SME
Piatok, 19. apríl , 2019
INZERCIA

Zaujímate sa o štúdium biotechnológie a potravinárstva?

Všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o štúdiu na Fakulte biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 18. marca 2016 v priestoroch fakulty.

Všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o štúdiu na Fakulte biotechnológie a potravinárstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre srdečne pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 18. marca 2016 o 9.00 h a o 11.00 h v posluchárni CH, pavilón CH, SPU v Nitre, Tr. A. Hlinku 2, Nitra. 

Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre ponúka študentom na bakalárskom stupni päť študijných programov: agrobiotechnológie, agropotravinárstvo, aplikovaná biológia, bezpečnosť a kontrola potravín, vinárstvo. Na inžinierskom stupni ponúka štyri študijné programy: aplikovaná biológia, agrobiotechnológie, bezpečnosť a kontrola potravín (študijný program aj v anglickom jazyku), technológia potravín.

Termín podania prihlášky na 1. stupeň vysokoškolského štúdia na Fakultu biotechnológie a potravinárstva je do 30. apríla 2016. Prijímacie konanie sa uskutoční  9. a 10. júna 2016. Viac informácií nájdete na www.fbp.uniag.sk

fbp-r480_res.jpg

Fakulta biotechnológie a potravinárstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sprostredkúva najnovšie poznatky z oblasti biologických, chemických a technologických vied, s dôrazom na moderné postupy výroby, hodnotenia a spracovania potravín a špecifických produktov biotechnológií.

Foto: archív SPU v Nitre

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.