SME
Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
INZERCIA

Najlepší účtovný program

Najlepší účtovný program je online účtovný program. Má jednoduché ovládanie, bohaté funkcie a je vždy a všade dostupný.

Najlepší účtovný program je online účtovný program . Má jednoduché ovládanie, bohaté funkcie a je vždy a všade dostupný.

Jednoduché ovládanie

Online účtovný program môžete používať na Windows, Macu, Linuxe, tablete, či smartfóne. Pracuje sa s ním jednoducho ako s ktoroukoľvek inou webovou stránkou, či aplikáciou.

Žiadne inštalácie, aktualizácie, či zálohovanie od vás nevyžadujete. Viete, že vždy keď s ním pracujete, používate jeho najnovšiu verziu s aktuálne platnou legislatívou.

Stačí pripojenie do internetu a kdekoľvek sa nachádzate, máte program vždy k dispozícii. K údajom sa dostanete z kancelárie, z domu, na služobnej ceste a ak chcete, tak aj na dovolenke.

Bohaté funkcie

Každý mesiac získavate automaticky bez príplatkov nové funkcie a vylepšenia. Online ekonomický systém Humanet obsahuje mzdy a personalistiku, fakturáciu, jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, daňové priznania, spracovanie DPH, skladové hospodárstvo, majetok atď.

Ekonomický systém Humanet poskytuje množstvo preddefinovaných výstupov a elektronických prepojení na banky, Sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, Finančnú správu, dochádzkové, či stravovacie systémy.

Humanet je flexibilný a prispôsobiteľný individuálnym požiadavkám a potrebám. Používajú ho živnostníci, malí podnikatelia aj veľké korporácie. Vyhovuje platcom aj neplatcom DPH.

Vždy a všade dostupný

Nemusíte budovať žiadne komplikované siete, či serverovne. Nepotrebujete žiadne špecializované zariadenia. Stačí vám pripojenie do internetu, ktoré už dnes máte.

Môžete použiť ľubovoľný počítač, tablet, smartfón, smart TV, či hernú konzolu.

Online účtovný program Humanet používate pohodlne bez obmedzení kedykoľvek a odkiaľkoľvek a  vaše údaje sú v ňom zabezpečené rovnako dobre ako vaše peniaze v internetbankingu.

Je to úplne jednoduché a pohodlné. Presvedčte sa o tom zdarma ešte dnes na http://www.humanet.sk/bezplatne-uctovnictvo .Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Udržateľné úspešné podnikanie na Slovensku a v Bulharsku

Univerzita národného a svetového hospodárstva v Sofii v spolupráci s EU v Bratislave zorganizovali medzinárodnú konferenciu.

Tlačové správy

Slováci sú chlebovým národom

Slováci sú chlebovým národom a až dve tretiny z nás jedia na raňajky chlieb a pečivo.

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.