INZERCIA

Moderné atramentové tlačiarne HP tlačia o polovicu lacnejšie

Potrebujete novú tlačiareň? Potom by ste mali vedieť, že kráľom kancelárií už dávno nie sú laserové tlačiarne. Moderný rad HP OfficeJet Pro 8600 s atramentovou technológiou vás prekvapí.

Potrebujete novú tlačiareň? Potom by ste mali vedieť, že kráľom kancelárií už dávno nie sú laserové tlačiarne. Moderný rad HP OfficeJet Pro 8600 s atramentovou technológiou vás prekvapí oproti farebným laserovým tlačiarňam až o polovicu nižšími nákladmi na stránku a až o polovicu nižšou spotrebou energie.

Kvalita, rýchlosť, trojročná záruka

Pomalá rýchlosť, hlučnosť a výsledok, ktorý sa ľahko rozmazal rukou alebo zvýrazňovačom. Taká bola minulosť atramentových tlačiarní. Dnes je však všetko inak. Atramentové tlačiarne laserovú konkurenciu za posledné roky výrazne dotiahli a v mnohom dokonca predbehli.

Atramentové tlačiarne radu HP OfficeJet Pro 8600 s Wi-Fi, NFC technológiou a pripojením na internet zaisťujú naozaj veľmi kvalitnú tlač. A kvalita vás rozhodne prekvapí i pri tlači fotografií. Kombinácia originálnych atramentových náplní a kvalitných papierov zaručuje, že farebná tlač len tak nevybledne a odolá vode i rozmazaniu zvýrazňovačom. Tlačiť je možné až 20 strán za minútu, čo bolo v minulosti pri atramentových tlačiarňach nemysliteľné. Pokiaľ svoju novú tlačiareň včas zaregistrujete na webe, získate nadštandardnú trojročnú záruku. Pracujete radi pri svojej obľúbenej hudbe? Každý nový majiteľ tlačiarne dostáva ako darček malý prenosný reproduktor, ktorý je k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach.

Všetky moderné funkcie, ktoré potrebujete

S tlačiarňami HP OfficeJet Pro 8600 môžete robiť všetko, čo je možné očakávať od modernej multifunkcie. Obojstranne farebne tlačiť, kopírovať, skenovať, faxovať a pripojiť sa na web priamo z tlačiarne. K dispozícii je i moderná technológia NFC, vďaka ktorej môžete tlačiť z akéhokoľvek smartfónu, tabletu či notebooku pomocou jediného dotyku. Zo zariadení, ktoré touto technológiou nedisponujú, je možné veľmi ľahko tlačiť pomocou nástroja HP ePrint.

Tlačiarne umožňujú stále pripojenie cez sieť až piatim používateľom a celkovo ponúkajú veľké množstvo užitočných funkcií. PCMag.com, ktorý ich označil ako redakčný tip, vo svojej recenzii napísal: „Ak existuje nejaká dôležitá funkcia, ktorú by mala mať farebná multifunkčná tlačiareň (MFP), a nenašli ste ju na modeli 8600 Plus, zajímalo by ma, aká funkcia by to bola.“ Rovnako ako PCMag.com svojim čitateľom tlačiarne odporučil i známy web BetterBuys.com.

Veľmi jednoduché ovládanie

Tlačiarne radu HP OfficeJet Pro 8600 sú zákazníkmi veľmi dobre hodnotené pre prehľadné a jednoduché ovládanie cez farebný dotykový displej. Nebudete tak musieť stále dookola absolvovať zdĺhavé vysvetľovania menej technicky zdatným kolegom a konečne sa budete môcť sústrediť na prácu. Pomocou displeja sa navyše môžete pripojiť k firemným aplikáciám HP bez toho, aby ste sa museli dotknúť svojho počítača.

Moderná atramentová technológia

John Shane z webu InfoTrends.com zhodnotil moderné atramentové tlačiarne takto: „Kanceláriám dominujú laserové technológie, no predstavenie atramentových zariadení HP s technológiou page-wide, mimoriadnou rýchlosťou, kvalitou tlače a možnosťami manipulácie s papierom by mohlo zmeniť prístup zákazníkov k atramentovej technológii.

Úspory už pri nákupe

Pri nákupe tlačiarne HP OfficeJet môžete získať až 40€ späť, a to pri vrátení akejkoľvek starej i nefunkčnej tlačiarne (www.hp.sk/officejetponuka). Zadarmo je možné predĺžiť trojročnú záruku. Viac informácií a nezáväznú žiadosť o ponuku získate na www.hp.sk/officejetpro.

Cena tlačiarně od 159€

http://www.hpobchod.sk/productOpt.asp?konfId=A7F64A

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete

Do veľkého priestoru patria veľké lampy, aby obohatili interiér a nestratili sa v ňom.

Tlačové správy

PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej

Štadión poskytuje priestor pre všetkých nadšencov ľadových športov už od tých najmenších.

Tlačové správy

Maurícius: Slnečná dovolenka v zime

Exotický ostrov Maurícius je aj v zime zárukou príjemnej dovolenky.

Tlačové správy

Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra

Štýlové a pritom praktické priestory umiestnené v lukratívnej časti Košíc.