SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

ZF Slovakia ako generálny partner veľtrhu Práca a Kariéra

V utorok a v stredu 20. a 21. októbra sa v trnavskom hoteli Holiday Inn bude konať druhý ročník veľtrhu Práca a Kariéra.

Po druhýkrát sa v trnavskom hoteli Holiday Inn bude konať veľtrh Práca a Kariéra. Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, a.s.. Podujatie sa koná počas utorka a stredy 20. – 21. októbra.

TRNAVA. Predstaviť svoju spoločnosť a dať šancu mladým absolventom, nezamestnaným, či ľuďom, ktorí túžia po zmene, sa počas veľtrhu Práca a Kariéra, pod záštitou prezidenta Andreja Kisku, rozhodla spoločnosť ZF Slovakia . Tá tento rok na veľtrhu vystupuje ako generálny partner, viac o jej zámeroch i ponuke prezradili v rozhovore.

 

zf-logo-r681_res.jpg

 

Prečo ste sa rozhodli opäť zúčastniť na veľtrhu Práca a Kariéra?

  - Minulý rok sa konal prvý ročník tohto veľtrhu a naša spoločnosť bola hlavným partnerom veľtrhu. Po minuloročnom úspechu veľtrhu sa ZF Slovakia rozhodla veľtrh zastrešiť ako generálny partner. Trnava je „rodné mesto“ našej spoločnosti, zamestnávame tu viac ako 1200 ľudí a prispievame ku skvalitneniu života ľudí v trnavskom regióne. V levickom regióne taktiež patríme k popredným zamestnávateľom s počtom zamestnancov nad 1 100  a s perspektívou rastu tohto závodu v budúcnosti. Tento rok je pripravený bohatý program pre širokú verejnosť, študentov, aj pre odborníkov.

 

Na čo sa môžu návštevníci veľtrhu vo vašom stánku tešiť?

- V našom stánku sa okrem pracovných ponúk pre absolventov, špecialistov a odborníkov, verejnosť a rodičia dozvedia o duálnom vzdelávaní. Bude tu pripravených množstvo ukážok a ďalších užitočných informácií. Okrem klasického stánku máme v prvý deň veľtrhu o 10. hodine pripravenú prezentáciu, počas ktorej sa najmä študenti a absolventi dozvedia, ako môžu nadobudnúť prax a skúsenosti. V utorok o 13. hodine bude príležitosť dozvedieť sa o možnostiach  kariérneho rastu v spoločnosti.

 foto-1-r320_res.jpg

Zľava Lucia Nikmonová, Miroslava Takácsová, Zuzna Lutišanová

S akou ponukou voľných pracovných miest prichádzate na veľtrh?

- Aktuálne obsadzujeme pre náš trnavský závod pracovné pozície  na rôznych oddeleniach. Pre náš nákup hľadáme Nákupcu centrálneho nákupu, do oddelení priamo napojených na výrobu Konštruktéra náradia, Technológa  a Technika kvality.

V závode v Leviciach je zoznam voľných pracovných miest dlhší. Aktuálne tu hľadáme vhodných kandidátov pre pozície Strojárenský robotník,  Projektový inžinier, Technológ, Technik kvality a Hlavný majster.

 

Akých ľudí dúfate, že na veľtrhu nájdete?

- Naša spoločnosť, ako jeden z popredných dodávateľov v automobilovom priemysle, má závody po celom svete, využíva špičkové technológie a je vysoko inovatívna. Hľadáme špecialistov i absolventov bez praxe, ktorí hovoria cudzím jazykom, majú technické vzdelanie, sú cieľavedomí, majú tímového ducha a záujem o odborný rast.

 foto-2-r909_res.jpg

Aká je perspektíva zamestnávania vo vašej spoločnosti?

- Ako veľká nadnárodná spoločnosť poskytujeme našim zamestnancom viaceré možnosti pre rozvoj ich kariéry a zároveň aj istotu a stabilitu zamestnania. Od príchodu na Slovensko v roku 1993 naša spoločnosť každým rokom rástla a rozširovala počet svojich zamestnancov.

Okrem možnosti rozvíjať svoju kariéru na Slovensku a posúvať sa na vyššie alebo náročnejšie pozície, majú naši zamestnanci šancu získať nové pracovné skúsenosti aj v iných závodoch ZF mimo našej krajiny.

 

Aké výhody svojim zamestnancom poskytujete?

- Vieme, že spokojní zamestnanci sú základom úspechu každej spoločnosti. Náš sociálny program preto ponúka bohatú škálu benefitov ako možnosti odborného a jazykového vzdelávania, nadštandardné lekárske prehliadky, darčekové poukážky, každoročný deň otvorených dverí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, stravovanie priamo v spoločnosti s nadštandardnou dotáciou stravy, príspevok do DDS, rekreačné pobyty a iné.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pracovať v Silicon Valley je snom každého "ajťáka". Určite vás zaujme možnosť pracovať na svetových projektoch aj na Slovensku.


16m

Prečítajte si podrobný návod, kedy a ako začať prikrmovať, po akých surovinách siahnuť a ako vybrať správnu detskú výživu.


12 h

Arónia prekvapí chuťou aj blahodarným účinkom na zdravie. Chcete vedieť, aké vitamíny obsahuje, ako ju pestovať či spracovať?


13 h