SME
Nedeľa, 8. december, 2019 | Meniny má Marína
INZERCIA

Vy rozhodnite, kedy skončí zápas

Malé tlačidlo Predať tiket vám teraz v Niké prináša nový zážitok z tipovania.

Malé tlačidlo Predať tiket vám teraz v Niké prináša nový zážitok z tipovania.

Možnosť, ktorá na Slovensku nemá obdoby. Využite svoje tipérske skúsenosti a inštinkt a rozhodnite o výške svojej výhry v tom správnom momente zápasu. Alebo vycúvajte zo stretnutia, ak sa nevyvíja podľa vašich predstáv a ušetrite peniaze. 

Všetko o novinke prezradí riaditeľ pre stratégiu a vývoj Michal Hanák.

Niké prináša novinku, ktorú na slovenskom trhu zatiaľ nemá nikto iný. O čo ide?

Sledujeme svetové trendy v tipovaní a odpredaj stávok späť stávkovej spoločnosti je hneď po livestávkach ďalším z míľnikov. Stávkovanie je hlavne o tipoch na výhry – remízy – prehry, na to sú tipujúci zvyknutí už niekoľko rokov. Ale rozhodovanie o výške výhry alebo o zmiernení prehry je úplne iná dimenzia stávkovania. Do niekoľkých rokov to bude samozrejmý štandard a kto túto možnosť nebude ponúkať, na dynamickom slovenskom trhu neuspeje.

Rozhodovanie o výške výhry alebo o zmiernení prehry. To znamená, že už napríklad nebude musieť tipér čakať ani na záver zápasu?

Presne tak. Tipér na základe priebehu duelu predá stávkovej spoločnosti tiket uprostred rozohraného zápasu. Sám rozhodne, v ktorom momente. A získané peniaze môže opäť využiť na rovnaké alebo iné zápolenie. To znamená, že na jednej stávkovej udalosti môže zarobiť aj viackrát.

michal-r801_res.jpg

Pre koho je určená táto nová možnosť?

Pre všetkých stávkujúcich, ktorí tipujú livestávky na www.nike.sk. Možnosť vidieť, koľko práve vyhrávam, je fascinujúca...

Ako vlastne predaj stávok funguje?

Najlepšie to vysvetlím na livestávkach. Vyberiem si napr. zápas Djokovič – Federer (1,70-1,95) a v ňom Djokoviča v kurze 1,70 za 10 € (výhra je 17 €). Stav zápasu je 4:5 pre Federera a Djokovič ide podávať. Po natipovaní okamžite vidím v riadku s ponukou kurzov na tento zápas možnosť predaja tejto stávky v hodnote napr. 9 €. Znamená to stratu 1 € a to mňa ako tipéra zrejme nezaujíma. Djokovič vyhrá svoje podanie, stav zápasu je 5:5 a kurzy sú 1,50-2,28. Svoju stávku môžem pri týchto kurzoch predať za 11,30 €. Zaujíma ma to? Niekto túto stávku okamžite predá, zisk má zaručený a môže si tento zápas podať znovu, niekto iný bude s predajom čakať na ďalší vývoj a na vyššiu ponuku.

A funguje to aj naopak, keď môj favorit bude prehrávať?

Samozrejme. V tomto prípade môže tipujúci zmierniť svoju stratu. Podal som si na Djokoviča za stavu 1:1, ale Federer hrá sakramentsky skvele a Djoka brejkne. Za stavu 4:5 pri podaní Rogera si vytrhávate vlasy. V tú chvíľu môžete svoju stávku predať so stratou niekoľkých eur. Ak ste vložili napr. 10 €, tú stávku v danej chvíli môžete predať za cca 4 €. Pre vás to nebude znamenať stratu 10 €, ale iba 6. Ušetrené peniaze môžete využiť na iný súboj.

Bude táto možnosť u konzervatívnych Slovákov úspešná?

Vybraným klientom sme ju pred niekoľkými dňami ponúkli na testovanie a novinku s nadšením uvítali. Verím, že podobne zaujme aj ďalších tipujúcich. Navyše, ako som spomínal, nik iný ju na slovenskom trhu neponúka. Skúste to ešte dnes a zvýšte si výhernosť pri tipovaní jedine v Niké.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu

Patríte medzi majiteľov malých kuchýň? Tak určite viete, ako je niekedy ťažké navrhnúť jej priestor tak, aby sa do nej vše vošlo.

Tlačové správy

​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile

Ahoj vtáčik, si tu? Gorila ti radosť z Vianoc nepokazí. Priatelia sa dali dokopy a vyrobili vtipnú kvízovú hru o známych kauzách.