SME
Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela
INZERCIA

A teraz v Privatbanke ešte výhodnejšie zhodnotenie vašich úspor

Každý rozumný človek sa snaží niečo si nasporiť, či už na horšie časy, alebo s vidinou neskoršej investície – na kúpu auta, zabezpečenie bývania a podobne.

Každý rozumný človek sa snaží niečo si nasporiť, či už na horšie časy, alebo s vidinou neskoršej investície – na kúpu auta, zabezpečenie bývania a podobne. Niekto si  odkladá pravidelne malú sumu, niekto raz za čas väčšiu. Po určitom čase však všetci  hľadáme príležitosť, kam a za čo najvýhodnejších podmienok nasporenú sumu bezpečne uložiť, tak aby nám prinášala slušný výnos. Aktuálnu situáciu určite poznáte - na bežných účtoch dostanete výnos blížiaci sa k nule a termínované vklady, tie už tiež tak nevynášajú ako v minulosti.

U nás v Privatbanke, a. s., ponúkame už od roku 2013 pre záujemcov o vyššie zhodnotenie svojich úspor moderné a čoraz obľúbenejšie riešenie – verejné korporátne dlhopisy. Momentálne aranžujeme pre verejnosť dokonca už 17. emisiu verejných korporátnych dlhopisov, a to s významne vyšším výnosom, ako ponúkajú klasické bankové produkty, či už je to termínovaný vklad, alebo sporiaci účet.

A aký reálny rozdiel vo výnose teda môžete získať? Na porovnanie, keď sa pozrieme na www.financnahitparada.sk, čo je portál, ktorý porovnáva výšku úrokových sadzieb na trhu aj v oblasti sporenia, na najvýhodnejšom termínovanom vklade získate pri ročnej viazanosti výnos 1,70 % ročne. A v Privatbanke, a. s., máme aktuálne v ponuke dlhopisy Penta Public s pevným výnosom 3,25 – 3,35 % ročne pri lehote splatnosti 1 až 2 roky. To je už značný rozdiel, pri ktorom, v závislosti od výšky Vašej investície, môžete získať desiatky, či stovky eur ročne navyše. A vzhľadom na minimálnu výšku investície 3 000 eur ide skutočne o produkt dostupný pre širokú verejnosť.

A na obdobie od 12. 11. do 18. 12. 2015 sme teraz pripravili ešte niečo špeciálne – ak si v tomto čase kúpite korporátny dlhopis z našej ponuky, získate finančný bonus vo forme 50% zľavy z poplatku za jeho nákup. Na lepšiu ilustráciu uvádzame, že štandardný poplatok za nákup korporátneho dlhopisu je stanovený v rozpätí od 0,30 % do 0,50 % z objemu investície (v závislosti od lehoty splatnosti dlhopisu).

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Radi Vás privítame na niektorom z našich obchodných miest. Ak máte akékoľvek doplňujúce otázky, kontaktujte, prosím, ktoréhokoľvek pracovníka pobočky. Viac informácií o korporátnych dlhopisoch získate na našej internetovej adrese www.privatbanka.sk.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Upozornenie na riziká

S investíciou do dlhových cenných papierov sú spojené riziká, ktorých opis nájdete v Prospekte na webovej stránke http://www.privatbanka.sk/sk/dokumenty/korporatne-emisie/verejne-emisie. Záujemca o investovanie do Dlhopisov by sa mal oboznámiť s Prospektom ako celkom. Informácie uvedené v tomto Prospekte by mali byť záujemcami o investovanie do Dlhopisov starostlivo vyhodnotené pred uskutočnením rozhodnutia o investovaní do dlhopisov. Investičné možnosti uvádzané v tomto dokumente nemusia byť vhodné alebo primerané pre určitých konkrétnych investorov, a to v závislosti od ich špecifických investičných cieľov, časového horizontu investície, v súvislosti s ich celkovou finančnou situáciou alebo vzhľadom na ich znalosti a skúsenosti, ktoré umožňujú porozumieť rizikám spojeným s finančnými nástrojmi alebo s investičnou službou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Family winter paradise - Bachledka Ski & Sun

A rapidly developing ski resort in the Goral region.

Tlačové správy

Prohibition of competition after employment termination

FAQ related to the prohibition of competition have been answered by specialists from the SOUKENÍK – ŠTRPKA law firm.

Tlačové správy

Čo znamená spomalenie hospodárskeho rastu pre Slovensko?

Slovensko, súčasť globálneho obchodu s proexportnou ekonomikou musí citlivo monitorovať predpovede a indikátory rastu či poklesu.