SME
Nedeľa, 21. apríl , 2019
INZERCIA

D O A S – developer, ktorý sa rozumie stavbám

Trh s nehnuteľnosťami neustále prekvitá.

Trh s nehnuteľnosťami neustále prekvitá.

Stále viac a viac developerských spoločností prichádza s novými projektmi, ktoré sľubujú inovatívne a kvalitné riešenia. Tieto subjekty však často so stavbou budov nemajú takmer žiadne skúsenosti, disponujú len s kapitálom, ktorý sa takto rozhodli investovať. Dokážu však svojim budúcim klientom poskytnúť kvalitu priestorov a služby na profesionálnej úrovni? Odpoveď na túto otázku prichádza niekedy až príliš neskoro. Preto ak hľadáte zaujímavé priestory na podnikanie či bývanie, stavte aj vy na rokmi overeného hráča na realitnom trhu a oboznámte sa s bohatými aktivitami investično – developerskej spoločnosti D O A S s.r.o.

Prečo spolupracovať s D O A S?

Určite aj sami podľa seba viete, že tie najlepšie skúsenosti získate len vlastnou prácou, ktorá vás zakaždým posunie o krôčik vpred. Viac ako 20 ročné skúsenosti spoločnosti D O A S nielen v oblasti plánovania a financovania výstavby, ale aj samotnej stavby, jej kompletizácie a prevádzky sú zárukou, že užívanie priestorov z ponuky spoločnosti neprináša žiadne skryté nástrahy, ale len výhody, z ktorých budete určite profitovať. Navyše, aj vy môžete získať maximálnu ústretovosť pri prispôsobovaní priestorov podľa vašich požiadaviek či nadštandardné služby, ktoré vám výrazne uľahčia využívanie nehnuteľností.

Projekty s pridanou hodnotou

D O A S ukrýva vo svojom portfóliu viacero zaujímavých a inovatívnych projektov, ktoré vždy prinášajú moderné trendy, nadčasovosť, sviežosť a súhru s prírodou. Príkladom je aj viacúčelový objekt AB D O A S na Košickej ulici v Bratislave určený najmä ako vhodné miesto na sídlo podnikania. V jeho blízkosti rovnako na Košickej ulici sa nachádza aj stavba VIKTÓRIA,

viktoriabytruzinov-31-490-pix-r686_res.jpg

ktorá ponúka moderné bývanie a kancelárie na prenájom takmer v centre Bratislavy s príjemným a tichým okolím plným zelene. Za zmienku určite stojí aj pozemkový projekt Mlynský klin v Senci, ktorý už našiel takmer všetkých svojich obyvateľov či pripravované pozemky na výstavbu rodinných domov v lokalite Senec - Čierna Voda.

Zlaté Krídlo – bývanie pod svahmi Karpát

Jednou zo súčasných výziev je kompletná realizácia technologicky a ekologicky vyspelého bytového komplexu Zlaté Krídlo v Bratislave. Táto novostavba v Rači poskytne pre svojich budúcich obyvateľov miesto na plnohodnotný život, kde sa nachádza naozaj všetko, čo potrebujú. V priestore s polosúkromným charakterom nájdu okrem moderných bytov aj kompletné služby, obchody či zelené plochy a detské ihriská. Zlaté Krídlo vďaka exkluzívnej lokalite priamo pod svahmi Karpát s priam rozprávkovým výhľadom na vinice ponúkne pre obyvateľov Bratislavy zaujímavú, doposiaľ nepoznanú formu bývania v meste.

 

Viac informácií nájdete na stránke www.doas.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.