SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Moderný bytový dom Severia sa teší záujmu

Komfortné bývanie bez starostí a kvalitné služby priamo pod oknami svojho bytu. Toto všetko sa snúbi v novom bytovom dome SEVERIA v Martine, ktorý ponúka trendové bývanie. Stačí sa len nasťahovať.

Komfortné bývanie bez starostí a kvalitné služby priamo pod oknami svojho bytu. Toto všetko sa snúbi v novom bytovom dome SEVERIA v Martine, ktorý ponúka trendové bývanie. Stačí sa len nasťahovať.

Bytový dom SEVERIA je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie bez starostí a služby s vysokým štandardom pod jednou strechou. Táto novostavba na martinskom sídlisku Sever je zhotovená z kvalitných stavebných materiálov a nachádza sa v lokalite s vynikajúcou dopravnou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou.

 

turcanbudova-r558_res.jpg

V siedmych nadzemných podlažiach je na prenájom k dispozícii 84 lukratívnych bytov, každý disponuje balkónom a vlastným pivničným priestorom. Jednoizbové, dvojizbové, ako aj trojizbové byty už majú základné vybavenie vrátane zariadenej kúpeľne a kuchyne s kuchynskou linkou. Budúci podnájomníci sa tak môžu hneď nasťahovať a priniesť si už len vlastný nábytok. K bytovému domu patrí vlastné parkovisko s elektronickými závorami, ktoré pre rezidentov spoľahlivo rieši problém, obvyklý s parkovaním pri iných domoch.

„Synonymom bývania v bytovom dome SEVERIA je „váš domov bez starostí“ a to v plnom význame slov. Starostlivosť o čistotu okolia, spoločných priestorov a ich opravy, ale aj zabezpečenie doručenia pošty, malých opráv, sprostredkovanie digitálnej TV a optického internetu, či iného poradenstva a výkonov je totiž v réžii prevádzkovateľa. Pri zriaďovaní svojho nového domova využívajú rezidenti služby kvalifikovaného personálu prevádzkovateľa, sme tu pre nich každý deň a spoločne profesionálne riešime akúkoľvek agendu,“ vysvetľuje konateľ spoločnosti SEVERIA s.r.o. Eduard Šustr. Jednou z mnohých výhod pre rezidentov sú úspory na prevádzkových nákladoch.

Dom je nadštandardne zateplený a „energie“, ako napríklad teplo nakupujeme priamo od výrobcu. Umožňuje to výhodnejšiu ekonomiku prevádzkových nákladov pre podnájomníkov, než v niektorých iných lokalitách,“ vysvetľuje Eduard Šustr.

 

Komfortný a bezpečný domov v príjemnom prostredí

Bytový dom SEVERIA je správnou voľbou pre moderne, ekonomicky a zodpovedne uvažujúcich ľudí, ktorí nie sú pripravení na dlhodobé záväzky a nechcú zaťažiť svoj rozpočet dlhodobým financovaním bývania. Tým si zabezpečujú svoju flexibilitu pre pracovnú mobilitu, ako aj stabilný domáci rozpočet.

Nasťahovať sa sem môže napríklad mladá rodina bez toho, aby sa zadlžila nejakej finančnej inštitúcii, no trendové bývanie v bytovom dome SEVERIA rozhodne nájdu i študenti či seniori, pre ktorých je rozhodujúca kvalita bývania a nezávislosť, alebo ľudia prichádzajúci za pracovnou príležitosťou.

K pocitu bezpečného domova pomáha obyvateľom aj kamerový systém, ktorý zaznamenáva nielen dianie pri vstupe a výstupe z parkoviska, ale rezidenti vďaka audiovizuálnemu systému priamo vidia, kto stojí pri vchodových dverách do paneláku.

Nespornou výhodou bývania v tejto atraktívnej lokalite je tiež množstvo zelene v okolí, najmä v parkovej časti na severnej strane, ktorá po konštruktívnom zhodnotení vlastníka spolu s vedením výboru mestskej časti Sever a zástupcov mesta Martin čoskoro ešte viac zmení svoj vzhľad. Tiché prostredie plné stromov, spolu s pokojným zátiším, čistým a upraveným okolím bytového domu je tak isto samozrejmosťou, aby čo najlepšie dotváralo kvalitu náročného moderného bývania.

„Už dnes môžeme vidieť doplňovanie osvetlenia tmavých miest, odstraňovanie náletových drevín, neestetických častí zelene a prichádza aj na úpravu a ošetrenie existujúcich stromov. V parku už pribudol opravený mobiliár. V okolí bytového domu sme nechali osadiť množstvo lavičiek a tiež odpadkových košov. Ďalšie úpravy parku v súčinnosti s výborom mestskej časti Sever a mestom Martin sú plánované v budúcom roku tak, aby bola táto časť atraktívna nielen pre rezidentov bytového domu, ale aj pre ostatných obyvateľov i návštevníkov tejto peknej lokality,“ vykresľuje plány konateľ Eduard Šustr, ktorého spoločnosť musela nedávno riešiť aj jednu nepríjemnosť.

