INZERCIA

Kúpila si tri žreby Hry o Niké, vyhrala 75 000 eur!

Poriadne horúco bolo túto sobotu aj v Hre o Niké. Pani Rozália (77) si na Miliónovom kolese vytočila nádherných 75 000 eur!

Poriadne horúco bolo túto sobotu aj v Hre o Niké. Pani Rozália (77) si na Miliónovom kolese vytočila nádherných 75 000 eur!

Čo treba urobiť, aby ste sa dostali k rozprávkovým peniazom? Niekedy naozaj veľmi málo, napríklad len kúpiť si žreb Hra o Niké, nájsť na nich 3x TV symbol a zaslať ho do súťaže. Presne ako pani Rozália z Horných Zeleníc, ktorá v sobotu točila Miliónovým kolesom a na účet jej pribudlo fantastických 75 000 eur!

K tejto výhre jej stačili len tri žreby. „Keďže na nich boli tri TV symboly, vo štvrtok som ich poslala do televízie a v sobotu ma vyžrebovali.“ Pani Rozália predchádzajúcu Veľkú TV HRU nesledovala, takže skvelú správu o točení kolesom jej oznámil syn. „Naradostený mi prišiel povedať, že ma vytiahli z bubna. Uverila som až potom, keď mi aj jeho žena potvrdila, že je to tak,“ opísala sympatická dôchodkyňa.

Točenie kolesom zo začiatku nevyzeralo najlepšie. Pri skúške padlo „iba“ 5 000 eur. Prvý pokus vo vysielaní priniesol pani Rozálii rovnakú sumu, na čo celé publikum i rodina hráčky jednohlasne zakričali „Ešte raz!“ A veru, poradili dobre. Po energickom zatočení kolesom preskakovala loptička medzi rôznymi hodnotami, až sa napokon zastavila na ohromnom čísle 75 000!

Veľká suma prináša so sebou veľa možností.  Svoje plány má pochopiteľne i šťastná výherkyňa. „Mám deti, takže niečo dám určite im. Pôjdem aj niekde na výlet, časť si odložím na knižku a budem si pomaličky užívať,“ prezradila. Na vysnívanú destináciu sa pýtal počas hry aj Filip Tůma. Pani Rozália by rada navštívila Turecko. „Na týždeň by som išla,“ povedala moderátorovi, ktorý jej hneď odporučil, že za túto výhru to môže byť pokojne aj na dva alebo na tri týždne. A ponúkol sa, že pôjde s ňou... „Ale on by nešiel. Išiel by?“ smiala sa počas rozhovoru po vysielaní.

Žreby plánuje kupovať hráčka i naďalej. „Žeby som poslala a znovu by ma vyžrebovali? Neviem, možno by sa aj pošťastilo,“ zauvažovala so smiechom. Určite sa oplatí, veď 75 000 eur je toho jasným dôkazom. Skúsite svoje šťastie aj vy? Možno sa budete onedlho pri Miliónovom kolese radovať z podobnej, alebo ešte väčšej sumy. Veď Hra o Niké ponúka až neuveriteľný milión...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut

Oproti ostatným krajinám Vyšehradskej štvorky boli u nás vozidlá najmladšie, no aj raz tak drahé

Tlačové správy

V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov

„Nikdy som to neoľutoval,“ povedal o svojej životnej dráhe Josef Schwarz, ktorý v roku 1930 založil predchodcu dnešného Kauflandu

Tlačové správy

Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností

Povinnosť má každý, kto v roku 2017 predal alebo nadobudol nehnuteľnosť.

Tlačové správy

Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných

Ak neviete, či chcete štýlové alebo praktické auto, hatchback alebo SUV, či dokonca ktorú farbu si vybrať, skúste T-Roc.