INZERCIA

Pridajte medzinárodnú dimenziu do štúdia ekonomiky

Business Economics (ekonomika podniku) je medzinárodný inžiniersky študijný program, na ktorom sa podieľa Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Poľnohospodárska univerzita v Krakove.

Business Economics (ekonomika podniku) je medzinárodný inžiniersky študijný program, na ktorom sa podieľa Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Poľnohospodárska univerzita v Krakove.

Fakulta ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá inžinierske štúdium Business Economics poskytuje, ponúka študentom výnimočnú príležitosť pridať medzinárodnú dimenziu do svojho štúdia a zároveň získať dvojitý diplom.

- Dvojitý diplom poskytuje absolventom konkurenčnú výhodu na trhu práce a umožňuje zvýšenú mobilitu medzi krajinami. 

- Žiadne poplatky na partnerskej univerzite.

- Dvojročný študijný pobyt , ktorý zahŕňa dva semestre v zahraničí.

- Hosťujúci profesori z Louisiana State University, USA a Vyšehradských krajín, ktorí zabezpečujú vybrané prednášky a cvičenia. 

- Súčasťou programu sú tematické exkurzie určené na spoznávanie marketingového prostredia krajín V4 a stredoeurópskych krajín a učenie sa od najlepších podnikateľských vzorov v regióne.

- Študenti môžu oceniť podobné kultúrne prostredie v oboch krajinách a nízke životné náklady. 

- Absolventi sú schopní analyzovať ekonomické relácie v podnikateľských procesoch, samostatne  navrhnúť a implementovať manažérske rozhodnutia.

Kontakt:

dr hab. inż. Andrzej Krasnodębski, dr. Jakub Piecuch:  rrkrasno@cyf-kr.edu.pl, j.piecuch@ur.krakow.pl   (University of Agriculture in Krakow, Faculty of Agriculture and Economics, Poland)

doc. Ing. Natália Turčeková, Phd, prof. Ing. Iveta Ubrežiová, Phd: natalia.turcekova@uniag.sk, iveta.ubreziova@uniag.sk  (Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Fakulta ekonomiky a manažmentu)

dsc0495-r935_res.jpg

Dvojitý diplom poskytuje absolventom študijného programu Business Economics konkurenčnú výhodu na trhu práce a umožňuje zvýšenú mobilitu medzi krajinami.

Foto: archív SPU v Nitre

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch
Tlačové správy

Burza pracovných príležitostí opäť na Stavebnej fakulte STU

Po niekoľkoročnej prestávke sa opäť konala Burza pracovných príležitostí spojená s prezentáciou stavebných firiem.

Tlačové správy

Počet ochorení na rakovinu stále stúpa. Nepodceňujte prevenciu

Až jedno zo štyroch úmrtí v rámci Európskej únie je zapríčinené rakovinou.