 

Súdržnosť je na nezaplatenie

Z okolia bytového domu začala miznúť novovysadená zeleň. Neznámy zlodej si to dokonca viackrát zopakoval.

„Bohužiaľ, stretli sme sa s týmto javom, a to opakovane. Našťastie máme aj mnoho pozitívnejších, obyvatelia v priľahlých bytovkách nám pomáhajú udržať čistotu okolia a ich pozitívnym prístupom odrádzajú tých menej uvedomelých. To platí rovnako o rezidentoch bytového domu, ktorí spolu s nami dbajú o svoj „domov“,“ chváli Martinčanov zo sídliska E. Šustr.

Ako ďalej dodáva, bytový dom SEVERIA je postupne obsadzovaný.

„Teší nás zatiaľ prejavený záujem o kvalitné bývanie, čo je vidieť aj na množstve každodenne vysvietených okien. Projekt nájomného bývania je nový a náročný, predstavuje nielen vysoké náklady na svojom začiatku a pri jeho prevádzke, ale najmä zmierenie sa s faktom, že takáto investícia má návratnosť v desiatkach rokov. Niekto hovorí, že bývanie vo vyššom, než bežnom štandarde v iných panelákoch, nie je pre každého. Zároveň rezidenti a teda zákazníci sú nároční a to oprávnene, takže podnikanie v tejto sfére je dlhodobým záväzkom,“ zmieňuje sa konateľ spoločnosti a zároveň dopĺňa, že dôležitý je nielen počet nájomníkov, ale i dobrá komunita v bytovom dome a tá vzniká až postupom času.

„Veríme, že si svoj nový domov nájdu aj ďalší rezidenti, ktorí hľadajú pre seba a svojich blízkych kvalitné bývanie bez starostí,“ nádeja sa Eduard Šustr.

 

Služby priamo pod oknami

Pridanou hodnotou bytového domu SEVERIA je komfort v podobe služieb priamo pod oknami ich bytov. Na spodnom podlaží sa už stihlo udomácniť niekoľko prevádzok s tovarom dennej spotreby. Obľúbenosti sa už teraz teší obchod spoločnosti HSH s kvalitnými potravinami a výrobkami, ktorý si svojich stálych zákazníkov našiel aj medzi obyvateľmi bezprostredného, ale aj vzdialenejšieho okolia. Kupujúci tu nájdu širokú škálu výhradne slovenských hydinových výrobkov HSH, v ponuke je tiež mäso z diviny i králika, čerstvá zelenina a ovčie syry priamo od domácich pestovateľov, rozmanité druhy pečiva. Na svoje si v obchodíku HSH určite prídu i gurmáni, ktorí tu nájdu nielen všakovaké delikatesy, ale i kvalitné vína.

turcanpecivo-r267_res.jpg 

Milovníci kofeínu a príjemného posedenia si môžu svoju pravidelnú kávičku a iné lahodné nápoje vychutnávať v útulných priestoroch štýlovej kaviarne Severia. Obe prevádzky si stále zvyšujú svoju klientelu a rovnako sa tešia stálym zákazníkom. Kto ešte neskúsil kvalitné hydinové výrobky slovenského výrobcu HSH, alebo nemal výbornú kávu kaviarne Severia, nech prijme touto cestou pozvanie.

turcankaviaren-r776_res.jpg 

„Obsadenie obchodných priestorov je dôležitý faktor pre funkčnosť bytového domu, ktorý má slúžiť rezidentom a blízkemu okoliu. Predbežne sme vylúčili podnikania, ktoré nenapĺňajú takúto úlohu. Aj preto máme v tejto chvíli ešte dva obchodné priestory k dispozícii a tie môžeme ponúknuť podnikateľskej verejnosti,“ odporúča konateľ.

Aktuálna ponuka nájomných bytov  a obchodných priestorov je dostupná na internetovej stránke www.severia.sk, kde každý záujemca nájde všetky základné informácie. V krátkom čase bude stránka doplnená o ďalšie účelné informácie.

„Ceny nájmu v bytoch sú porovnateľné s inými v meste Martin, avšak dovolím si tvrdiť, že štandard je nepomerne vyšší. Odporúčam však všetkým vážnym záujemcom, aby si dohodli termín stretnutia a aj nezáväznej obhliadky, pretože platí známe - lepšie je jedenkrát vidieť, ako stokrát počuť,“ uzatvára Eduard Šustr.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 4 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 4 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu