SME
Pondelok, 24. február, 2020 | Meniny má Matej
INZERCIA

Ako vybrať účtovný program

Ste podnikateľ, živnostník alebo účtovníčka? Hľadáte ten správny účtovný program? Máme pre vás pár tipov, prečo je online účtovný program vhodným riešením.

Ste podnikateľ, živnostník alebo účtovníčka? Hľadáte ten správny účtovný program? Máme pre vás pár tipov, prečo je online účtovný program vhodným riešením.

Nenechajte sa zmiasť vyhľadávaním na internete. Tam narazíte na účtovný program, účtovný softvér, ekonomický software, či ekonomický systém. Hoci sú názvy rôzne, vždy je to v podstate to isté.  

Účtovné programy umožňujú spracovať jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, personalistiku, mzdy, môžete v nich vystavovať faktúry, viesť skladovú evidenciu a pod.

Online účtovný program Humanet to všetko zvládne a okrem toho vám zabezpečí výhody, ktoré bežné účtovné programy neposkytujú.

V prvom rade nemusíte riešiť akú verziu programu kúpiť. Online účtovný program Humanet sa nepredáva v rôznych konfiguráciách a nezaťažuje vás rozmýšľaním o tom, čo všetko budete potrebovať. Máte v ňom dostupné úplne všetko, ale samozrejme neplatíte zaň horibilné sumy. Keď začínate a máte údajov menej, vaša cena bude malá. Keď porastiete, program porastie s vami a cena sa vám mierne zvýši. Keď sa náhodou znovu zmenšíte, tak aj cena vám automaticky klesne.

Neriešite žiadne kupovanie licencií, rozširovanie ani znižovanie licencie. Ak potrebujete pracovať s programom viacerí, tak len vytvoríte ďalšieho užívateľa, prípadne mu obmedzíte prístupové práva a je to. Aby ste s programom mohli pracovať viacerí, nemusíte nič doplácať. Cena sa pri zvýšení počtu užívateľov vôbec nezmení.

Zákony sa často menia a účtovné programy na to musia pružne reagovať. Tak je tomu aj v prípade online účtovného programu. Jeho používanie má však obrovskú výhodu. Nikdy nemusíte žiadnu novú verziu inštalovať. Neveríte? Presvedčte sa o tom na www.humanet.sk a vyskúšajte. Online účtovný program Humanet vám sprístupní novú verziu ihneď ako je k dispozícii, takže nestrácate čas žiadnymi inštaláciami ani aktualizáciami.

Svoj online účtovný program máte k dispozícii kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Môžete používať počítač, tablet aj smartfón. Výmena počítača za nový už neznamená, že musíte preinštalovať účtovný programy a znovu  ho aktualizovať. Jednoducho sadnete k novému počítaču a pokračujete v účtovaní.

Isto vás zaujíma, čo takéto riešenie stojí. Máme pre vás milé prekvapenie. Nestojí viac ako akýkoľvek bežný účtovný program. Ak začínate, stojí dokonca oveľa menej. Nemusíte kupovať stoeurové licencie, pretože na začiatku sa neplatí vôbec nič. Platíte až v priebehu používania čiastky, ktoré sú rovnaké ako je suma systémovej údržby pri bežnom účtovnom programe. Presvedčte sa o tom sami v cenníku na http://www.humanet.sk/cennik

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

A trend-setting water park

Tatralandia is a pioneer of green solutions.

Tlačové správy

Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku

Úroky sporiacich účtov sa blížia k nule a ľudia sa pýtajú bankárov, čo so sporením.

Tlačové správy

Denník SME s odznakom Nie v našej krajine

Odznak proti extrémizmu nájdete vložený v denníku SME v utorok 25. februára.