INZERCIA

Priamy zásah na tuky

Toxické chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou, sa hromadia v našich bunkách. Načúvajme svojmu telu! Pomôžme mu oslobodiť sa od nahromadených odpadových látok!

O čistotu svojej pokožky, vlasov a zubov dbáme úplne samozrejme. Akosi však zabúdame na vnútornú očistu organizmu. A toxické chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou, sa hromadia v našich bunkách. Majú často na svedomí zápchu, nadúvanie, zvýšenú hmotnosť, letargiu, bolesti hlavy... Načúvajme preto svojmu telu! Pomôžme mu oslobodiť sa od nahromadených odpadových látok!

Účinný komplex: jablčný ocot + zelený čaj

Výborným prostriedkom na prečistenie organizmu je jablčný ocot. Vyplavuje škodlivé odpadové látky, ktoré sú výsledkom nesprávnej životosprávy a prejedania sa. Pozitívne ovplyvňuje trávenie a podporuje látkovú premenu. Je zároveň zdrojom vitamínu C, vitamínov skupiny B, horčíka a pektínu – rozpustnej vlákniny, ktorá na seba v hrubom čreve viaže jedovaté odpadové látky, baktérie i zvyšky látkovej premeny – „čistí” tak vlastne hrubé črevo. V špeciálne pripravenom komplexe Slimdown® zelený čaj s jablčným octom zároveň zrýchľuje metabolizmus a pozitívne tak ovplyvňuje diétny režim s cieľom redukcie hmotnosti.

Bonus: naštartovanie chudnutia

slimdown® zelený čaj s jablčným octom

Zelený čaj je súčasťou čínskej diéty viac ako tritisíc rokov. Obsahuje chemickélátky známe ako polyfenoly, ktoré majú antioxidačné vlastnosti a zvyšujú látkovú výmenu. Nielenže majú veľmi silnú antioxidačnú aktivitu, ale sú aj prirodzeným účinným urýchľovačom termogenézy – procesu spaľovania kalórií. So zeleným čajom sa chudne bez vedľajších účinkov a nervozity, navyše podporuje znižovanie hladiny cholesterolu. A ako ovplyvňuje chudnutie jablčný ocot? Pektín v žalúdku „napučí”, čo navodzuje dlhšie trvajúci pocit sýtosti. Zároveň podporuje premenu potravy na energiu. Napomáha odstraňovať nadbytočný tuk – presmeruje ho do svalov, kde sa rýchlejšie odbúrava. Pri pravidelnej konzumácii zabraňuje jeho ukladaniu na problémových partiách (brucho, stehná, boky). Vďaka antioxidačným účinkom prípravok pomáha v boji proti voľným radikálom, chráni pred infekciami.

kelp

Očiste napomáhajú aj morské riasy a bodliak

Zbaviť sa otravných látok napomáha organizmu tiež prípravok kanadskej firmy Jamieson Kelp – doplnok výživy z hnedých morských rias bohatý na minerálne látky, vitamíny, proteíny a veľké množstvo jódu. Jednou z ich špecifických vlastností je schopnosť eliminovať z tela ťažké a rádioaktívne kovy. Hnedé riasy sa výrazne podieľajú na znižovaní cholesterolu a ich unikátne zloženie hrá dôležitú úlohu pri metabolizme tukov a cukrov, preto sú tiež účinnou súčasťou redukčných diét. Pomáhajú upraviť činnosť zažívacieho traktu a priaznivo vplývajú na reguláciu hormonálnej hladiny.

O detoxikáciu a očistu zimnými mesiacmi preťaženej pečene sa postará jedinečný doplnok výživy firmy Jamieson Silybum mariánske, výťažok z jednej z najstarších liečivých rastlín – pestreca mariánskeho, známej tiež ako strieborný bodliak či Kristova koruna.

silybum mariánskeSemená pestreca obsahujú komplex bioflavonoidov nazývaný silymarín, ktorý ako účinný antioxidant prispieva k ochrane pečeňových buniek pred pôsobením voľných radikálov a toxínov. Pomáha stabilizovať bunkové a mitochondriálne membrány, ktorých funkčná schopnosť je predpokladom neporušenej metabolickej, detoxikačnej a syntetizujúcej funkcie pečene. Zároveň podporuje zdravú produkciu žlče, ktorá napomáha tráveniu a odstráneniu kožných problémov súvisiacich s nedostatočnou funkciou pečene. Všetky spomínané prírodné doplnky výživy kanadskej firmy Jamieson môžu byť prvým krokom na ceste za zdravím – napomôžu nášmu organizmu zbaviť sa otravných látok s pozitívnym dopadom na redukciu hmotnosti. Vyrábajú sa najmodernejšou technológiou, ktorá biologicky aktívne látky chemicky nemení a nezbavuje prirodzených vlastností žiadnu zo živín. Vhodné sú aj pre diabetikov.

vitamín cDokonalým spaľovačom tukov je vitamín C. Podporuje tvorbu noradrenalínu, hormónu ktorý ovplyvňuje premenu tukových zásob na využiteľnú energiu - k tukovým bunkám doráža po nervových dráhach a odbúrava ich. Mimochodom, čím kyslejšie ovocie zjeme, tým viac tukových zásob spálime. Najvhodnejšími druhmi sú teda citróny, grapefruity, kiwi, egreše, jablká a hrozno. Vitamín C zvyšuje aj účinok lecitínu – prírodnej látky, ktorá sa nachádza hlavne v sóji, ale i iných rastlinách. Jej hlavnou náplňou je znižovať hladinu cholesterolu a tukov v krvnom obehu. Obsahuje hlavne inozitol, cholín a fosfáty. Cholín a inozitol odbúravajú tuky a zabraňujú ich ukladaniu v pečeni. S tukovými bunkami dokáže dokonale zatočiť i horčík. Jeho bohatým zdrojom sú všetky semená, orechy a celozrnné pečivo. Ak sa budú na našom stole objavovať výrobky z bielej múky, môžeme si byť istí, že nedostatok horčíka nenechá na seba dlho čakať. Výsledok v žiadnom prípade nepoteší – ručička váhy ukáže cifru, ktorá sa nám páčiť nebude.

lecitín horčík

Vitamín C, horčík i lecitín môžeme telu dodať aj v podobe vitamínových prípravkov – najlepšie vyrobených z prírodných zdrojov. Pre organizmus sú vhodnejšie, prirodzenejšie, biologicky dostupnejšie ako syntetické vitamíny. Osvedčené sú kanadské vitamíny Jamieson v cenovo výhodných rodinných baleniach. Vďaka použitiu vysokokvalitných technológií a kontrolných testov kvality, v súlade s programom 360 Pure, čo je 360 krokov kontroly kvality, prináša spoločnosť Jamieson najbezpečnejšiu, najčistejšiu a najefektívnejšiu výrobu prírodných výživových doplnkov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch
Tlačové správy

Burza pracovných príležitostí opäť na Stavebnej fakulte STU

Po niekoľkoročnej prestávke sa opäť konala Burza pracovných príležitostí spojená s prezentáciou stavebných firiem.

Tlačové správy

Počet ochorení na rakovinu stále stúpa. Nepodceňujte prevenciu

Až jedno zo štyroch úmrtí v rámci Európskej únie je zapríčinené rakovinou.