SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Vodič pri cúvaní narazil. Poškodenej nahradili aj spoluúčasť

Vodič pri cúvaní narazil do auta. Poškodenej nahradili aj spoluúčasť Poznáte to, po práci rýchlo do obchodu nakúpiť, navariť, jednoducho každodenná rodinná rutina.

Poznáte to, po práci rýchlo do obchodu nakúpiť, navariť, jednoducho každodenná rodinná rutina. Niekedy vám ju však naruší na prvý pohľad maličkosť, akou sú preliačené dvere na aute. Mladú mamičku po príchode na parkovisko pred obchodom čakalo nemilé prekvapenie. Vodič v spätnom zrkadle neodhadol situáciu a pri cúvaní poškodil oboje dvere na jednej strane novej Fabie Combi. Bezpečnosť musí byť na prvom mieste, a preto zverila opravu autorizovanému servisu. ŠKODA jej však okrem poškodených častí nahradila aj spoluúčasť.

Na riešenie vzniknutej situácie využívajú motoristi predovšetkým havarijné poistenie, ktoré však vo väčšine prípadov obsahuje aj spoluúčasť. Tou sa majiteľ vozidla podieľa určitým percentom na krytí nákladov na opravu, čo nie je lacná záležitosť. Majiteľka Fabie Combi mala uzavreté havarijné poistenie so spoluúčasťou vo výške minimálne 166 eur alebo 5 % z celkovej výšky poistnej udalosti. „Pri výbere poistenia som sa radila so známymi aj rodinou a 5-percentná spoluúčasť sa mi zdala byť výhodným pomerom medzi cenou a ponúkanou hodnotou poistenia. Ak však máte túto sumu reálne zobrať z rodinného rozpočtu, nie je vám veľmi do smiechu,“ hovorí poškodená vodička.

Zodpovedná mamička nemienila nič riskovať a opravu zverila najbližšiemu autorizovanému servisu ŠKODA. Urobila dobre hneď z dvoch dôvodov. Tým prvým je profesionálny prístup a vysoko kvalitná oprava poškodeného vozidla v autorizovanom servise. Druhý dôvod bol pre mladú vodičku príjemným prekvapením. Informácia od servisného poradcu, že ŠKODA jej nahradí aj spoluúčasť formou poukazu, jej na tvári vyčarila úsmev: „Keď mi to v servise povedali, veľmi som sa potešila. Poukaz za náhradu spoluúčasti sa bude náramne hodiť. Máme malé deti a strešný box z originálneho príslušenstva ŠKODA nám pri ceste na dovolenku skutočne uľahčí život.“

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti aj vy autorizovanému servisu ŠKODA a okrem profesionálnej starostlivosti získate aj možnosť náhrady spoluúčasti z havarijného poistenia unikátnym projektom ŠKODA Spoluúčasť. Po vyriešení poistnej udalosti vám autorizovaný servisný partner ŠKODA vystaví Poukaz na náhradu spoluúčasti až do výšky 166 eur.

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovaných servisoch ŠKODA:

  • Pri riešení poistných udalostí vám nahradia škodu až do výšky 166 eur formou poukazu
  • Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu do jedného roka od vystavenia
  • Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo podľa platných pravidiel
  • Opravu vášho vozidla vykoná profesionálne vyškolený personál v súlade s predpísanými normami výrobcu
  • Spoľahnúť sa môžete na moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje

Výška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti v rámci poistnej zmluvy. Viac informácií o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť získate u participujúcich servisných partnerov ŠKODA alebo v Pravidlách pre poskytnutie náhrady spoluúčasti na www.skoda-auto.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


31m

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 1 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu