SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Darujte zdravie, darujte Sanu!

Darujte zdravie, je najvyšší čas porozhliadnuť sa po darčekoch pre svojich blízkych! Čo, tak darovať im to najcennejšie - zdravie,

Darujte zdravie, je najvyšší čas porozhliadnuť sa po darčekoch pre svojich blízkych! Čo tak darovať im to najcennejšie - zdravie, darujte Sanu!

Každý, kto je priaznivcom zdravého životného štýlu, určite ocení darček, ktorý mu umožní dopĺňať telu tie najčerstvejšie zdravé potraviny. S kuchynskými spotrebičmi značky Sana nemôžete šliapnuť vedľa. Tu vedia, že budúcnosť je v poctivom produkte a tiež budovanie priateľského vzťahu so spokojným zákazníkom. Slovo "sana" pochádza z latinčiny a znamená "liečiť". Práve to je cieľom značky - pre nikoho určite nebude prekvapením, že zdravie začína v kuchyni. So SANOU, ale získate ešte oveľa viac. Značka podporuje svoju víziu prístrojov na celý život tiež ponukou doživotného servisu a dostupnosťou náhradných dielov. Každé investované euro sa vám mnohonásobne vráti, pretože tieto spotrebiče vydržia slúžiť po desaťročia. 

Zamatová šťava, sorbet, arašidové maslo ... Ideálne pre raw nadšencov aj všežravce!

sana-707-r507_res.jpgJe ten, ktorého chcete obdarovať, vegetariánom alebo snáď priaznivcom raw stravy? Jeho jedálniček významne spestríte, ak mu venujete odšťavovač. Určite si ho, ale užijú aj všetci všežravci, ktorým záleží na ich zdraví! Šnekový horizontálny Sana Juicer EUJ-707 by Omega je univerzálnym nízkootáčkovým prístrojom, s ktorým získate nielen vitamínmi nabitú zamatovou šťavu zo všetkých druhov ovocia a zeleniny vrátane listovej a koreňovej. S pomocou rozšíreného príslušenstva s ním pripravíte aj sorbet a zmrzlinu, detské pyré, arašidové maslo a niekoľko druhov cestovín. Výhodou je ľahké čistenie, ktoré zaručuje, že obdarovaný svoj darček do skrine len, tak neodloží. 

lis-r882_res.jpgLiek na všetko, to je ľanový olej. Príjemca darčeka v podobe lisu na olej si ho bude môcť dopriať čerstvý kedykoľvek.

Pre tento odšťavovač bol novo skonštruovaný nástavec pre domáce lisovanie oleja za studena. Zaobstarajte vášmu blízkemu tiež tento doplnok, ktorý mu umožní získať čerstvý ľanový a sezamový olej. Ľanový olej predstavuje vôbec jednu z najzdravších potravín na svete, a to pre svoje doslova zázračné účinky a mimoriadne vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktorými ďaleko prekoná aj všetkými odporúčané morské ryby. Nevýhodou tohto oleja je jeho krátka trvanlivosť, a preto je tu domáci lis, s ktorým si vylisuje iba požadované množstvo určené na rýchlu spotrebu, a to za zlomok ceny oleja z obchodu. Lis si budete môcť objednať do konca roka 2014.

Domáci juice bar! Skvelý darček pre domácnosti s deťmi, ale aj pre starších maškrtníkov.

sana-808-r144_res.jpgMilovníkov miešaných nápojov určite poteší vertikálny šnekový odšťavovač Sana Juicer EUJ-808 by Omega, ktorý je vybavený uzatvárateľnou výpusťou. Tá umožní ešte pred naliatím do pohára premiešať všetky suroviny. A rozhodne tu nie ste obmedzený, len na plody všetkého druhu vrátane bobuľovín a listovej a koreňovej zeleniny. Do odšťavovača môžete naliať aj mlieko, jogurt, alebo prihodiť kopček zmrzliny. Sana EUJ-808 sa rovnako ako všetky šnekové prístroje veľmi ľahko udržuje, tým skôr, keď ponúka systém automatického čistenia, ktorý umývanie zjednoduší. Odporúčame tiež pre majiteľov menších kuchýň, pretože vďaka vertikálnej orientácii zaberie menej miesta. 

S touto pekárňou darujete nielen zdravie, ale aj pohodlie a voľný čas. Ktorá gazdinka by to neocenila?

pekarna-r681_res.jpgNielen pre tých, čo doma pečú chleba, ale aj pre všetkých, ktorí si chcú v kuchyni ušetriť čas a pritom mať na stole veľa zdravých pochúťok, bude vhodným darčekom multifunkčná pekáreň Sana Smart Bread Maker. Tá je v mnohých ohľadoch unikátom na trhu, pretože ponúka možnosti a vlastnosti, ktoré nikde inde nenájdete. Menujme napríklad nerezovú nádobu, viacfázové a nízkoteplotné pečenie, alebo program fermentácie. Možnosť ľubovoľného nastavenia teplôt a časov zase zaručuje, že pekáreň nezaskočí žiadny recept a ste s ňou prakticky neobmedzený. Obdarovaný získa nielen špecialistu na kváskové pečenie, ale aj pomocníka pre výrobu jogurtov, marmelády, tempehu, amasaké, sadla a oškvarkov a dokonca v ňom upečie mäso alebo sekanú a stovky ďalších receptov. 

mlyn-r554_res.jpgJe váš blízky nadšeným pekárom alebo dodržiava bezlepkovú diétu? Venujte mu mlynček na obilie, s ktorým si ľahko zomelie akúkoľvek čerstvú múku.

Celiakom a všetkým, ktorým záleží na čerstvosti potravín, príde vhod domáci mlynček na obilie. Mlynček Sana má silný 360wattový motor, ktorý si poradí so všetkými obilninami vrátane tvrdej kukurice, a to vo vami nastavenej hrubosti. Získate tak celozrnnú čerstvú hladkú, polohrubú aj hrubú múku. 

vaha-r202_res.jpgTo nie je len kuchynská váha. To je aj kalendár, hodiny, budík, minútka, teplomer a vlhkomer! Darček, ktorý sa bude páčiť všetkým prakticky založeným.

Sortiment značky dopĺňa praktická digitálna váha, ktorej hlavnou prednosťou je zvýšená nosnosť 10 kg. Ponúka tiež funkciu odčítanie hmotnosti nádoby, meranie objemu vody a mlieka a postupné dovažovanie. Uľahčí prípravu surovín všetkým zapáleným kuchárom aj pekárom! 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Spoznajte výdatnú prírodnú zásobáreň energie, zdravia a silnej imunity. Nerastie však v záhrade.


26m

Už žiadne ručné zdvíhanie imobilných osôb. Máme pre vás skvelého pomocníka. Neviete sa dostať do vane či na vozík?


4 h

Vyhlásenie Asociácie moderných benefitov k prerokovávaniu poslaneckej novely Zákonníka práce.


4 h
Skryť Zatvoriť reklamu