INZERCIA

Rozumný dizajn

Objavte čaro spojenia nadčasového dizajnu, dostupnosti a životnej vitality, ktorá srší z každého kúsku nábytku. Už aj v Bratislave nájdete novučičký showroom talianskej značky Calligaris.

V dnešnom svete sú skutočné hodnoty vzácne. Všetko je prchavé, premenlivé, nestále a chaotické. Náš domov by mal byť preto synonymom pokoja, oázou, kde sa ukryjeme pred stresom všedných dní. Zariaďte si ho niečím hodnotným, niečím, čo má v sebe dušu, čoho dizajn vychádza zo šikovných rúk skutočných nábytkárskych majstrov z minulého storočia.

 mg7972-r459_res.jpg

Viac ako 20 rokov vyberá to najlepšie pre vás sieť obchodných domov a štúdií DOMOSS. Kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave ponúka výber toho najlepšieho zo svetového dizajnu. Sedem nových exkluzívne zariadených kuchýň značky Sykora a 20 nových kúpeľňových kójí v rôznych štýloch privítalo novú posilu, galériu talianskej značky Calligaris. Jedinečný koncept exkluzívneho talianskeho interiérového nábytku so širokým sortimentom jedálenských stolov, stoličiek, barových stoličiek, sedačiek, servírovacích stolíkov, dizajnových lámp a štýlových doplnkov predstavuje najnovšie trendy a vychytávky v zariaďovaní domácností. Iba v našej galérii Calligaris nájdete nábytok usporiadaný do útulných farebne zladených konceptov. Nechajte sa inšpirovať ako by to mohlo vyzerať aj u vás doma.

mg7933-r441_res.jpg

Technológie s tradíciou

Viac ako 90 rokov sa Calligaris formoval do podoby, v akej ho poznáme dnes. Keď v roku 1923 Antonio Calligaris otvoril svoj malý biznis v Taliansku, netušil, že už jedna z jeho prvotín urobí dieru do sveta. Tradičná stolička Marocca s precíznym dreveným rámom a ručne vpletaným sedákom v prírodných farbách predstavovala symbiózu nábytkárskeho umenia a funkčnosti. Ekonomický rozmach o štyridsať rokov neskôr, zavedenie nových technológií a pridŕžanie sa rodinnej filozofie firmy, premenili značku Calligaris na synonymum kvalitných produktov s dušou.

mg7988-r723_res.jpg

 

V ponuke Calligaris si zariadite celú svoju domácnosť. Prepracovaný jedálenský nábytok, pohovky, stoly, stoličky, postele aj osvetlenie a doplnky. Z ich štýlu vyžaruje harmónia a pohodlie, ktoré vás pozývajú vyskúšať ich. Pozvite ich k sebe domov.

 

Súhra detailov

Rozumný dizajn predstavuje harmóniu medzi technikou a estetikou, rozumom a emóciou, tvarom a pohodlím. Skúsenosti dizajnérov Calligaris pretavuje do nábytku, ktorý je očarujúci, funkčný, nadčasový a vyrobený s použitím najkvalitnejších materiálov a najnovších technológií. Jednoduchosť je pridaná hodnota. Dizajnéri sa hrajú s farebnými kombináciami, vyhýbajú sa masovosti.

mg7979-r451_res.jpg

 

Využite nábytok Calligaris na vyjadrenie svojej osobnosti. Ukážte, kto v skutočnosti ste, aký je váš domov, ako si viete vychutnať život a záleží vám na maličkostiach. Veď z nich sa skladá celý svet. Objavte galériu Calligaris v novom showroome DOMOSS Kuchyne a kúpeľne na Galvaniho ulici v Bratislave. Viac info nájdete na www.domosskuchyne.sk.Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva

Technologickí lídri už majú jasno v tom, čo bude vládnuť svetu IT v roku 2019.

Tlačové správy

Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny

Jarné prázdniny sú ideálne na spoločnú dovolenku so zábavou špeciálne pre deti.

Tlačové správy

Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018

13. ročník vyhodnotenia a udeľovania Ceny Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva ABF Slovakia Bakalár 2018

Tlačové správy

Jedli ste už ružovú čokoládu?

Do rodiny horkej, mliečnej a bielej čokolády pribúda po 80 rokoch nový člen