SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Outlet Voderady pripravuje novinky

Prvý slovenský outlet vo Voderadoch pripravuje pre svojich návštevníkov viacero noviniek.

Prvý slovenský outlet vo Voderadoch pripravuje pre svojich návštevníkov viacero noviniek. V nákupnom centre pribudnú nové značky, detské atrakcie a návštevníci sa môžu takisto tešiť na špeciálne akciové víkendy. Začiatkom júna otvorila zákazníkom svoju prvú outletovú predajňu na Slovensku značka GAASTRA so špeciálnymi uvádzacími zľavami. Značka GAASTRA doplnila v nákupnom centre ponuku predovšetkým o funkčnú športovú módu s dušou mora a DNA založenou na vášni k moru a jachtingu.Do outletu sa vracia špecializovaná darčeková predajňa zameraná na rôzne druhy značkového alkoholu a kvalitných vín z celého sveta za bezkonkurenčne najnižšie ceny.Myslíme aj na našich najmenších. V letných mesiacoch pripravujeme otvorenie špecializovanej prevádzky "mini – zoo” kde budú mať deti možnosť nielen pozrieť sa na zvieratká, ale aj ich pohladkať, pohrať sa s nimi, aj ich nakŕmiť. Tu môžete dovoliť svojej ratolesti získať unikátnu skúsenosť komunikácie so živou prírodou, a to nielen so škrečkami a korytnačkami, ale aj so zriedkavejšími chovancami, ako sú králiky, morské prasiatka, koníky, ježkovia a činčily.

V pláne je tiež v spolupráci s detským svetom HOPLALAND otvorenie vonkajšieho detského ihriska, súčasťou ktorého bude okrem nafukovacích hradov aj veľké pieskovisko pre deti, ktoré bude v zimných mesiacoch slúžiť ako ľadová plocha na korčuľovanie.

Ďaľšie smerovanie Outletu Voderady vidí riaditeľ centra Róbert Sloboda nasledovne:

"Našim hlavným cieľom v blízkej budúcnosti, na ktorom intenzívne pracujeme je predovšetkym obsadiť voľné nájomné priestory kvalitnými novými značkami, ktoré budú riadené priamo cez materské spoločnosti.Hlavným dôvodom, prečo oslovujeme práve centrály jednotlivých značiek je záruka bezproblémovej prevádzky predajne s dostatočnou finančnou podporou, ktorá znamená predovšetkým dostatočne množstvá tovaru prezákazníkov s výhodnými ouletovými zľavami . Tento spôsob obsadzovania nájomných jednotiek je z časového hľadiska náročnejší ale ako nám ukázala skúsenosť je pre budúcnosť zárukou kvality a hlavne spokojnosti zákazníkov . Viaceré takéto zmluvy sú už vo finálnej fáze rokovania a v priebehu nasledujúcich mesiacov očakávame otvorenie ďalších nových predajni ".Najbližšie nás čaká špeciálny akciový víkend, ktorého témou je: Šport a voľný čas, v dátume: 26.-27.-28.júna. Koniec školského roka a začiatok prázdnin ponúka široké možnosti na výlety, športy, turistiku a v neposlednom rade na všetkými očakávanú letnú dovolenku. Nájomcovia počas tohto víkendu ponúkajú ďalšie dodatočné zľavy, ešte z outletových cien, ktoré sa pohybujú až do 80%. Nakoľko máme v outlete početné zastúpenie športových, ale aj outdoorových značiek ako napríklad predajňa adidas outlet, Nike, Puma, Husky, Regatta great outdoors a mnohé iné... máte sa skutočne na čo tešiť!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


4 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 4 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu