SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

DOMA SA UŽ NEMUSÍTE OBÁVAŤ DLHOPRSTÝCH

Bytoví a domoví zlodeji prišli o robotu.

Na Slovensku zhruba každú polhodinu vykradnú nejaký byt alebo rodinný dom, pričom najviac takýchto prípadov sa deje počas letného dovolenkového obdobia. Stačí len naozaj málo, aby ste mali istotu pokojného spánku nielen počas dovolenky, ale aj počas celého roka. S bezpečnostnými dverami ADLO a ďalšími doplnkami pre zabezpečenia vašich príbytkov však už nebudete poznať strach zo zlodejov.

 

KOŠICE. Podľa policajných štatistík je najčastejším spôsobom nezákonného vniknutia do domu vyrazenie, príp. vypáčenie dverí. V mnohých slovenských domácnostiach sú dvere stále akoby na okraji záujmu a preto mnohí z nás si chránia svoj majetok ešte takými dverami, ktoré si pamätajú aj mladosť našich rodičov. A preto ak nechcete nájsť po návrate z dovolenky len holobyt, stačí aspoň trochu investovať do vlastnej bezpečnosti. Vďaka spojeniu vysokej bezpečnosti proti vlámaniu, pancierovému preskleniu a vynikajúcej tepelnej odolnosti, boli dvere z Adlo ocenené najprestížnejšou známkou kvality slovenského výrobku a to zlatou medailou Slovak Gold, ako „Najkvalitnejšie vchodové dvere do rodinného domu. 

 

Kvalitné dvere Adlo s montážou už od 750 €

"Adlo sa dalo na cestu kvality. Ľudia si postupne čoraz viac uvedomujú, že sa musia lepšie chrániť kvôli vlastnej bezpečnosti. Možno, že niekedy bezpečnosť svojho obydlia zaujímala iba bohatých ľudi, avšak teraz v súvislosti so sťahovaním sa do satelitných obcí mimo miest to už tak nie je. K dispozícii máme kvalitné zariadenia a za veľmi dobré ceny. V podstate celkovo už za 750 € aj s montážou, teda v cene jedného lepšieho televízora, sa momentálne dá zabezpečiť kvalitná ochrana vášho obydlia bezpečnostnými dverami. Vtedy máte istotu, že po návrate z dovolenky budete mať doma nielen ten spomínaný televízor. Zlodejom preto naše dvere odkazujú, že ich otvorením zbytočne stratia veľ času. Radšej nech si hľadajú niečo iné, lebo tak či tak sa cez ne nedostanú. Teda pokiaľ nemajú dynamit," tvrdí regionálny riaditeľ spoločnosti ADLO – Bezpečnostné dvere pre východné Slovensko Maroš Zajac. 

dsc7773r-r864_res.jpg

J. Adame: Úspech máme vďaka našim kvalitným zamestnancom 

Spoločnosť Adlo uplynulý týždeň v Košiciach slávila svoje 25. výročie založenia. Podľa konateľa firmy Jozefa Adame spočíva úspech ich firmy, ktorá už 25 rokov úspešne pôsobí nielen na slovenskom trhu, najmä v kvalitných ľuďoch, ktorých zamestnávajú. "Momentálne máme okolo 180 zamestnancov. Ku nám prijímame ľudí výlučne na montérske alebo šoférske práce, či na predajňu, no nie do nejakých riadiacich funkcií. Tí najlepší sa však postupne posúvajú vyššie. To dokumentujú aj mnohí východniari, ktorí sú teraz nielen v našej centrále, ale aj v našich pobočkách v zahraničí. Som veľmi rád, že nás tak dobre reprezentujú a aj vďaka nim môžeme prezentovať naše firmné know-how."

dsc7810r-r842_res.jpg

Myšlienka založiť firmu so špecializáciou na bezpečnosť zákazníkov uňho vznikla tesne po revolúcii, keď začala rásť kriminalita. "Základný problém vlámania je, že zlodeji používajú hrubú silu. Častokrát pod vplyvom rôznych návykových látok, čomu zodpovedá aj ich správanie pri krádežiach. Pochopil som to, že slabosť dverí je najmä v tom, že sú iba z papiera. Preto je potrebné ich zosilniť vložením železa ako aj spojiť ich so zárubňou a so stenou. Za tie roky sme aj vďaka vlastnému vývojovému centru navrhli a zdokonalili nielen viacero dverí, ale aj ďalších bezpečnostných prvkov, vďaka ktorým odišli dlhoprstí s prázdnym nosom a uchránili sme hodnoty v miliónoch eur. Oproti konkurencii si dovolím tvrdiť, že pri termodverách máme najlepšie tepelenoizolačné vlastnosti na slovenskom trhu. Tie zabraňujú výkyvom teplôt, čo už ocenilo tisíce spokojných zákazníkov. 

 

Na slávnostnej recepcii bolo prítomných viacero významných hostí. Jednou z nich bola aj členka predstavenstva Zväzu obchodu a cestovného ruchu (ZOCR) SR Bohumila Tauchmannová. Aj ona si uvedomila, že je najvyšší čas sa poobzerať po väčšej ochrane svojho obydlia. "U mňa je to trochu problém, lebo musím mať typizované dvere na mieru. Mám staré dvere aspoň spred 25 rokov, no už dozrel čas na ich výmenu. Dala som si záväzok, žeby si ich mala vymeniť. Keď je u nás doma plno ľudí, nikto nemá pocit ohrozenia. Ale, ak ste sám, rozmýšľate, čo sa môže stať, keď ich nemáte dobre zabezpečené." 

dsc7869r-r488_res.jpg

 

Pozor aj na okná, balkónové dvere alebo pivnice

Adlo sa okrem výroby vchodových bezpečnostných dverí špecializuje aj na výrobu exteriérových termodverí, zabezpečenie okien, montovanie bezpečnostných mechanizmov do okien, či bezpečnostných mreží napr. do pivníc alebo trezorov. To je dôležité preto, že zlodeji sa do domu vedia dostať aj iným spôsobom, než len cez dvere. Rodinný dom alebo byt je totiž vždy bezpečný len do tej miery aké bezpečné je jeho najslabšie miesto. Tým môžu byť okná v rodinných domoch ako aj v bytoch na najnižších a najvyšších podlažiach, ale aj svetlíky, vikiere, balkónové dvere a najmä pivničné okná a zasklené steny na terasách. Všetky tieto bezpečnostné prvky, ktoré sa dajú prefinancovať aj zo stavebného sporenia, na vás čakajú napr. aj v ich predajni na Mäsiarskej 26 v Košiciach. 

 

MARIÁN KIZEK

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


41m

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 1 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu