INZERCIA

E-shop VS prechádzka po nákupnom centre

Medzi najväčšiu dilemu patrí kvalita produktov, ktoré sa predávajú cez internet. Či to bude také ako si predstavujeme či to naozaj bude kvalitné ako píšu, a či nebodaj nepošlú niečo úplne iné.

Kde bolo tam bolo, zrodil sa internet.  Neviem povedať či to bolo na niečo dobré, ale veď všetko má svoje pre aj proti.  S on-line vymoženosťou, prišiel aj predaj rôznych produktov. Od domácich potrieb, cez hračky, oblečenie, kozmetiku, parfumy až po menej obvyklé ako psy, papagáje a podobne. To je asi jediné miesto na svete, kde zoženiete naozaj všetko za krátky čas, pomocou pár klikov.

kamenná predajňa

Medzi najväčšiu dilemu patrí kvalita produktov, ktoré sa predávajú cez internet.  Či to bude také ako si predstavujeme či to naozaj bude kvalitné ako píšu, a či nebodaj nepošlú niečo úplne iné.  Ono 100% istotu nemáte nikdy, ale pri čom áno? A keďže táto problematika sa týka aj mojej srdcovky, rozumej: „parfumy“, zobrala som si to na paškál.  On-line predaj vs. kamenné predajne.  KTO Z KOHO?

Aby všetko bolo jasné a nikto nemal žiadne nezrovnalosti alebo otázky, pozrieme sa na to z oboch hľadísk.

ON-LINE PREDAJ:

Čo môže byť pohodlnejšie a rýchlejšie ako nakupovanie cez internet? Spravíte si kávičku, zapnete svoj notebook a len si surfujete, nakupujete a robíte popritom ďalších milión päť vecí. Stihnete si aj popratať, vyžehliť, vyprať a pokecať s kamoškou. Máte to takmer o polovicu lacnejšie, čiže namiesto jedného parfumu, máte rovno aj dve.  A to je asi sen každej ženy. Nakúpiť si toho čo najviac a neminúť majland.  Tu ale vzniká otázka KVALITY. Prichádza s nízkou cenou aj nízka kvalita? Drahé dámy a drahí páni.  Mne osobne sa ešte nestalo, žeby vôňa, ktorú som si objednala cez internet voňala inak ako tá, ktorú som si kúpila v kamennej predajni. Samozrejme, musíte si dávať pozor, od koho nakupujete. Ak ste si kúpili voňavku cez FB,na ktorom vás zaujal obrázok Calvin Clain 15€, tak sa nečudujte, že namiesto vašej obľúbenej vône cítite čistú vodu.  Ak si objednávate od firmy, ktorá má aj kamenné predajne ( a máte ich odskúšané), naozaj sa nemusíte báť, že vám príde FAKE. Takéto spoločnosti, majú rovnakého distribútora, či do on-line predajní alebo do kamenných.

lanvin eclat košík

Samozrejme, že sú tu aj nevýhody. Nemôžete si vyskúšať novú vôňu, ak vás omrzela tá stará. Ale málo kto si uvedomuje, že keď si najbližšie zbehnete na nákup, pokojne sa môžete zastaviť v parfumerke, otestovať si, ktorý sa vám páči najviac, zapísať si názov a značku, objednať on-line (ale to v prípade, že chcete ušetriť. LEN BLÁZON BY NECHCEL).

A kto z vás vie, že to ako vôňa na vás drží, záleží aj od toho, ako ju používate? Tu máte pár bodíkov, ako na to:

  1. Nestriekam parfum na seba z metra, ale ani z 50 metrov. Tak 20cm je eňo ňuňo, aby sa rozprášil, čo najlepšie
  2. Vôňa najdlhšie vydrží na vlasoch a oblečení. Na koži až tak nie, keďže sme ľudia, potíme sa a tým pádom sa vyparuje všetko voňavé, čo sme si na seba dali.
  3. Čo sa týka častí tela, je najlepšie ho aplikovať na kľúčnu kosť alebo zápästie

Ako skladovať:

Parfum, má takú jednu zlú vlastnosť, a to, že sa z kvapaliny mení na plyn. Uniká a vyprcháva.  Jeho trvanlivosť sa kazí a to aj keby ste ho skladovali na každý bod presne. Kazí za všetko. Preto kvalita nevdrží viac ako rok.  Za to všetko môže teplota, vzduch a svetlo.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín

Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov spomedzi ostatných krajín
Tlačové správy

Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?

Atos pripravil úspešnú online platformu pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú podieľať na organizácii OH 2020 v Tokiu.

Tlačové správy

Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.

Proxenta vydáva nové emisie, k dispozícii budú o niekoľko dní

Tlačové správy

Štefánka by Pulitzer

Čo spája legendárnu bratislavskú kaviareň s Pulitzerom.