SME
Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
INZERCIA

Pridajte medzinárodnú dimenziu do štúdia ekonomiky

Business Economics (ekonomika podniku) je medzinárodný inžiniersky študijný program, na ktorom sa podieľa Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Poľnohospodárska univerzita v Krakove.

Business Economics (ekonomika podniku) je medzinárodný inžiniersky študijný program, na ktorom sa podieľa Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Poľnohospodárska univerzita v Krakove.

Fakulta ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá inžinierske štúdium Business Economics poskytuje, ponúka študentom výnimočnú príležitosť pridať medzinárodnú dimenziu do svojho štúdia a zároveň získať dvojitý diplom.

- Dvojitý diplom poskytuje absolventom konkurenčnú výhodu na trhu práce a umožňuje zvýšenú mobilitu medzi krajinami. 

- Žiadne poplatky na partnerskej univerzite.

- Dvojročný študijný pobyt , ktorý zahŕňa dva semestre v zahraničí.

- Hosťujúci profesori z Louisiana State University, USA a Vyšehradských krajín, ktorí zabezpečujú vybrané prednášky a cvičenia. 

- Súčasťou programu sú tematické exkurzie určené na spoznávanie marketingového prostredia krajín V4 a stredoeurópskych krajín a učenie sa od najlepších podnikateľských vzorov v regióne.

- Študenti môžu oceniť podobné kultúrne prostredie v oboch krajinách a nízke životné náklady. 

- Absolventi sú schopní analyzovať ekonomické relácie v podnikateľských procesoch, samostatne  navrhnúť a implementovať manažérske rozhodnutia.

Kontakt:

dr hab. inż. Andrzej Krasnodębski, dr. Jakub Piecuch:  rrkrasno@cyf-kr.edu.pl, j.piecuch@ur.krakow.pl   (University of Agriculture in Krakow, Faculty of Agriculture and Economics, Poland)

doc. Ing. Natália Turčeková, Phd, prof. Ing. Iveta Ubrežiová, Phd: natalia.turcekova@uniag.sk, iveta.ubreziova@uniag.sk  (Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Fakulta ekonomiky a manažmentu)

dsc0495-r935_res.jpg

Dvojitý diplom poskytuje absolventom študijného programu Business Economics konkurenčnú výhodu na trhu práce a umožňuje zvýšenú mobilitu medzi krajinami.

Foto: archív SPU v Nitre

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Udržateľné úspešné podnikanie na Slovensku a v Bulharsku

Univerzita národného a svetového hospodárstva v Sofii v spolupráci s EU v Bratislave zorganizovali medzinárodnú konferenciu.

Tlačové správy

Slováci sú chlebovým národom

Slováci sú chlebovým národom a až dve tretiny z nás jedia na raňajky chlieb a pečivo.

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.