SME
Nedeľa, 17. november, 2019 | Meniny má Klaudia
INZERCIA

LED žiarovky Prestigio: Zabudnite na vypínače na stenách!

Prestigio uvádza na slovenský trh bezdrôtovo ovládané LED žiarovky s nastaviteľným jasom.

Prestigio uvádza na slovenský trh nový produktový rad pre domácnosť - bezdrôtovo ovládané LED žiarovky s nastaviteľným jasom.Ovládať ich môžete absolútne bez námahy - prostredníctvom smart­fónu alebo tabletu s podporou Bluetooth 4.0. a nainštalovanou aplikáciou Prestigio Smart Home. Týmto spôsobom dokážete svetlo nielen vypnúť a zapnúť, ale aj regulovať jeho intenzitu, prípadne farbu.

Nový rad LED žiaroviek zahŕňa tri modely: inteligentnú farebnú LED žiarovku PRLED7E27 s možnosťou ovládania odtieňa, inteligentnú LED žiarovku PWLED7E27s teplým bielym svetlom (3000 K) a inteligentnú LED žiarovku PCLED7E27 so studeným bielym svetlom (5000 K). Všetky modely poskytujú trvalý svetelný tok 500 lm, ktorý je ekvivalentný jednej 60 W žiarovke, avšak pri maximálnej spotrebe iba 7 W. Spotreba v pohotovostnom režime je nižšia ako 0,5 W. S LED žiarovkami Prestigio môžete pomocou mobilného zariadenia zapínať a vypínať svetlá a nastavovať jas osvetlenia v celej domácnosti. Žiarovky šetria energiu, ponúkajú dlhú výdrž a ľahko sa ovládajú.

„Chceme, aby zákazníci mali prostredníctvom našich produktov k dispozícii najmodernejšie technológie, vďaka ktorým sa aj každodenné činnosti menia na funkčnejšie, užívateľsky komfortnejšie a úspornejšie riešenia. Práve náš nový rad výrobkov Smart Home, ktorý zahŕňa aj bezdrôtové LED žiarovky Prestigio, je skvelým príkladom ako pristupovať k jednoduchým veciam inovatívne,“ dodáva k novému radu inteligentných žiaroviek Dušan Priganc, produktový manažér značky Prestigio pre slovenský trh.

Nové žiarovky Prestigio môžu nahradiť akúkoľvek obyčajnú žiarovku a prostredníctvom smart­fónu alebo tabletu s podporou Bluetooth 4.0. s nainštalovanou aplikáciou Prestigio Smart Home ich môžete ovládať priamo zo vzdialenosti až do 15 m. Ak je žiaroviek na jednom osvetľovacom telese alebo v jednej miestnosti viac, je možné spojiť ich do jednej skupiny a ovládať ich súčasne. Jas osvetlenia sa potom nastavuje naraz. Automatizované funkcie navyše dokážu žiarovky zapnúť a vypnúť podľa programu alebo v nastavenom čase. Rovnako tak môžete použiť špeciálny rytmický režim, v ktorom žiarovky blikajú v rytme počúvanej hudby. U farebného modelu žiarovky dokážete farebným kolieskom v špeciálnej aplikácii vybrať a meniť aj farbu osvetlenia a  špeciálny režim dokonca umožní premeniť vašu miestnosť na diskotékovú sálu, v ktorej sa bude osvetlenie meniť podľa hudby.

LED žiarovky bude možné pripojiť k pripravovanému centrálnemu zariadeniu MultiCenter Smart Home Ready, vďaka ktorému dokážu spolupracovať s ostatnými zariadeniami v integrovanom systéme inteligentnej domácnosti. Nízka spotreba žiaroviek bude riadená pomocou jednoduchej aplikácie. Bezdrôtové ovládanie je tiež možné chrániť PIN kódom, ktorý nastavuje priamo používateľ.

Všetky modely LED žiaroviek Prestigio sú dostupné za nasledujúce odporúčané maloobchodné ceny:PWLED7E27 a PCLED7E27 za 19,99 EUR, farebný model PRLED7E27 za 25,99 EUR.

Aplikácia Prestigio Smart Home pre OS Android je dostupná na Google Play na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prestigio.android.smarthome  Pre zariadenia s iOS bude k dispozícii v priebehu septembra.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Sloboda na Slovensku oslavuje 30 rokov

Dnes je to už 30 rokov, čo si Slováci a Česi vybojovali niečo nepredstaviteľné.

Tlačové správy

O2 opäť pripomína, že sloboda nie je samozrejmosť

Tentokrát konceptom „Krajiny, do ktorej sa nechceme vrátiť“ a desiatkou ďalších projektov zameraných na 17. november.

Tlačové správy

Čo funguje v českom obchodnom registri lepšie ako na Slovensku

V Českej republike majú notári s účinnosťou od 1. januára 2015 právomoc na žiadosť oprávnenej osoby vykonať zápis do VR.