INZERCIA

HOUR vyhral Eurocloud Slovakia Awards 2015

Spoločnosť HOUR, spol. s r.o. získala 1. miesto na druhom ročníku Eurocloud Slovakia Awards v kategórii Najlepší projekt transformácie do cloudu.

Spoločnosť HOUR, spol. s r.o. získala 1. miesto na druhom ročníku Eurocloud Slovakia Awards v kategórii Najlepší projekt transformácie do cloudu. Softvérová spoločnosť HOUR tak potvrdila, že jej cloudové riešenia spĺňajú nároky a podmienky kvalitného, moderného softvéru a s tým spojené služby.  

Združenie EuroCloud Slovakia napomáha popularizovať Cloud Computing a šíriť informácie a osvetu v oblasti cloudových riešení, a tak spoločne s partnermi a  členmi, aj tento rok zorganizovala konferenciu EuroCloud Slovakia Day 2015, súčasťou ktorej bolo aj Eurocloud Slovakia Awards 2015, vyhlásenie výsledkov súťaže o najlepšie cloudové služby a riešenia na Slovenskom trhu. Na konferencii, ktorá sa konala 16. júna v Bratislave na univerzitnej pôde, odznelo množstvo zaujímavých prednášok zameraných na využitie cloudu v bežnom živote.

Pre HOUR nie sú cloudové riešenia žiadnou novinkou. Je tvorcom prvého online ekonomického a informačného systému na Slovensku, systému Humanet, ktorý zákazníci využívajú už 9 rokov. Zástupca spoločnosti HOUR na konferencii predstavil najnovšie funkcionality, inovácie a ďalšie vízie systému Humanet.

V rámci súťaže Eurocloud Slovakia Awards 2015 bolo vyhlásených 5 kategórií z rôznych oblastí týkajúcich sa cloudových riešení. Do súťaže sa mohla zapojiť kaž­dá spo­loč­nosť pod­ni­ka­jú­ca na Slo­ven­sku. Spoločnosť HOUR sa zapojila hneď do dvoch kategórií. Svoje prvenstvo obhájila v kategórii „Najlepší projekt transformácie do cloudu“ (Best Cloud Transformation Methods) za projekt „Outsourcing služieb PaM prostredníctvom systému Humanet“.

Systém Humanet zastrešuje personalistiku, mzdy, riadenie ľudských zdrojov, dochádzku, jednoduché a podvojné účtovníctvo a to kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia pripojeného do internetu. Víťazný projekt kategórie popisoval zabezpečenie outsourcingu služieb PaM pre najväčšieho výrobcu elektriny na Slovensku – Slovenské elektrárne a to prostredníctvom komplexného a centralizovaného riešenia Humanet. Okrem služieb spracovania a výpočtu miezd a výkonu personálnej administratívy zabezpečuje HOUR Slovenským elektrárňam aj podporné činnosti v oblasti dochádzky, odmeňovania, hodnotenia a organizačného riadenia pre viac ako 4 000 zamestnancov.

A čo toto ocenenie znamená pre spoločnosť HOUR?

„Ocenenie nás samozrejme potešilo, povzbudzuje nás v našom úsilí napredovať v rozvoji poskytovaných služieb a riešení prostredníctvom cloudových platforiem. za spoločnosť HOUR spol. s r. o. povedal Martin Kiss, riaditeľ sekcie obchodu a marketingu..

Ví­ťa­zi jednotlivých kategórií Eurocloud Slovakia Awards 2015 okrem ocenenia postúpili aj na Euroc­loud Euro­pe Award 2015, ktoré bude súčasťou EuroCloud kongresu už túto jeseň 2015 v Barcelone.

foto zľava: Juraj Zelenay, prezident O.z. EuroCloud Slovakia, Rastislav Neczli predseda dozornej rady O.z. EuroCloud Slovakia, Martin Kiss riaditeľ sekcie obchodu a marketingu HOUR, spol. s r. o.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.