SME
Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela
INZERCIA

Drsná elegancia podčiarknutá hodinkami Diesel

Takmer každý pozná, alebo minimálne počul o módnej značke Diesel, ktorá je veľmi obľúbená najmä u mladej generácie.

Drsná elegancia podčiarknutá hodinkami Diesel.

diesel-dz4280-r918_res.jpgTakmer každý pozná, alebo minimálne počul o módnej značke Diesel, ktorá je veľmi obľúbená najmä u mladej generácie.

Značka pochádza z roku 1978 a je to talianska módna spoločnosť. I napriek tomu, že značka pochádza z Talianska, tak prvý obchod bol otvorený v New Yorku, kde značka získala dobré meno a dostala sa do povedomia ľudí. Značka Diesel sa zameriavala najmä na džínsy, ktoré boli otrhané a to spustilo veľký rozruch nielen v Amerike a módny hit bol na svete. Dnes je sortiment tejto značky značne rozšírený a tak môžeme vidieť kozmetiku, obuv alebo rôzne doplnky tejto značky.

diesel-dz4331sk-jpg-r998_res.jpgVýnimkou nie sú ani pánske, či dámske hodinky, ktoré sa stali veľmi populárne hlavne pre mladú generáciu, ale výnimkou nie sú ani dospelí, ktorým sa táto móda zapáčila.

Hodinky značky Diesel majú typický taliansky dizajn, ktorý má originalitu, nápad a dokonalé spracovanie produktu. Na každom modeli hodiniek značky Diesel je možné si všimnúť takmer dokonalý cit Talianov pre módu, nadčasovosť a eleganciu.

diesel-only-the-brave-2-r845_res.jpgZnačka Diesel sa zameriava prevažne na analógové hodinky, ale v ponuke nájdete aj digitálne hodinky, ktoré sú častokrát situované do retro štýlu. Veľmi kvalitné strojčeky sú uložené v puzdre, ktoré je vyrobené z antialergickej nerezovej ocele, ktorá môže byť aj povrchovo upravená. Náramky sú buď taktiež z nerezovej ocele, alebo ide o veľmi kvalitnú kožu.

Niektoré modely sú v celku jednoduché a zameriavajú sa na eleganciu. Sú vhodné ako doplnok spoločenského oblečenia. Iné sú naopak vyzývavé a zaujmú svojimi veľkými rozmermi.

diesel-only-the-brave-3-r955_res.jpgHodinky Diesel sa vyznačujú kombináciou rôznych farieb, tvarov a preto sú vhodné pre všetkých, ktorí nechcú zapadnúť, ale chcú sa prezentovať a dať najavo svoju osobnosť.

Aj napriek tomu, že hodinky značky Diesel patria medzi svetovú špičku, sú cenovo dostupné. Modely tejto značky si môžete pozrieť na internetovej stránke www.hodinky.sme.sk

Prevádzkovateľom obchodu hodinky.sme.sk a zároveň predávajúcim je spoločnosť Parfumy a kozmetika, jeden z najväčších predajcov značkových hodiniek a šperkov na slovenskom trhu. Dodacie lehoty tovaru sú obvykle do 10 pracovných dní, doručenie prostredníctvom pošty alebo kuríéra.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Family winter paradise - Bachledka Ski & Sun

A rapidly developing ski resort in the Goral region.

Tlačové správy

Prohibition of competition after employment termination

FAQ related to the prohibition of competition have been answered by specialists from the SOUKENÍK – ŠTRPKA law firm.

Tlačové správy

Čo znamená spomalenie hospodárskeho rastu pre Slovensko?

Slovensko, súčasť globálneho obchodu s proexportnou ekonomikou musí citlivo monitorovať predpovede a indikátory rastu či poklesu.