INZERCIA

Rýchlo a zadarmo k peniazom pred vianočnými sviatkami s Ferratum

Pokiaľ máte málo peňazí na radosti Vianoc, tak sa začítajte. My vám totiž ponúkame bezodné vrece plné peňazí a to zadarmo do 150 eur.

Sviatky vás začínajú uháňať? Opäť ste sa pekne nechali chytiť do pasce. Vianočný zhon je každým rokom silnejší a ešte viac plný chaosu. Netreba mu podľahnúť, inak si uženiete škaredé finančné a možno aj zdravotné problémy. Majú to byť sviatky pokoja, tak sa podľa toho zariaďte. Nebuďte ich otrokom. Sú tu pre radosť. Pokiaľ máte málo peňazí na radosti Vianoc, tak sa začítajte. My vám totiž ponúkame bezodné vrece plné peňazí a  to zadarmo do 150 eur.

 

Vďaka nám si Vianoce konečne užijete

Pokiaľ potrebujete skutočne rýchle peniaze, tak ste na správnom mieste. Ferratum poskytuje financie ľuďom v akútnej núdzi. Ak momentálne patríte medzi nich, tak stačí urobiť niekoľko jednoduchých krokov a máte po probléme. Na začiatok kliknite na náš web a usaďte sa pohodlne do kresla. Zabudnite na pôžičky, kvôli ktorým ste si museli brať voľno z práce, aby ste vybavili kopu dokumentov. My sme služby prispôsobili vám aj počas vianočných sviatkov.

Nemusíte chodiť vôbec nikam. Všetko vybavíte elektronicky a jediný doklad, ktorý overujeme je občiansky preukaz. Na webe nájdete online formulár, cez ktorý vyplníte rýchlu žiadosť o našu malú pôžičku na 30 až 350 euro. Pokiaľ preferujete komunikáciu cez mobil, tak je pre vás vhodnejšia SMS žiadosť, ktorá je rovnako jednoduchá. Po vyplnení údajov žiadosť len odošlete a zvyšok je na nás.

 

Rýchle peniaze sa hodia práve teraz

Pokiaľ bude vaša žiadosť schválená a vy ste vyplnili v žiadosti aj číslo účtu, tak máte peniaze hneď na druhý deň. Ak preferujete poštové poukážky, tak k vám peniaze dorazia do niekoľkých dní. So splácaním si nemusíte robiť veľké starosti. Na vrátenie dlhu máte totiž flexibilný termín 7 až 31 dní.   Peniaze vrátite, kedy sa vám to bude hodiť.

Veríme, že sme naše služby dostatočne prispôsobili aj pre vás. Sme otvorení zmenám a novým návrhom. Pokiaľ máte teda nápad ako naše malé pôžičky vylepšiť a uľahčiť vám k nim prístup, tak sa kľudne ozvite. Pre otázky a dotazy je tu naša zákaznícka linka.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.