SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Realitný trh sa mení? Pripravte sa na silnú kávu!

Zákazníci sa môžu tešiť na rozprávkové benefity!

Aká je dnes pravdepodobnosť, že okamžite natrafíte na výhodnú kúpu nehnuteľnosti? Realitný trh naberá na tempe a predstava o bývaní dostáva novú podobu. Platí to i pre Bratislavu, ktorá je vďaka svojej ponuke nového bývania porovnateľná s nadštandardnými bytovými projektmi v zahraničí. Konečne! Zákazníci sa môžu tešiť na rozprávkové benefity?!

Kladiete si otázku čo vlastne očakávate od svojho bývania a čo tým získate? Kam smeruje trh s nehnuteľnosťami? Aký typ bývania preferujete? Hľadáte budúce bývanie, ktoré Vás dostane svojimi výhodami?

Ak áno, našim tipom na výnimočné bývanie je projekt Rezidencie MACHNÁČ. Dokončenie  výstavby je naplánované už na jar 2015. Vyrastá na Drotárskej ulici v jednej z najvyhľadávanejších bratislavských lokalít Starého mesta. V súčasnosti je hrubá stavba rezidencií Gaštan, Javor, Jedľa a Jaseň ukončená. A to v predstihu!

Projekt MACHNÁČ odzrkadľuje i tie najnáročnejšie trendy realitného trhu. Ponúka odpovede na všetky otázky záujemcov, ktorí hľadajú najvýhodnejšiu investíciu do nehnuteľnosti. V prípade nových bytov na Machnáči hovoríme o nadštandardnom bývaní na jednom z najvyšších miest v Bratislave. V podobe mnohých benefitov kupujúci získavajú jedinečný pocit z bývania, ktorý ocenia, keď sa v ňom ocitnú,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

Rezidencie MACHNÁČ prekvapujú benefitmi, o ktorých sa nám môže len snívať.

Skutočný luxus je genius loci.

V prípade projektu Machnáč je skutočným luxusom lokalita rezidencií s bezprostredným prístupom do Horského parku. Prestížna diplomatická štvrť prináša neopakovateľné bývanie v pokojnom a bezpečnom prostredí s výhľadom na okolitú prírodu. Tým najcennejším pre budúcich majiteľov sú dobré dispozície presvetlených bytov, ktoré vďaka balkónom či terasám ponúkajú dotyk s prírodou.

Relax a šport priamo z domova

Predstavte si výnimočnú symbiózu moderného bývania vo veľmi atraktívnom a hodnotnom prostredí. Desiatky stromov a stovky kríkov, doplnené o kvetinové záhony a trávnaté plochy vytvoria pre obyvateľov krásny privátny park okolo rezidencií. Horáreň v Horskom parku je ideálnym miestom pre trávenie voľného času hlavne pre rodiny s deťmi a milovníci zvierat majú možnosť navštíviť blízku zoologickú záhradu. Športový areál pri Habánskom mlyne ocenia priaznivci tenisu a volejbalu. Na skok vzdialená Iuventa je určená tým, ktorí radi cvičia vo fitness centre, plávajú či radi relaxujú v saune. Cyklotrasy neďaleko areálu Horský park zabezpečujú napojenie na cyklistické trasy.

Pre budúcnosť to najlepšie

Investori projektu získavajú priazeň zákazníkov skutočne silnými zbraňami, napr. kvalitnou architektúrou, možnosťou klientskych zmien či v neposlednom rade dispozičným riešením slnečných bytov vhodné pre jednotlivcov či rodiny s deťmi. A čo by ste povedali na okná, ktoré poskytnú viac ako len pohľad cez ne? Rezidencie Gaštan, Javor, Jedľa a Jaseň získajú na atraktivite aj vďaka oknám, vyrobené zo 6-komorového profilu novej generácie Geneo® od spoločnosti REHAU. Vďaka modernej technológii a najvyššej kvalite týchto okien získajú budúci majitelia bytov istotu do budúcna. Jednou z výhod je ich tepelná izolácia, vďaka ktorej ušetria energiu a peniaze, či zvuková izolácia, ktorá poskytne nerušený kľud domova.

Romantika na dosah

Čo majú spoločné nové byty na Machnáči s romantikou? Môžete zabudnúť na svet! A to doslova. Len v Rezidencie MACHNÁČ môžete teraz získať darčekový poukaz a zažiť vôňu romantiky unikátneho hotelového konceptu Chateau Herálec Boutique Hotel Spa by L OCCITANE.
Čarokrásny päťhviezdičkový zámok je jedným z bezpochyby najromantickejších zámkov. Jedinečná ponuka na 2 noci v 5* Boutique Hotel platí pre prvých 20 zákazníkov, ktorí podpíšu zmluvu o budúcej kúpnej zmluve bytu v Rezidencie MACHNÁČ

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


23m

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu