INZERCIA

AUTO SLOVÁK v novom šate

Aj vo Zvolene už majú priaznivci značky ŠKODA k dispozícii nové, špičkové predajno-servisné priestory.

Aj vo Zvolene už majú priaznivci značky ŠKODA k dispozícii nové, špičkové predajno-servisné priestory.

Nový koncept predajných a servisných miest v sebe spája jednoduchosť s prepracovanosť. Ponúkajú väčšie a praktickejšie priestory pre prezentáciu novej modelovej palety ŠKODA a zároveň atraktívne a príjemné miesto pre zákazníkov. V novom showroome, sa spájajú „Simply Clever” prvky s modernými technológiami. Vyznačujú sa čistými líniami a veľkorozmernou grafikou, zjemnenou kvalitnými drevenými povrchmi. Showroom je miestom prvého kontaktu zákazníka so značkou ŠKODA a dizajn budovy umocňuje odkaz značky, vytvorený jej produktmi, službami, jej pracovníkmi a reklamou. 

 „V rámci neustáleho skvalitňovania služieb zákazníkom prechádzame na nový, moderný koncept predajne. Verím, že zákazníci okrem kvality poskytovaných predajných a servisných služieb ocenia aj väčší komfort a pohodlie, ktoré im náš vynovený showroom ponúkne“, povedal Peter Slovák, konateľ spoločnosti AUTO SLOVÁK, s.r.o.

Ani vo Zvolene sa nezamerali iba na zmenu vizuálnej stránky, ale aj na prepracovanie procesov a moderné technologické vybavenie servisu. Čakanie na vozidlo zákazníkom spríjemní voňavá káva, televízia alebo bezplatné pripojenie na internet.

Na linke Aktívneho príjmu za niekoľko minút spravia na vašom aute test tlmičov, test bŕzd (aj pre 4x4) a expres geometriu, pre rýchlu analýzu nastavenia geometrie náprav. V ďalšej z dielni na Vás čaká najnovšia laserová technológia pre nastavenie geometrie náprav. Takýto vstupný test do servisu absolvujete na požiadanie s vašim vozidlom ZDARMA pri servisnej prehliadke.

foto-auto-slovak-08-r198_res.jpg

V prípade, že máte záujem iba o absolvovanie testu Linkou Aktívneho príjmu, bez ďalších servisných prác (skontrolovanie stavu vozidla), poskytnú Vám túto službu za uvádzaciu cenu 17,-EUR vrátane DPH (všetky úkony).

Ďalšie výhody aktívneho (priameho) príjmu:

  1. servisný poradca spolu s vami preberie vozidlo a skontroluje ho podľa kontrolného zoznamu výrobcu
  2. spolu so servisným poradcom identifikujete prípadné závady a poškodenia na vozidle a spíšete zákazku
  3. okamžite vám je ponúknuté riešenie problému a odstránenie závad
  4. priamo na mieste sa dozviete všetky potrebné informácie o oprave vášho vozidla a potrebné Originálne diely
  5. v dialógu so servisným poradcom nájdete vhodné riešenie pre zachovanie hodnoty a bezpečnosti vášho vozidla
  6. dozviete sa, ktoré aktuálne prebiehajúce akcie sa vzťahujú na vaše vozidlo a tým môžete výrazne ušetriť

zvslovakklikmaj-page-001-r468_res.jpg  • Spoločnosť AUTO SLOVÁK, s r.o. vo Zvolene bola založená v roku 1998 kedy začala spoluprácu s importérom vozidiel značky ŠKODA a SEAT na Slovensku, ako autorizovaný predajca vozidiel zn. ŠKODA, SEAT a otvorila prevádzku AUTOSALÓN – AUTOSERVIS pre spomínané značky.

Okrem predaja nových vozidiel ŠKODA SEAT zabezpečuje aj záručný a pozáručný servis pre všetky vozidlá koncernu na špičkovej úrovni, za použitia výhradne originálnych náhradných dielcov dodávaných importérom vozidiel zn. ŠKODA a SEAT. Novou a stále viac využívanou službou je bezobhliadkový servis (poistné udalosti – zabezpečenie všetkých úkonov od obhliadky, cez opravu vozidla až po vystavenie krycieho listu), taktiež zabezpečuje STK a EK.

Ďalšou činnosťou spojenou s predajom vozidiel je poistenie vozidiel, financovanie a ponuka rôznych výhod pri kúpe nových vozidiel, náhradných dielcov a príslušenstva a taktiež pri vykúpení ojazdeného auta.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson

Millennials are the largest pool of potential employees, and the most attractive because of their high education level.

Tlačové správy

Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?

Známy šéfkuchár Vojto Artz prezradil, čo bude hýbať svetom gastronómie v roku 2018.

Tlačové správy

Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!

Nový projekt na Furči nerobí kompromisy medzi dostupnosťou a pokojným bývaním.

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.