INZERCIA

Bory Mall privítal prvých návštevníkov

Novootvorené nákupné centrum prilákalo davy ľudí. Návštevníci boli zvedaví na nové obchody, ako aj na uvádzacie zľavy.

Otvorenie Bory Mall privítali nielen ľudia žijúci v blízkom okolí, ale aj zo Záhoria. “V tejto časti Bratislavy chýbala potrebná občianska vybavenosť a služby. Preto sme  presvedčení, že ľudia nové centrum ocenia,” vysvetľuje Milan Klégr, riaditeľ Bory Mall. V nákupnom centre sa nachádza viac ako 180 obchodov, ako aj reštaurácie či kaviarne. S rozlohou 54 000 m2 sa Bory Mall zaradilo medzi najväčšie nákupné centrá na Slovensku. Rovnako veľké boli preto aj očakávania prvých návštevníkov, ktorí sa prišli pozrieť na slávnostné otvorenie. Okrem výhodných nákupov si prišli užiť program s miestnymi folklórnymi, tanečnými a speváckymi skupinami, ako aj špeciálnymi hosťami v podobe Kataríny Knechtovej, Majka Spirita, skupiny Polemic, Hex a ďalších.

 majk-r599_res.jpg

Nákupy s rodinou

Koncept rodinných nákupov pritiahol do centra celé rodiny, ktoré v ňom nájdu veľa zábavy. Okrem BUPPI – detského sveta sa deti môžu zahrať v detskom kútiku Time Out či prevádzke Mojemesto alebo si už čoskoro zacvičiť v Kids Sport Academy. Tí, ktorí sa vyberú do Bory Mall hlavne za nákupmi, tu nájdu okrem osvedčených módnych značiek (H&M, C&A, Reserved, Terranova a i.) aj niekoľko takých, ktoré ešte na Slovensku nevideli. Medzi nimi napríklad Sinsay, Yamamay, Brums a svoju prvú samostatnú predajňu otvorilo aj Lego a Skechers.

 8k3a6698textfotopravda-r577_res.jpg

Pre všetkých návštevníkov je pripravených 2400 parkovacích miest. Autobusové spojenie zabezpečujú linky 21, 25 a 92, ako aj prímestská linka č. 102401 z Borinky cez Stupavu a Marianku. Bory Mall zaviedol aj kyvadlovú dopravu. Bezplatne vás dovezie z Karlovej Vsi, Dúbravky a Lamača, alebo zo Stupavy cez Záhorskú Bystricu až do nákupného centra.

Vianočné akcie a koncerty

Zábava v Bory Mall otvorením nekončí, práve naopak. Aj nákup vianočných darčekov bude oveľa príjemnejší. Okrem zliav sú prichystané koncerty a sprievodný program. Na Mikuláša 6.12. vystúpia Robo Papp a Bystrík. V ďalších týždňoch sa môžu návštevníci tešiť na Adama Ďuricu (13.12.) či Petra Nagya a INDIGO (20.12). Nebude chýbať ani program pre deti ako maľovanie na tvár, tvorivé dielne a veľa ďalších atrakcií a darčekov. Tešíme sa na vás!

 laci-r336_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín
Tlačové správy

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.