INZERCIA

Už viac ako 200 rodín býva v Zipave. Čo ich presvedčilo?

Pocit prírody, pohodlie mesta. Priestranné 1 až 4 izbové byty, obchodné priestory na prenájom, či kúpu - to je obytný súbor ZIPAVA v Stupave, ktorý napĺňa sny o ideálnom bývaní a podnikaní.

Pocit prírody, pohodlie mesta. Priestranné 1 až 4 izbové byty, obchodné priestory na prenájom, či kúpu - to je obytný súbor  ZIPAVA v Stupave, ktorý napĺňa sny o ideálnom bývaní a podnikaní.

I. a II. etapa má vyše 200 odporúčaní!

Ak potrebujete bývanie ihneď alebo sa aktuálne rozhodujete o zmene, či plánujete v blízkej budúcnosti svoje útočisko zakúpiť, možno práve vy podľahnete čaru bývania v obytnom súbore ZIPAVA.

Projekt má za sebou I. a II. etapu, ktoré sa pýšia už viac ako 200 novými rodinami. Aktuálne prebieha dopredaj posledných 8 bytov, ktoré v cene ponúkajú štandard zdarma pre všetkých záujemcov, ktorí sa rozhodnú túto skvelú šancu nepremeškať. V ponuke sú ešte aj priestranné 4izbové terasové byty s veľkosťou rodinného domu avšak pohodlím bytu, s majestátnosťou rozlohy až 208,65 m², s aktuálnym bonusom vo forme garážového státia a štandardu zdarma!

Ideálne riešenie ZIPAVA ponúka aj pre podnikateľov, ktorí hľadajú priestory pre rozbehnutie svojho biznisu.  Len v rámci projektu získavajú  početnú klientelu, ktorá im štart v podnikaní značne uľahčí.  Kúpa alebo možnosť prenájmu obchodného priestoru alebo kancelárie je teraz navyše vo zvýhodnenej ponuke, s novými dispozíciami,  za nezmenené ceny a s ešte väčším počtom m².

obytný súbor  zipava v stupave

Úspech  I. a II. etapy si vyžiadal štart výstavby III. etapy, ktorá práve zahájila predpredaj bytov už od 63.000 eur.

obytný súbor  zipava v stupave

Predpredaj III. etapy zahájený. Tretia etapa je výnimočná nielen skvelými uvádzacími cenami bytov v predpredaji už od 63.000,- € s DPH, ale môže sa pýšiť aj dispozíciami bytov, výmerami a mnohými inými detailami, ktoré  boli projektované práve podľa skúseností a poznatkov z predchádzajúcich etáp a projektov stabilného developera Strabag ZIPP Development.

Obytný súbor ZIPAVA vo svojej tretej etape ponúka na výber z 1 až 4 izbových bytov s celkovou rozlohou od 37,96m2 až po 89,83m2, pričom každý z uvedených typov ponúka v cene pivničnú kobku, balkón alebo južne orientovanú predzáhradku. Tretia etapa ponúka až 60 bytov v rámci 5. poschodí,  ktoré harmonicky zapadajú do prírodnej scenérie svojou jednoduchou architektúrou, kde máte všetko na dosah.

Aktuálne prebieha výstavba a podľa plánov developera sa budú môcť noví majitelia bytov sťahovať už v lete roku 2015. Okrem iného developer pripravil pre svojich klientov jedinečné podmienky financovania, ktoré nezaťažujú rozpočet a umožnia Vám zarezervovať si byt už teraz!

Veľkou výhodou ZIPAVY  je dostupnosť do Bratislavy, ktorá je voľbou medzi troma možnými trasami. Zelená vlna bez semaforov, diaľničný privádzač a samotná cesta tak ubehne už za 15 minút. V ZIPAVE Vás obklopuje pocit prírody, ktorý naplno využijete pri prechádzkach s rodinou alebo na aktívny relax a šport. Najmä nadšencov cyklistiky poteší blízkosť Cyklomostu slobody a fanúšikovia pešej chôdze a dlhých vychádzok si tiež prídu na svoje potulkami po malebnom okolí Malých Karpát. Obytný komplex ZIPAVA je totiž situovaný v tichej lokalite Stupavy, neďaleko potoka Mláka. Aj vďaka tomu ponúka tunajším obyvateľom možnosť pokojného bývania, pričom majú na dosah všetky potrebné úrady, inštitúcie, ale aj komplexnú sieť školských zariadení a zdravotníckych služieb. Vybudované sú aj oddychové zóny a tiež detské ihriská, kde sa ratolesti môžu bezpečne hrať a dožičíte im tak krásne spomienky na ich bezstarostné detstvo plné zážitkov.

Presvedčte sa  o nesporných kladoch bývania v ZIPAVE osobne a využite možnosť kontaktovať  priamo developera na tel. čísle: 0902 962 242, prípadne mailovo: zipava@strabag.com.

ZIPAVA, to pravé miesto pre bývanie s pocitom prírody a pohodlím mesta.

www.zipava.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín
Tlačové správy

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.