SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Taxi aplikácia Hopin prekonala už 1,3 milióna objednávok

Slovenská taxi aplikácia HOPIN zmenila na Slovensku spôsob cestovania taxíkom. Za prvé dva roky jej existencie uskutočnili jej používatelia už 1,3 milióna objednávok.

Slovenská taxi aplikácia HOPIN zmenila na Slovensku spôsob cestovania taxíkom. Za prvé dva roky jej existencie uskutočnili jej používatelia už 1,3 milióna objednávok.

Taxi aplikácia HOPIN vznikla v hlavách jej slovenských tvorcov pred dvoma rokmi a za ten čas stihla zmeniť spôsob taxiprepravy na slovenských cestách. Jej tvorcovia stavili na jednoduchosť, pohodlie pri používaní a nepretržitej podpore pre zákazníkov. Aj preto dnes HOPIN patrí s viac ako 1,3 miliónom uskutočnených objednávok medzi najpoužívanejšie aplikácie na Slovensku.

Práve nenáročnosť a jednoduchosť pri používaní boli hlavnými atribútmi, na ktoré sa jej tvorcovia pri vývoji zameriavali. "Či už sa chce zákazník odviezť limuzínou, má chuť na športovejšiu jazdu, prípadne potrebuje prepraviť väčší náklad vo väčšom aute, cez filter aplikácie si jednoducho vyberie vozidlo, ktoré mu najviac vyhovuje. Už na začiatku sme vedeli, že ak má mať naša aplikácia u zákazníkov úspech, musí byť zrozumiteľná a veľmi jednoducho ovládateľná," hovorí Martin Baran, spoluzakladateľ spoločnosti HOPIN.

Po výbere vozidla priamo v hlavnom menu a potvrdení objednávky vidí zákazník jeho aktuálnu polohu, ktorá sa v reálnom čase premieta na na mapu, takže presne vie, kedy po neho taxík príde. HOPIN zároveň ukázal, že zákazníci sa nemusia spoliehať len na hotovosť, ale za svoje objednávky môžu platiť aj kartou cez aplikáciu alebo prostredníctvom SMS cez VIAMO.

Podľa Martina Barana považujú zákazníci aplikácie HOPIN za jednu z jej najväčších výhod práve možnosť výberu pri platení. "Ako prví sme predstavili trhu aplikáciu, ktorá cestovanie taxíkom nielen zjednodušuje, ale aj zvýhodňuje.  A odvtedy určujeme v tomto segmente trendy. Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby, zlepšovať našim zákazníkom užívateľský komfort a šetriť ich peniaze. Už čoskoro prídeme s ďalšími novinkami, ktoré budú mať zásadný vplyv na trh," dodáva.

Za dva roky uskutočnili Slováci prostredníctvom aplikácie už viac ako 1,3 milióna objednávok, čo predstavuje takmer 9,5 milióna najazdených kilometrov. A to je približne 900 miliónov futbalových ihrísk, takmer 20 000 jázd medzi Bratislavou a Košicami alebo 230 ciest okolo sveta. Aj tieto čísla ukazujú, že HOPIN stavil na správnu kartu.

Dnes má taxi aplikácia HOPIN v Bratislave najviac vozidiel spomedzi všetkýh taxislužieb, no nezaostávajú ani Košice. A pridávajú sa aj ďalšie slovenské mestá. "Tento úspech sme dosiahli najmä vďaka dôvere našich zákazníkov, ale aj šoférov, ktorí jazdia pod značkou HOPIN," uzatvára Martin Baran.

Napriek silnejúcemu konkurenčnému prostrediu na Slovensku je HOPIN aj vďaka svojej spoľahlivosti najpreferovanejšou aplikáciou v tomto segmente s takmer 200 tisíc inštaláciami na smartfónoch s operačným systémom Android a iOS.

Aplikácia HOPIN je vytvorená pre smartfóny s operačným systémom iOS, Android alebo Windows Phone a dostupná v App Store, Google Play alebo Microsoft Store.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry

Spoločnosť BILLA podáva pomocnú ruku ľuďom pôsobiacim v slovenskej kultúre.

Tlačové správy

Vynovená predajňa v Smrdákoch

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo, pokračuje v modernizácii svojich predajní.

Tlačové správy

Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje

Chcete si konečne kúpiť novú kuchynskú linku či potrebujete dať auto do opravy, ale chýbajú vám peniaze?