INZERCIA

Čo je Luteín ?

Platí pravidlo, že to najcennejšie zlato nájdete v prírode. Poklad, ktorý má hodnotu hlavne pre zdravie vašich očí nesie meno LUTEÍN. Ak namáhate svoj zrak začnite hľadať riešenie v prírode!

Čo je LUTEÍN  a načo ho potrebujeme ?

Platí pravidlo, že to najcennejšie zlato nájdete v prírode. Poklad, ktorý má hodnotu hlavne pre zdravie vašich očí nesie meno LUTEÍN. Ak namáhate svoj zrak, máte unavené a začervenané oči, začnite hľadať riešenie v prírode!

Prírodná lekáreň

Nie je to ani tak dávno, keď nám starostlivé mamy dennodenne omieľali, aby sme z taniera vyjedli všetku mrkvičku. Budete mať zdravé oči, vravievali. Včera, dnes, zajtra, mamy majú jednoducho pravdu. Mrkva, brokolica, špenát, kukurica, žĺtok či paradajky, toto všetko sa stáva prírodnou lekárňou pre prevenciu a ochranu vášho zraku, všetky tieto dary Zeme, tak ako aj centrum najostrejšieho videnia ľudského oka, to všetko obsahuje dôležitý antioxidant – luteín, ktorý je obsiahnutý aj vo viacerých vyživových doplnkoch napr. Reviophtal LUTEIN MAX

Žltooranžové farbivo luteín patriace do skupiny karotenoidov, je povestnou mannou pre zdravé oči. Vedci z Harvardskej univerzity na základe najnovších výskumov vyslovili predpoklad, že luteín je špecifický antioxidant potrebný pre udržania zdravého zraku a jeho pravidelné užívanie môže mať priaznivý vplyv na funkciu očí.

Chráňte svoj zrak s LUTEÍNOM

Nasaďte si na oči prírodné slnečné okuliare a pomôžte svojmu telu brániť sa! Denná dávka luteínu (6mg) vám účinne pomôže k prevencii a zníženiu rizika očných chorôb. Luteín spomaľuje degeneratívne zmeny na sietnici, ako aj brzdí vznik šedého zákalu. Luteín ako výživový doplnok znižuje aj riziko srdcovo-cievných chorôb, upravuje hladinu dobrého cholesterolu a chráni pred vznikom rakoviny hrubého čreva. Jeho nedostatok okrem porúch zraku spôsobuje aj bledosť a suchú pokožku. Naučte sa jedno zo zaklínadiel z prírody. Stačí vysloviť „luteín“ a zaostriť na výživové doplnky s jeho obsahom napr. na Reviophtal LUTEIN MAX

Reviophtal LUTEIN MAX

Zdravie pre oči ukryté v tobolkách Reviophtal LUTEIN MAX vám prináša Vitar Slovakia. Reviophtal LUTEIN MAX obsahuje prírodné extrakty z čučoriedky, hroznového semienka a nechtíka lekárskeho, ktorý je zdrojom karotenoidov luteínu a zeaxantínu. Ich pravidelný príjem môže mať priaznivý vplyv na funkciu očí.  Viac zaujímavosti o očiach a súťaž na www.mojeoci.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM

Zadajte si parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho vozidla alebo karavanu a Mio vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy!

Tlačové správy

Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV

SEAT Ateca, Arona a Tarraco vyrazili na cesty v Barcelone, v meste kde vznikli.

Tlačové správy

Vyznáte sa v novom označovaní palív?

Nové značenie palív ste si mohli všimnúť na tankovacích pištoliach, no uvádzať ho musia aj novo vyrobené autá na palivovej nádrži.

Tlačové správy

Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave

Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave k diskusii o porušovaní autorského práva v akademickom prostredí