SME
Utorok, 23. apríl , 2019
INZERCIA

Ešte stále hľadáte tú naj fakultu? Tak pŕŕ... a čo FEŠRR?

Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre ponúka možnosť štúdia v originálnych inovovaných študijných programoch.

Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre ponúka v akademickom roku 2016/2017 možnosť štúdia v originálnych inovovaných študijných programoch akreditovaných v bakalárskom aj inžinierskom stupni štúdia: environmentálne manažérstvo, regionálny rozvoj a politiky EÚ, rozvoj vidieka a vidieckeho turizmu.

Absolventi študijného programu environmentálne manažérstvo už jedenásť rokov nachádzajú uplatnenie ako manažéri starostlivosti o životné prostredie, výskumní pracovníci, pracovníci environmentálnej výchovy alebo podnikajú, napr. v oblasti využívania prírodných zdrojov, obnoviteľných zdrojov energie, biologickej  ochrany rastlín.
Absolventi študijného programu regionálny rozvoj a politiky EÚ zastávajú pozície ako projektoví manažéri,  kvalifikovaní starostovia obcí, úspešní politici, pracovníci verejnej správy a pracovníci  inštitúcií  EÚ. 
Absolventi študijného programu rozvoj vidieka a vidieckeho turizmu sa uplatňujú ako manažéri mikroregiónov, rozvojových agentúr, informačných centier a podnikov cestovného ruchu.
Okrem perspektívy zaujímavého uplatnenia v praxi ponúka Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja SPU v Nitre možnosť študovať v slovenskom i anglickom jazyku, absolvovať časť štúdia v zahraničí formou študijných pobytov a tiež vybrať si formu štúdia.
Termín pre podanie prihlášky na bakalárske štúdium je 31. marec 2016.  

Viac na www.fesrr.uniag.sk

dsc0262-r523_res.jpg

Fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja SPU v Nitre pripravuje odborníkov v oblasti politík Európskej únie, regionálneho rozvoja, rozvoja vidieka a vidieckeho turizmu a environmentálneho manažérstva.  Intenzívne sa zapája do medzinárodnej spolupráce. Participuje na medzinárodnom vzdelávaní „International Master of Rural Development“ s možnosťou získania spoločného diplomu SPU v Nitre s univerzitami v Gente, Pise, Berlíne, Rennes a vo Wageningene. Je sídlom centra excelentnosti „Jean Monnet Center
of Excelence“a za kvalitu vzdelávania v európskej integrácii bola ocenená EÚ Plaketou J. Monneta.

fesrr3-r905_res.jpg

Snímky: archív SPU v Nitre

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dokonalá záhrada? Nezabudnite na prísun vody.

Ako na zavlažovanie a prísun vlahy pre vaše rastlinky?

Tlačové správy

Tip na japonskú klimatizáciu s výhodnejšou elektrinou

Klimatizácie sa v poslednej dobe stali bežnou súčasťou slovenských domácností.

Tlačové správy

Tohtoročný Autosalon? Najväčšie SUV na svete aj lietajúce auto

Automobilová udalosť roka láka na viaceré NAJ. Organizátori sľubujú, že bude silnejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým.

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.