SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Študuj na modernej univerzite! Študuj na Univerzite Mateja Bela

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici má 23 ročnú tradíciu. Uchádzačom o štúdium ponúka 47 študijných odborov na 6 fakultách. Na Univerzite Mateja Bela v súčasnosti študuje 9 044 študentov.

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici má 23 ročnú tradíciu. Uchádzačom o štúdium ponúka 47 študijných odborov na 6 fakultách.
Na Univerzite Mateja Bela v súčasnosti študuje 9 044 študentov.

 

Ak máš odvahu rozbehnúť vlastný biznis, alebo vidíš svoju budúcnosť v práci manažéra súkromnej, verejnej alebo neziskovej inštitúcie, študuj na Ekonomickej fakulte UMB. Študijné odbory sa zameriavajú na ekonomiku a manažment podniku, cestovný ruch, financie a bankovníctvo a verejnú ekonomiku. Viac
na www.ef.umb.sk.

Sleduješ politické dianie? Priťahuje Ťa práca v diplomacii a život v najrôznejších krajinách sveta? Cestu Ti otvorí štúdium na Fakulte politológie 
a medzinárodných vzťahov UMB.
Štúdium je zamerané na medzinárodné vzťahy, bezpečnostné a európske štúdiá a politológiu. Pozri aj na ww.fpvmv.umb.sk.

foto2-r204_res.jpg Dlhodobo na UMB pôsobí aj univerzitný spevácky zbor Mladosť.

Ak máš chuť skúmať ako funguje svet okolo nás, miluješ čísla, si technický typ... alebo Ťa fascinuje príroda a jej zákonitosti, študuj na Fakulte prírodných vied UMB. Ponúka vzdelanie v oblasti prírodných odborov – biológia, geológia, geografia, environmentalistika, fyzika, chémia, informatika, matematika, štatistika a technika. Viac na www.fpv.umb.sk.

Jazyky a ich štúdium – patrí to k Tvojej vysnívanej budúcnosti? Možno patríš k tým, ktorých zaujíma história, filozofia a etika. Študuj u nás na Filozofickej fakulte UMB. Medzi študijnými odbormi nájdeš európske jazyky, etiku, históriu, filozofiu, európske štúdiá a trénerstvo. Isto si klikni aj na www.ff.umb.sk.

foto1-r911_res.jpg Súčasťou študentského života sú aj mnohé športové aktivity.

Pripravíme Ťa aj na náročnú úlohu učiteľa v materskej, alebo základnej či strednej škole. Ak rád pomôžeš deťom alebo starším ľuďom, môžeš sa uplatniť v sociálnych službách, či v rôznych kultúrno-spoločenských zariadeniach. Budeme sa na Teba tešiť na Pedagogickej fakulte UMB. Viac o najstaršej fakulte Univerzity nájdeš
na www.pdf.umb.sk.

Advokácia, súdnictvo, riešenie sporov na prokuratúre, to sú témy pre Teba?  Poď študovať na Právnickej fakulte UMB. Absolventi štúdia sa uplatnia vo všetkých právnických profesiách, v podnikovej praxi, v štátnej správe, v oblastiach medzinárodného práva, vzťahov a diplomacie. Zisti si viac na www.prf.umb.sk.

Všetkých uchádzačov pozývame na celouniverzitné Dni otvorených dverí na Univerzite Mateja Bela 12. a 13. februára 2016. Návštevníci si budú môcť pozrieť budovy univerzity, dozvedia sa všetky potrebné informácie, budú mať možnosť vidieť prednášky, semináre a praktické ukážky výučbových aktivít. Pripravená je aj diskusia so študentmi UMB. Všetky informácie nájdeš na www.umb.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


4 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


4 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu