SME
Utorok, 7. apríl, 2020 | Meniny má Zoltán
INZERCIA

Byty Košice – Zelená stráň Residential park

Bývajte v krásnom prostredí blízko centra.

Aj vy si môžete vybrať nový byt v Košiciach v tichej lokalite plnej zelene blízko centra mesta. Cenovo dostupné bývanie s výhľadom na mesto či Slanské vrchy očarí i náročných klientov. Bytové domy sú situované v mestskej časti Košická Nová Ves.

 

KOŠICE. Bývať v prírode, obklopený množstvom zelene v pohodovej atmosfére vidieka so službami mesta už nemusí byť len snom. Spoločnosť NES - PAN & MARADA Development s.r.o. zahajuje výstavbu 10 blokov troch rôznych typov v krásnom prostredí Košickej Novej Vsi. Z tichej Zelenej stráne sa autom dostanete do centra mesta po štvorprúdovej Sečovskej ceste len za 3 minúty, pričom vzdialenosť novostavby od Auparku je 3,5 kilometra.

 

Rôzne byty na predaj

Pri výstavbe moderných bytov budú použité len kvalitné materiály s dôrazom na dostatočné presvetlenie vášho bývania. Praktické dispozície s metrážou bytov od 45 do 114 m² robia zo Zelenej stráne atraktívne bývanie pre všetkých. Ponúkané sú 2-izbové, 3-izbové, 4-izbové byty, ale aj penthausy. Prakticky riešené byty s dôrazom na premyslené ekonomické dispozičné riešenie sú orientované na všetky svetové strany. Na výber sú byty s terasou alebo balkónom. Do detailov premyslené je aj okolie 5 podlažných blokov. Nájdete v ňom jedinečné jazierko s oddychovou zónou len pre rezidentov a rozmanité detské ihriská. Samozrejmosťou sú vnútorné aj vonkajšie parkovacie miesta.

 

Dôležité kontakty

Novostavba sa bude realizovať v 3 etapách. V tej prvej developer postaví 5 bytových domov, spolu 94 bytov so 115 parkovacími miestami. Stavebné práce začnú na jar 2015, ukončené budú v zime 2016.

Dohodnite si stretnutie a spoznajte ľudí, ktorí sa postarajú o to, aby ste mali svoje vysnívané bývanie už dnes. Počet bytov je obmedzený. Kontakt 0910 911 010, info@zelenastran.sk, www.zelenastran.sk. Developer je spoločnosť NES - PAN & MARADA Development s.r.o. založená v roku 2007. Zárukou kvalitného bývania sú jej bohaté skúsenosti v oblasti developerstva a aktivity spojené s nehnuteľnosťami. Predajné centrum bytov je v Business centre Košice, Štúrova 27, 04001 Košice. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Denník SME s rúškom na ochranu tváre len za 2,90 €

Rúško z textílie na opakované použitie nájdete v denníku SME v utorok 7. apríla.

Tlačové správy

Sú vaše deti teraz viac na nete?Zoberte ich na www.detinanete.sk

Je to tak, momentálne sa podstatná časť bežných aktivít detí presunula do online prostredia.

Tlačové správy

Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor

Ak ste si už nechali vypracovať jednu ponuku, využite možnosť získať aj druhý názor od odborníkov. Jednoducho, online a zadarmo.