SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Hra o Niké vám zmení život!

Legendárna hra je späť! S ešte väčšími výhrami už od 10. novembra na obrazovkách televízie Markíza.

Teraz prichádza váš čas. Dajte zbohom stereotypnému životnému štýlu! Začnite si užívať život výnimočným spôsobom!

V pobočkách Niké a na stovkách ďalších predajných miest si pýtajte žreby Hra o Niké. Okamžite môžete vyhrať až 1000 eur, alebo sa stať súčasťou televíznych hier. Ak ste si zotreli tri rovnaké symboly „TV“, stačí sa zaregistrovať a k úžasným výhram budete omnoho bližšie! Priblížite sa k postupu do Malej TV HRY, kde si aj zdolaný účastník môže finančne polepšiť až o 3 210 eur. V prípade, že v nej zvíťazíte, automaticky postupujete do Veľkej TV HRY. Tam je pri víťaza pripravených až takmer 500 000 eur!

Kto sa neprebojuje do Malej ani Veľkej TV HRY, nemusí zúfať. Vo Veľkej TV HRE sa totiž žrebuje zo všetkých žrebov s tromi zotretými symbolmi „TV“ a odovzdanými v pobočkách Niké, alebo zaslanými do Niké poštou.  V každej Veľkej TV HRE takto potešíme niekoľkých TV divákov, ktorí získajú krásne finančné výhry.  A nakoniec – v Miliónovom kolese – jeden TV divák bude hrať o rozprávkovú sumu až 1 000 000 eur!

Zmeňte svoj život vďaka Hre o Niké! Kupujte si žreby a sledujte Malú TV HRU každý pracovný deň o 16:56 a raz za dva týždne Veľkú TV HRU v sobotu o 17:45 na obrazovkách televízie Markíza.

Držíte v rukách žreb s troma TV symbolmi už teraz? Nečakajte a zaregistrujte sa priamo tu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Enviro deň v Košiciach prinesie zábavu aj osvetu

Planétu máme len jednu a čím skôr ju začneme chrániť, tým lepšie.

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.