SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Spolupráca absolventov s alma mater

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave si ctí svojich absolventov a vytvára podmienky na spoločné pokračujúce aktivity.

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave nezabúda na svojich absolventov. V súlade s cieľom posilňovania spolupatričnosti a „corporation identity“ absolventov k svojej  alma-mater pestuje aktivity:

Absolventi MTF ako vedúci a oponenti bakalárskych a  diplomových prác

Ak majú absolventi záujem  viesť (prípadne oponovať)  bakalársku/diplomovú prácu, najvhodnejšie je kontaktovať príslušných riaditeľov  ústavov, ktorým môžu navrhnúť témy, o ktorých riešenie majú absolventi resp. ich zamestnávateľ v praxi  záujem.

Absolventi  MTF ako sprostredkovatelia praxe v organizácii

Okrem praxí v podnikoch, ktoré sú študenti Bc. stupňa štúdia povinní absolvovať, je možné študentom ponúknuť stáž/prax s náplňou prispôsobenou požiadavkám práve na odporúčania svojich absolventov.

Absolventi MTF STU ako pozvaní prednášatelia na fakulte

Ak má absolvent  záujem realizovať na fakulte odbornú prednášku o niektorej téme a problematike z  praxe a pomôcť tak obohatiť výučbu o pohľad z praxe, je vítané osloviť s týmto návrhom prodekana pre štúdium.

Absolventi ako sprostredkovatelia spolupráce fakulty s podnikateľskými subjektmi

Fakulta víta nadväzovanie spolupráce pri odporúčaniach svojich absolventov na báze hospodárskych zmlúv uzatváraných medzi MTF STU a podnikateľskými subjektmi.

Absolventi ako sprostredkovatelia kooperácie na projektoch

Fakulta podporí realizovanie spolupráce a kooperácie pri riešení projektov a výziev z agentúr s cieľom  nadviazania dlhodobej obojstranne úspešnej spolupráce so subjektmi, v ktorých našli uplatnenie jej absolventi.

Ponuka pracovných príležitostí absolventom fakulty

MTF STU na svojej web stránke prezentuje inzeráty a pracovné ponuky firiem, ktoré hľadajú absolventov MTF s cieľom ich zamestnania. Organizuje a podporuje akcie so zameraním na ponuku pracovných príležitostí vo forme prezentácií spoločností, podnikov a ďalších inštitúcií.

sme6a-r731_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.