INZERCIA

Hľadáme budúcich slovenských lídrov

Nadácia Kronospan Foundation v spolupráci so spoločnosťou Bučina DDD a Babson College, USA

Hľadáme budúcich slovenských lídrov – nadácia Kronospan Foundation v spolupráci so spoločnosťou Bučina DDD a Babson College, USA

Nadácia Kronospan Foundation v spolupráci so spoločnosťou Bučina DDD a Babson College hľadajú vysoko motivovaných mladých ľudí s podnikavým duchom, ktorí sa nechajú inšpirovať príležitosťou študovať na jednej z najprestížnejších univerzít sveta, budú nadväzovať kontakty s ostatnými vynikajúcimi študentmi a jedného dňa pozitívne prispejú k rozvoju svojich komunít. 

Kronospan štipendium  je jedným z hlavných príspevkov, ktoré ponúka nadácia Kronospan Foundation.  Nadácia Kronospanu je neziskovou organizáciou založenou globálnym výrobcom veľkoplošných materiálov na báze dreva spoločnosťou Kronospan v roku 2011. Možnosť štúdia ponúka nadácia každý rok. V tomto cykle prihlasovania na udelenie štipendia, teda v období 2014/15,  kladieme  osobitný dôraz na hľadanie potenciálnych kandidátov zo Slovenska. Ponúkame Vám možnosť na zaradenie do štvorročného  bakalárskeho študijného programu so zápisom na jeseň roku 2015.

Kronospan štipendium je podporným programom, prostredníctvom ktorého ponúkame každý rok príležitosť jednému nádejnému mladému človeku získať bakalársky titul na Babson College, USA. Nadácia Kronospan Foundation samozrejme pokryje všetky predmetné náklady počas štyroch rokov štúdia , vrátane školného, ubytovania, učebníc, zdravotného poistenia a dopravy do a z USA. Suma poskytnutá na toto elitné vzdelávanie prevyšuje 250,000 USD na jedného študenta.

V rámci tohto programu budú študentom ponúknuté letné a zimné stáže v rámci skupiny Kronospan a jeho sesterských spoločnostiach, ako napríklad v Bučine DDD na Slovensku. Na základe skúseností získaných v reálnom živote prídu študenti skôr na to, čo ich skutočne zaujíma a na čo by sa počas svojho štúdia chceli zamerať. Po ukončení štúdia bude študentom ako bonus ponúknutá možnosť zamestnať sa v Kronospane na jednej z vedúcich pozícií.

Tento rok sme sa rozhodli, že výber ďalšieho študenta, ktorý sa stane súčasťou projektu Kronospan Scholarship padne na Slovensko. Potenciálni študenti majú výnimočnú príležitosť zúčastniť sa prezentácie organizovanej zástupcami Babson College a nadácie Kronospanu. Akcia sa uskutoční 23. septembra  o 11:00 hod. v  Gymnáziu Andreja Kmeťa v Banskej Štiavnici. Špeciálnym hosťom bude Courtney Minden, členka prijímacej komisie Babson College, ktorá bude mať hlavné slovo pri záverečnom rozhodovaní o tom, kto sa stane ďalším Kronospan študentom a poradí Vám, ako sa pripraviť na prijímačky a odpovie na všetky otázky týkajúce sa štúdia.

V prípade záujmu o získanie dodatočných informácií o Kronospan štipendiu a prezentácii v  Banskej Štiavnici kontaktujte prosím Ivetu Kompišovú na tel. č. +421 (0)905 663949 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese Kompisova@kronovision.com

www.kronospanfoundation.org

sirka490px-r910_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.