SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

ZUNO vám ušetrí z úroku až 40 %

Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!

BRATISLAVA 14. október (WBN/PR) - Často sa stáva, že človek v snahe ušetriť naletí reklamnému sloganu a skočí po ponuke ako žaba do vody. Poznáte to: znížime vám splátky, vrátime vám XY % z úveru, teraz spracovanie úveru len za polovicu... . 
Až po detailnom preštudovaní všetkých podmienok zistíte, že ste tú "zľavu" o dosť preplatili. 

• TIP: Rady, ako si preveriť svoj starý úver, vám ponúkame v tomto blogu

Nevýhodnú zmluvu o úvere však je možné nahradiť novou a ušetriť na úrokoch pôžičky napríklad až 40 %. A ani nemusíte ísť do banky.

Príklad: Alex si zobral v banke pôžičku s úrokovou mierou 11,49 % p.a. Po roku zistil, že podmienky na trhu sú výhodnejšie a rozhodol sa svoj úver refinancovať. 

Po preštudovaní viacerých ponúk sa rozhodol refinancovať svoju pôžičku v ZUNO a ušetril 
1 400,5 €. Prečo?

tab1-r806_res.jpg

Zhrnutie: 
Alex pri využití ponuky ZUNO usporí oproti starej banke 1 400,5 €.

Na zaplatených úrokoch pri prefinancovaní úveru by Alex v ZUNO ušetril oproti starej banke až 884,5 €, čo je takmer 42%.
Dôvodom je výrazné zníženie úrokovej sadzby. Okrem toho Alex ušetril aj čas na ceste do banky, pretože všetko vybavil prostredníctvom internetu. 
A aby sme nezabudli: v ZUNO Peter vybavil refinancovanie svojho úveru bez poplatku a s účtom za 0 €.

Ako naozaj usporiť? 

Jedným z najdôležitejších ukazovateľov pri refinancovaní úveru je úrok. Výhodou ZUNO navyše je, že úrokovú sadzbu poznáte vopred. Vo väčšine iných bank je bežná prax taká, že svoj "nový úrok" zistíte až po individuálnych konzultáciách.
Najnižšia ponuka v ZUNO je 6,90 % p.a., čo pri mohých úveroch s vyšším úrokom predstavuje úsporu až 40 %. 

tab2-r257_res.jpg

Úroky sú uvedené v % ročne. Pri REFINANCOVANÍ viacerých úverov vám úrokovú sadzbu vypočítame podľa toho úveru, z ktorého vám ostáva splatiť najviac. Pokiaľ REFINACUJETE kreditnú kartu alebo povolené prečerpanie, môžete získať úrok 14,9 % ročne.

Výhodou ZUNO navyše je, že úrokovú sadzbu poznáte vopred. V iných bankách je bežná prax taká, že svoj "nový úrok" pri ponuke refinancovania vám banka vypočítava pre každý konrétny prípad. 
Konkrétny úrok v ZUNO, spolu s ďalšími informáciami, si však môžete zistiť hneď na zuno.sk. Sumu usporených prostriedkov si zároveň môžete vypočítať aj na našej kalkulačke.

RPMN: Výška PÔŽIČKY 6 600 €, poplatok za poskytnutie 0 €, doba splácania 60 mesiacov, mesačná splátka 130,4 €, fixná úroková sadzba 6,90 % p.a., celková splatná čiastka 7 822,6 €, RPMN 7,12 % p.a. Je potrebné mať v ZUNO otvorený účet.


Online banka ZUNO spustila svoju činnosť v roku 2010 na Slovensku, po ktorom nasledovala v polovici roka 2011 Česká republika. Patrí medzi vôbec prvé online banky pôsobiace v regióne strednej a výhodnej Európy. Banka ZUNO je dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni prostredníctvom online a mobile bankingu či Kontaktného centra +421 2 456 99 999. Klienti si môžu spravovať svoje financie prostredníctvom smartfónov s operačnými systémami iOS, Android alebo Windows Phone. 

Počas 4 rokov sa zo start – up spoločnosti stala plnohodnotná banka, ktorá ponúka bežný účet s debetnou kartou, sporiaci účet, vklad, online pôžičku, refinancovanie, kreditnú kartu alebo povolené prečerpanie k bežnému účtu. Banka nikdy nebola v lepšej kondícii, ako sa momentálne nachádza, s 250 000 zákazníkmi, 750 mil. eur v depozitoch, s objemom úverov vo výške 70 mil. eur a s dvomi stovkami zamestnancov. 

Ďalšie informácie o organizačnej zložke ZUNO BANK AG na Slovensku nájdete na zuno.sk


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


12 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


12 h

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug
SkryťZatvoriť reklamu