SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Neprepásli šancu, s ktorou prišla Vienna Gate

Bývať a podnikať v Bratislave. To prvé spokojne, to druhé úspešne. Život v hlavnom meste prináša príležitosti, ktoré tieto prirodzené potreby pomôžu naplniť.

Bývať a podnikať v Bratislave. To prvé spokojne, to druhé úspešne. Život v hlavnom meste prináša príležitosti, ktoré tieto prirodzené potreby pomôžu naplniť. Je už len na nás, či takú príležitosť rozpoznáme.

Štýlový byt si môžete v pohode dovoliť

Áno, aj v Bratislave môžete vlastniť veľký byt, aký poznáte z filmov, za prekvapivo nízku cenu. Okná od podlahy po strop, otvorené priestory, dispozície, ktoré naštartujú fantáziu. Navyše mať takéto bývanie ani nie 5 minút autom do historického centra je ponuka skoro neodolateľná. Lepšie povedané – bola. Počet plusových bodov zbierala Vienna Gate vždy viac, ako by záujemcovia sprvu očakávali. Aj preto dnes už nie je v bytovom dome voľný ani jeden byt. Poslednú možnosť bývať vo Vienna Gate predstavuje pár voľných apartmánov v druhej budove. V čase uverejnenia článku ich zostáva 5. V záverečnej ponuke pustil developér do predaja zvyšné apartmány s pozoruhodnými zľavami. Napríklad apartmán s rozlohou 83 m2 vás teraz vyjde len 121 500 € s DPH. Kúpiť nový byt za takúto zvýhodnenú cenu môžete do 7. 1. 2015. Nech rátate, ako rátate, v porovnaní s inými ponukami – čo kupujúci získa a koľko zaplatí – vychádza bývanie vo „viedenskej bráne“ najlacnejšie. Cena 1 m2 je cca o 500 eur nižšia, ako je bratislavský priemer cien novostavieb. A pritom sa stále nachádzame v sympaticky krátkom rádiuse od, povedzme, kávičkovania pod Michalskou bránou. Aktuálne zľavy cenový rozdiel ešte zvyšujú. Cena a poloha sa stali nosnými argumentmi. Ušetriť nemalé peniaze na novom a peknom bývaní v dobrej lokalite Bratislavy poteší. Ten, kto šancu takto bývať nepremeškal, je dnes spokojný, a niet sa čo čudovať. Okrem racionálnych dôvodov určite zapracovali aj emócie, tie sú predsa dôležité. Vnoriť sa večer do pohovky a mať pred sebou presklenú stenu, kde nič nebráni vo výhľade na blikajúcu Bratislavu, musí byť fascinujúce.

vienna gate

Petržalčanov potešili zaujímavé prevádzky vo Vienna Gate galérii

A nielen ich. Obchodná galéria so svojimi prevádzkami a službami sa stala významným centrom zdravia, krásy a relaxu nielen v rámci Petržalky. Koncept developéra vytvoriť galériu ako miesto oddychu, športu, relaxu, zdravia sa vydaril. Strabag Development vytvoril zázemie, kde sa stretli zaujímavé a vyhľadávané prevádzky. Práve tam sa nachádza unikátna Praktická Ambulancia, ktorá prišla s inovatívnym prístupom k pacientom a je zatiaľ jediná svojho druhu. Zdravotné služby dopĺňa zubná klinika, Fit Clinic a, samozrejme, lekáreň. Za športovými aktivitami sa tam chodí do veľkého Fitinnu a do Bratislavskej boxerne. Nechýbajú ani zdravé potraviny. Svoju prevádzku tam v máji otvorila dokonca najväčšia golfová predajňa na Slovensku. Vybaviť si tam môžete aj bežné veci, ako je banka, nákup drogérie. Prípadne, zatiaľ čo ste u kaderníčky alebo na kávičke, si môžete dať umyť auto. Budúce nevesty bude určite zaujímať exkluzívny svadobný salón, kde ponúkajú neobyčajné modely šiat. Vienna Gate galéria výrazne zlepšila vybavenosť okolia a stala sa tiež zaujímavým miestom na podnikanie. Svoje kancelárske a obchodné zázemie si tam našli významné medzinárodné firmy. Dobrá dopravná dostupnosť a parkovacie možnosti pre návštevníkov sú dôležitým faktorom pri výbere priestoru a v tomto prípade je to bez problémov. Ak hľadáte miesto na svoje podnikanie, pochopiteľne, malo by mať čo najlepšiu dostupnosť. Takúto požiadavku Vienna Gate galéria rozhodne spĺňa. Posledné voľné priestory ponúkajú šancu stať sa susedom obľúbených a pravidelne navštevovaných prevádzok. Prípadne, ak hľadáte kancelárske zázemie, odberné miesto pre svoj e-shop, showroom alebo obchodné miesto s dobrou adresou a na mieste, kde vás klienti a dodávatelia rýchlo nájdu a zaparkujú, už viete, kam sa oplatí ísť sa spýtať.

vienna gate 

Vedia, čo Bratislava potrebuje

Dnes už takmer 95 % obsadenosť bytov a apartmánov potvrdila správnosť prístupu, aký developér zvolil. Typ bývania, aký sa tu nachádza, je svojím spôsobom výnimočný. Klienti mali k dispozícii rôzne dispozičné riešenia, ktoré im v prípade záujmu zrealizoval priamo developér. Možností, ako s  priestorom pracovať, je v prípade Vienna Gate veľa. Bývanie v tomto objekte sa stalo doslova bývaním šitým na mieru. Architektonické prvky, napríklad francúzske okná s hliníkovými profilmi, dodávajú budovám isté špecifikum. Keď vás takýto typ bývania oslovuje, pri výbere už dostáva slovo lokalita a cena. Nuž a cenová hladina pri projekte Vienna Gate je v danej kategórii pre kupujúceho rozhodne výhodná. Aktuálne developér pripravuje nový a skutočne zaujímavý koncept bývania a podnikania s výhľadom na Bratislavu – Priestor 22. Je to rozľahlý priestor na najvyššom podlaží celého objektu. Ponúka neobmedzené možnosti či už na vytvorenie penthousu, medicínskeho centra, na administratívne služby, prípadne na všetky účely v jednom. Budúci majiteľ sa zároveň bude môcť popýšiť výnimočným výhľadom na Bratislavu, na Staré Mesto. Priestorov, kde môžete bývať či podnikať v takejto výške, nie je v Bratislave veľa.

vienna gate 

Viac na vienna-gate.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


53m

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu