SME
Pondelok, 22. apríl , 2019
INZERCIA

Virtuálne prehliadky MTF STU

Virtuálne prehliadky po fakulte vám prinesú pohľad nielen na interiéry a exteriéry fakulty, ale umožňujú stať sa návštevníkom fakulty bez toho, aby ste museli prejsť čo len jeden krok.

Virtuálna prehliadka je skvelý nástroj, ktorý zatraktívňuje výučbu a pomáha nielen prehĺbiť vedomostný základ, ale súčasne poskytuje konfrontáciu medzi získaným teoretickým základom a reálnym pohľadom z praxe. Návštevník virtuálnej prehliadky sa pomocou špeciálnej technológie dostáva priamo do centra diania. Takáto prezentácia dokáže prezentovať interiéry a exteriéry, ale i postupy a procesy v ich prirodzenej podobe.  Cieľom virtuálnych prehliadok vo všeobecnosti je  umožniť používateľovi navštíviť vybrané miesto alebo prevádzku a získať všetky potrebné informácie príťažlivou interaktívnou formou.

sme9a-r549_res.jpg

Navštívte Materiálovotechnologickú fakultu STU so sídlom v Trnave cez jej virtuálny priestor http://www.mtf.stuba.sk/sk/vnutorne-vztahy-a-public-relations/videozaznamy-z-udalosti-mtf-stu.html?page_id=8434

Získate prehľad nielen o priestoroch fakulty, ale aj pohľad na to, čo všetko Vám naša fakulta ponúka. Podstatou týchto nahrávok je predstaviť fakultu, jej vzdelávacie a výskumné aktivity  a to nielen budúcim študentom, ale i hospodárskej praxi. Využili sme rôzne nástroje, ktoré priniesli pridanú hodnotu nielen pre prezentáciu, ale i pre vzájomné obohatenie sa. Vo vnútornom prostredí sme zmapovali napr. zásadné technologické postupy používané na fakulte na jednotlivých ústavoch.

Každá investícia do vzdelania je dobrou investíciou, ktorá sa vracia vedomostnou úrovňou tých, pre ktorých je určená. Mimoriadne cenné prostriedky pre inovatívnu výučbu vo forme unikátnych virtuálnych záberov technológií z vonkajšieho prostredia našich partnerov (ku ktorým by sa inak študenti nemali možnosť dostať) sú výnimočné pre porovnávanie a získanie nových poznatkov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.