INZERCIA

Ani prechladnutie nezastaví dojčenie

Materské mlieko je pre deti to najlepšie. To je už stará známa vec. Mliečko obsahuje živiny a minerálne látky, vitamíny, hormóny...

Materské mlieko je pre deti to najlepšie. To je už stará známa vec. Mliečko obsahuje živiny a minerálne látky, vitamíny, hormóny, enzýmy i protilátky, ktoré dieťa ochránia pred chorobou. Ale kto ochráni maminu?

Ak zavíta choroba

Kýchanie, pokašliavanie, škriabanie v hrdle, podráždený nos, slzenie očí, bolesť hlavy. Prechladnutie, ktorého sa každá dojčiaca mamička obáva, keďže sa to na ňu valí z každej strany. V obchode, v autobuse, v materskom centre, u lekára, a o starších súrodencoch dojčeného dieťatka ani nehovoriac. Rady typu, že nechoďte medzi ľudí a len na prechádzky do lesa, sú v súčasnej dobe síce moderné ale, žiaľ, nerealizovateľné.

mucoviral

Preto je rozumné siahnuť po pomoci, ktorá vás môže ochrániť pred vniknutím vírusov spôsobujúcich prechladnutie. Medzi ľuďmi sa traduje, že vírusy sa dostávajú do organizmu hlavne cez ústa, či už vdychovaním alebo kontaktom zo špinavých rúk. Ale nie je to tak! Najčastejšie ochorieme tak, že sa nám do tela dostanú vírusy cez nos. A preto práve na nos by ste sa mohli zamerať aj vy.

Existuje nosový sprej proti prechladnutiu vhodný aj pre dojčiace maminy, vďaka ktorému sa dá účinne bojovať proti vírusom. Je to tak! Vedci totiž odskúšali červenú morskú riasu, ktorá má klinicky potvrdené výsledky. Čistá príroda, žiadna chémia, žiadne žalúdok zaťažujúce tabletky.

Sprej proti prechladnutiu Mucoviral obsahujúci už spomínanú červenú morskú riasu, vám po vstreknutí na sliznici nosa vytvorí ochrannú vrstvu, bariéru. Množstvo vírusov sa tak znižuje až o 92 % a ťažkosti pri prechladnutí sa tak prejavia miernejšie alebo vôbec.

Nosový sprej proti prechladnutiu Mucoviral je vhodný aj pre deti už od 1 roku.

Mucoviral® sprej proti prechladnutiu je zdravotnícka pomôcka.

Viac informácií nájdete TU.

Neprestať dojčiť

Keď ochránite seba a aj svoje bábätko, dojčenie nebude problém. Hlavne neprestávajte dojčiť. Okrem toho, že materské mlieko je stále najlepšou výživou pre dieťa, v prípade ochorenia mamičky sa v ňom nachádzajú aj dôležité protilátky, ktoré vlastne chránia bábätko pred prepuknutím ochorenia.

Materské mlieko nemá vždy rovnaké zloženie a mení sa podľa potrieb dieťaťa. Ak sa v okolí dieťaťa nachádza choroba, mliečko sa prispôsobí tak, aby ochránilo dieťa pred možnou chorobou. Často sa stáva, že všetci v rodine sú chorí, len „dočiatko“ vydrží zdravé. Samozrejme, stáva sa, že aj dieťa ochorie, vtedy zas materské mliečko urýchľuje proces liečenia, zabezpečuje prísun tej najlepšej, ľahko stráviteľnej výživy a dostatočný prísun tekutín. Najlepšie teda je, počas choroby dojčiť, dojčiť a dojčiť.

Pred čím chráni materské mlieko

Materské mlieko chráni deti okrem iného aj pred rozvojom alergických ochorení (ekzém, potravinová alergia, astma). Dojčené dievčatká majú o 20 % - 35 % nižšie riziko ochorieť na karcinóm prsníka v dospelosti ako nedojčené. Zhubné ochorenia všeobecne sa vyskytujú 1,9-krát častejšie u detí na umelej výžive. Nedojčené deti sú viac ohrozené anémiou z nedostatku železa, pretože z materského mlieka sa vstrebáva železo lepšie.

Aj zubní lekári upozorňujú na potenciál dojčenia.

Pitie z prsníka posilňuje žuvacie a hrtanové svaly a dojčené deti majú menej porúch čeľustných oblúkov a zuboradia.

Dojčené deti sú inteligentnejšie, rýchlejšie sa rozvíjajú nielen pohybovo, ale aj intelektovo: skôr začínajú rozprávať, chodiť, lepšie sa učia. Takýto pozitívny vývoj dieťaťa stimuluje vplyv unikátneho zloženia materského mlieka (mastné kyseliny a aminokyseliny), pozitívny dopad menšieho výskytu infekcií u detí, citovú stabilitu a rozhodne dlhší čas, ktorý matka venuje dojčenému dieťaťu, pretože neodchádza od neho tak často a na tak dlho ako nedojčiaca matka.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol

Šoférujete, aj keď máte nádchu alebo ste prechladnutí? Ohrozujete seba aj iných.

Tlačové správy

Ľadový expres dopraví ľudí za lyžovačkou bez prestupov

Turistov tento rok prepravia štyri mimoriadne expresy do rekreačných oblastí.

Tlačové správy

Relaxačná zóna v záhrade

Investíciu do záhradného posedenia nebudete určite ľutovať. Je to skvelé miesto pre pohostenie návštevy, alebo nerušený odpočinok

Tlačové správy

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM

Zadajte si parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho vozidla alebo karavanu a Mio vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy!