SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Lenovo ThinkServer TD350 – partner pre vaše podnikanie

Legendárna spoľahlivosť Think, ktorá vám zaručí výkon a zároveň šetrí náklady na prevádzku

Predstavte si konštrukciu, ktorá sa vám plne prispôsobí a zároveň vám šetrí náklady na prevádzku. Navyše v jednom balíku spolu s tým dostanete teraz aj veľkú kapacitu úložiska, nástroje systémovej správy a tiež celkovo priaznivý pomer ceny a výkonu. Presne taký je nový server LenovoThinkServer TD350.

Energeticky efektívna platforma LenovoThinkServerTD350 podporuje viac jadier, pamäte a dátové kapacity v škálovateľnej veži, ktorú možno ľahko obsluhovať a spravovať. Oproti predchádzajúcej generácii prichádza s väčším množstvom výpočtového výkonu, vďaka podpore najnovších procesorov Intel Xeon. Tým môžete vo vašej firme znížiť náklady pri zachovaní požadovanej rýchlosti a dostupnosti. Server je primárne určený pre malé a stredné podniky, kde spoľahlivo splní požiadavky všetkých náročných aplikácií.

Kompaktné prevedenie pre optimálny výkon

LenovoThinkServer TD350 je vybavený maximálne dvoma 16-jadrovými procesormi rady Intel Xeon E5-2600 v3. Svojim majiteľom prináša trojnásobok operačnej pamäte v porovaní s predchádzajúcim modelom TD340 – t.j. viac ako 512 GB DDR4. Kapacita úložiska umožňuje dosahnuť neuveriteľných 90 TB, čo je takmer dvojnásobok ako pri modeli TD340. Nehovoriac o tom, že vďaka inovatívnej konštrukcii ponúka tento 4U tower server až o 25 % viac diskového priestoru oproti konkurencii – a to s vyššími prenosovými rýchlosťami aj väčším výkonom pri vstupných a výstupných operáciách. Ľubovoľne je možné do serveru pripojiť dve SSD karty pre bootovanie bare-metal hypervisora.

Vysoká kompatibilita a prispôsobivosť

Thinkserver TD350 je príkladom jednoducho škálovateľného serveru, ktorý rastie spolu s firemnými požiadavkami. Zástupca piatej generácie tower serverov LenovoThinkServer TD350 je ideálnym riešením pre malé a stredné podniky. Tie vďaka jednoduchej škálovateľnosti môžu na začiatok investovať do TD350 ako do jednoduchého file alebo print servera a neskôr ho jednoducho rozširovať podľa aktuálnych požiadaviek a využiť na virtualizačné účely.

Jeho praktická konštrukcia mu umožňuje rozšíriť internú kapacitu až na 32 hot-swap diskov, hardwarový RAID a niekoľko 10 Gbit/s sieťových kariet. Server TD350 si vďaka tomu bez problému poradí s prevádzkou komplexnejších analytických nástrojov, veľkých databázových systémov a ďalších pamäťovo náročných aplikácií.

Spoľahlivosť

Kľúčový je spôsob, ako TD350 šetrí svoje prevádzkové náklady. Je vybavený energeticky úspornými komponentami v čele s napájacími zdrojmi 80 PLUS Titanium s účinnosťou až 96 % a predovšetkým inteligentným systémom chladenia. Ten je špeciálne navrhnutý tak, aby bol server schopný pracovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni i pri maximalnej teplote 45° C, bez toho aby to malo akýkoľvek vplyv na jeho spoľahlivosť. ThinkServer TD350 sa zároveň môže pochváliť zníženou hlučnosťou, takže je možné ho bez akýchkoľvek problémov umiestniť aj priamo do kancelárie.

Ale ani to ešte nie je všetko! Nová generácia nástrojov systémovej správy s názvom ThinkServer System Manager prináša informácie o stave servera a zároveň svojho majiteľa včas upozorní na prípadnú poruchu servera a jednotlivych komponentov, ako je napríklad prehrievanie alebo výpadok jedného z diskov. Pre prípad porúch poskytuje Lenovo 3 ročnú záruku typu Next Business Day, ktorá sa postará o čo najrýchlejšie zavedenie servera späť do plnej prevádzky.

lenovors10757490x300-r182_res.jpg

lenovors11783490x300-r105_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


5 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


21 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


21 h
SkryťZatvoriť reklamu