INZERCIA

Skvelé jednoduché účtovníctvo

Programov pre jednoduché účtovníctvo nájdete na Slovensku veľké množstvo. Vybrať ten správny nemusí byť práve jednoduchá úloha.

Programov pre jednoduché účtovníctvo nájdete na Slovensku veľké množstvo. Vybrať ten správny nemusí byť práve jednoduchá úloha.

Ak si chcete naozaj zjednodušiť prácu s programom na jednoduché účtovníctvo, vyberte si online jednoduché účtovníctvo Humanet. Toto jednoduché účtovníctvo je súčasťou komplexného ekonomického a informačného systému Humanet. Ten obsahuje online program pre personalistku a mzdy , podvojné účtovníctvo jednoduché účtovníctvo .

Množstvo užitočných funkcií v jednoduchom účtovníctve

Program pre jednoduché účtovníctvo obsahuje základné účtovné evidencie, modul na fakturáciu a odbyt, majetok, sklad, daňové priznania a ďalšie možnosti.

Užívatelia oceňujú možnosť účtovania ručne, ale aj automatizovane pomocou predefinovaných účtovných šablón, čo výrazne urýchľuje prácu s programom. Ďalšou obľúbenou funkciou je vytváranie nových dokladov kopírovaním, takže opakovane vystavované faktúry alebo akékoľvek iné doklady vytvoríte na pár klikov.

Všetky výstupy sú v štandardizovaných formátoch ako PDF, Word alebo Excel, takže ich jednoducho môžete ukladať na disk alebo posielať emailom. Mimochodom odosielanie dokladov emailom je veľmi jednoduché a jedným klikom môžete odoslať napríklad faktúry alebo upomienky aj pre 1000 vašich zákazníkov, pričom každému je jeho email doručený osobitne.

Elektronická komunikácia s bankou a finančnou správou je samozrejmosťou. Jednoduché účtovníctvo Humanet má zapracované formáty pre príkazy na úhradu, bankové výpisy, daňové priznania, výkaz DPH a samozrejme aj kontrolný výkaz DPH.

Vždy a všade dostupné jednoduché účtovníctvo

Obrovským benefitom je dostupnosť systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu. Už nemusíte nikdy nič sťahovať ani inštalovať. Váš program na jednoduché účtovníctvo bude vždy a všade aktuálny. Všetko funguje prostredníctvom zabezpečeného spojenia cez internet rovnako bezpečne ako napríklad internet banking.

O Vaše dáta sa nemusíte obávať. Sú uložené v profesionálne zabezpečenom dátovom centre. Už sa nemusíte starať o ich zálohovanie pre prípad poruchy počítača. Všetko sa archivuje automaticky. Pozrite si na stránke Bezpečné účtovníctvo ako vám Humanet pomôže zlepšiť zabezpečenia vášho účtovníctva.

Jednoduché účtovníctvo s vyznamenaním

O kvalitách jednoduchého účtovníctva Humanet svedčí hodnotenie získané od jeho používateľov. Za obdobie od januára až po apríl 2015, kedy bol program vystavený najväčšiemu náporu vďaka spracovávaniu daňových priznaní, získal program hviezdičkové hodnotenie 4,8 z maximálneho možného počtu 5 hviezdičiek.. Ak by sme to transformovali do hodnotenia školskými známkami, tak jednoduché účtovníctvo Humanet má priemernú známku 1,23, čo znamená, že prospelo s vyznamenaním.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.