SME
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
INZERCIA

Top študentskou osobnosťou sa stal Jakub Berčík z SPU v Nitre

Top študentskou osobnosťou Slovenska za rok 2014/2015 sa stal Jakub Berčík z Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre. Ocenenie získala aj Lenka Kuželová z Fakulty biotechnológie a potravinárstva.

Jedenásť talentovaných výskumníkov, ktorí pôsobia na slovenských vysokých školách alebo vo výskumných ústavoch SAV, si 14. decembra prevzalo ocenenie Študentská osobnosť Slovenska.

Absolútnym víťazom súťaže Študentská osobnosť Slovenska za akademický rok 2014/2015 sa stal Ing. Jakub Berčík, PhD., z Fakulty ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorý zároveň zvíťazil v kategórii Ekonómia. V súčasnosti pôsobí ako odborný asistent na Katedre marketingu a obchodu FEM. Vo svojej vedeckovýskumnej činnosti sa zameriava na neurovedu reprezentovanú neuromarketingom a neuroekonómiou a ich využitím v sfére marketingu a obchodu.

Víťazkou súťaže v kategórii Poľnohospodárstvo, lesníctvo, drevárstvo sa stala Ing. Lenka Kuželová, PhD., z Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre. V súčasnosti pôsobí ako vedeckovýskumná pracovníčka v Laboratóriu mikroskopických analýz novozriadeného Výskumného centra AgroBioTech SPU v Nitre. V oblasti výskumu sa zameriava na živočíšne biotechnológie.

Projekt Študentská osobnosť Slovenska organizuje Junior Chamber International – Slovakia. Tento rok v 11 kategóriách nominovali jednotlivé fakulty a pracoviská SAV celkovo 75 študentov a doktorandov vo veku 18 – 35 rokov.

bercik6-r357_res.jpg

Absolútny víťaz súťaže Študentská osobnosť Slovenska za rok 2014/2015 a zároveň víťaz kategórie Ekonómia, Jakub Berčík, s dekankou Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre prof. Elenou Horskou.

kuzelova-r760_res.jpg

Víťazka kategórie Poľnohospodárstvo Lenka Kuželová s dekanom Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre  prof. Jánom Tomášom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia

This brand new, pocket-sized guide includes a mountain load of information.

Tlačové správy

Changes to the Public Procurement Law – Take Two

Changes in life and law hardly ever stop.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.