte najprv 5 kociek ľadu, nalejte na ne 1 deci a pol toniku a potom panáka (5cl) milovanej Becherovky. Pridajte rezy zo štvrtinky citrónu a ak sa chcete obzvlášť rozmaznávať, zakončite koktail štíhlym plátkom žltého melóna. Beton v modernom šate je na svete!

Ak chcete jednoduchý domáci drink povýšiť na nezabudnuteľný, nezabúdajte na detaily, ktoré rozhodnú o celkovom zážitku. Prvým krokom je vychladiť si poháre – nie je nič jednoduchšie ako „hodiť“ pár suchých pohárov do mrazničky. Podávať v nich koktail sa stane v horúcom lete úžasne chladivým zážitkom.

Posledná dôležitá rada je prozaická – majte vždy poruke čerstvé suroviny na dochutenie a ozdobenie koktailov. Ich mená sú limetka, šalátová uhorka, stonkový zeler, čerstvý zázvor alebo melón. Navyše, zmrazený melón môžete použiť aj miesto ľadu. Jednoducho z dužiny vykrojte ozdobné tvary, vložte ich na tácke do mrazničky a o niekoľko hodín podávajte v drinku. Výsledok bude efektný!

Fantázii sa medze nekladú. Vyskúšajte jednu z obľúbených variácií kultového Betonu, alebo zapojte kreativitu a vytvorte si svoju vlastnú!

Na pánsku jazdu: Beton Old Fashioned

4cl Becherovka Original

10 cl Tonic

Ľad, uhorka/citrón

Korenistý nádych Becherovky a osviežujúci tonik si získajú každého, kto vie oceniť kvalitu ukrytú v jednoduchosti. V štýlovom nízkom whisky skle získa Beton nový, elegantný rozmer, ktorý môžete namiesto citrónu podčiarknuť aj odvážnejšími alternatívami. Do pohára nalejte Becherovku, pridajte kvalitný ľad a čerstvo otvorený tonik, zľahka premiešajte a vložte rez uhorky alebo dokonca lístky bazalky. Originálne ingrediencie v drinku otvoria úplne nový chuťový zážitok.

Očarte ženu svojho života: Beton Bitter

4 cl Becherovka Original

10 cl Tonic

Ľad, pomaranč, citrón a limetka

Pár kvapiek KV 14

Teplé letné dni priam vyzývajú k flirtom a novým láskam. Chcete zapôsobiť na dámu svojho srdca? Do vínového pohára plného ľadu nalejte namrazenú Becherovku, zalejte tonikom a pridajte plátky citrusov. Na záver zastreknite aperitívom KV 14. Takto podávaný Beton urobí v okamihu z každej ženy dámu a z vás originálneho a kreatívneho gentlemana!

Garden párty s rodinou: Beton Family Style

40 cl Becherovka Original

1 l Tonic

Plátky citróna

Ľad

Grilujete s rodinou alebo sedíte na terase s kolegami? Podeľte sa lahodnú sviežosť a pripravte Beton na americký štýl vo veľkom džbáne. Do džbánu jednoducho nalejte Becherovku Original, pridajte tonik, vložte kocky ľadu a na doladenie chuti i pre potešenie oka plátky citróna. Servírujte v štýlových vysokých pohároch so slamkou a veselú prázdninovú atmosféru máte zaručenú!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Family winter paradise - Bachledka Ski & Sun

A rapidly developing ski resort in the Goral region.

Tlačové správy

Prohibition of competition after employment termination

FAQ related to the prohibition of competition have been answered by specialists from the SOUKENÍK – ŠTRPKA law firm.

Tlačové správy

Čo znamená spomalenie hospodárskeho rastu pre Slovensko?

Slovensko, súčasť globálneho obchodu s proexportnou ekonomikou musí citlivo monitorovať predpovede a indikátory rastu či poklesu.