SME
Utorok, 7. apríl, 2020 | Meniny má Zoltán
INZERCIA

Jeden tablet, veľa možností

Goclever Insignia 800 WIN je vysoko kvalitný multimediálny tablet, určený pre užívateľov, ktorí ocenia mobilitu, nezávislosť a pohodlné používanie.

Goclever Insignia 800 WIN je vysoko kvalitný multimediálny tablet, určený pre užívateľov, ktorí ocenia mobilitu, nezávislosť a pohodlné používanie. Prístroj je rýchly, výkonný a multifunkčný. Zvlášť pozoruhodný je predinštalovaný operačný systém Microsoft ® Windows ™ 8.1 a celý balík MS Office 365. Použitie tohto renomovaného systému umožňuje nový rozmer výkonu a poskytuje úplne nový zážitok. Tablet je ideálny pre hranie a zábavu, tiež pre prácu alebo učenie.

 insignia-800-win3-r931_res.jpg

WINDOWS 8.1

Vďaka systému Windows 8.1 dostanete nové, lepšie možnosti vyhľadávania, viac aplikácií a viac príležitostí, aby vaše zariadenie získalo osobitý charakter. Systém umožňuje plynulú prevádzku a veľmi ľahkú možnosť prechodu z jednej činnosti do druhej. Systém je rýchly, plynulý, intuitívny a navrhnutý tak, aby vám to, čo chcete urobiť, umožnil vykonať ako si prajete.

 

OFFICE 365 ZADARMO

Spolu s INSIGNIA 800 WIN obdržíte MS Office 365 licenciu na jeden rok zadarmo! To vám pomôže vytvárať a upravovať dokumenty, ktoré sú často používané pri práci v kancelárii. Máte zaručené, že súbory zostanú kompatibilné s ďalšími počítačmi a tabletmi. Pomocou App Store môžete získať aj ďalšie programy. Licencia MS Office môže byť použitá aj na iných zariadeniach.

 

1 TB CLOUD ÚLOŽISKO

Balíček MS Office 365 vám poskytuje mnoho výhod. Vďaka tomu získate ďalší 1 TB OneDrive cloud úložisko. Od tejto chvíle si môžete uložiť všetky dôležité dokumenty, fotografie, videá alebo hudbu na jednom mieste a ľahko otvoriť na vašom tablete, kedykoľvek budete chcieť.

 

SKYPE VÝHODY

Po celú dobu trvania licencie MS Office 365 získate 60 voľných minút na Skype pre uskutočnenie telefonických hovorov, a to ako na mobilné, tak aj pevné linky!

 

PRAKTICKÝ A ELEGANTNÝ DIZAJN

INSIGNIA 800 WIN, to je funkčnosť a mobilita s kompaktným a moderným dizajnom. 8-palcový displej umožňuje presné zobrazenie detailov multimédií, ale aj napriek tomu zostáva malý a praktický. Má ideálnu veľkosť na cesty. Je určený pre užívateľov, ktorí chcú používať tablet pri čítaní vo vlaku, pri prezentácii alebo sledovaní filmu v posteli.

 

IPS KVALITA

Vysoko kvalitný IPS displej poskytuje nezabudnuteľný zážitok, reálne zobrazenie farieb, optimálne prehliadanie internetových stránok a nečakané pohodlie používania. To vám zaistí jasný obraz a presné farby zo všetkých uhlov. Okrem toho, IPS panel nezosvetľuje oblasť displeja pri dotyku. To je mimoriadne dôležité pre dotykové zariadenia, ako sú napríklad tablety.

 

AKTUALIZÁCIA VZDUCHOM

GOCLEVER OTA aplikácia je najjednoduchší spôsob, ako získať najnovšie aktualizácie firmvéru pre váš prístroj. Stačí kliknúť na tlačidlo a automaticky sa nainštaluje všetko, bez nutnosti použitia USB kábla alebo pripojenia Bluetooth.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Denník SME s rúškom na ochranu tváre len za 2,90 €

Rúško z textílie na opakované použitie nájdete v denníku SME v utorok 7. apríla.

Tlačové správy

Sú vaše deti teraz viac na nete?Zoberte ich na www.detinanete.sk

Je to tak, momentálne sa podstatná časť bežných aktivít detí presunula do online prostredia.

Tlačové správy

Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor

Ak ste si už nechali vypracovať jednu ponuku, využite možnosť získať aj druhý názor od odborníkov. Jednoducho, online a zadarmo.