SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Relax Aqua & Spa: Dokonalý oddych v centre Trnavy

Za dokonalým oddychom už netreba cestovať desiatky kilometrov, Relax Aqua & Spa nájdete len pár metrov od historického centra Trnavy.

Zážitkové a relaxačné bazény, bohatý saunový svet  a pestrý animačný program. Za dokonalým oddychom  už netreba cestovať desiatky kilometrov, Relax Aqua & Spa nájdete len pár metrov od historického centra Trnavy.

Otvorený je len niekoľko mesiacov, no už za taký krátky čas si trnavský akvapark získal množstvo priaznivcov. Tí na ňom oceňujú nielen dobrú dostupnosť a bezproblémové parkovanie v okolí, ale najmä pestrú ponuku bazénov a sáun.

20160120-pci-relaxaquaspatrnava-0028a-r431_res.jpg

Jednorazová kapacita bazénovej časti je  350 ľudí, v spa môže byť naraz pohodlne až osemdesiat návštevníkov. Okrem zaujímavej ponuky rodinných vstupov je tu zvýhodnené vstupné pripravené aj pre návštevníkov, ktorí do akvaparku zavítajú počas pracovných dní v dopoludňajších hodinách.

Na Medzinárodný deň žien, ktorý pripadá na utorok 8. marca, trnavský Relax Aqua & Spa chystá špeciálnu Ladies night. Priestory wellnessu  budú v tento deň od 18. hodiny vyhradené len pre dámy.

Vodný svet pre váš dokonalý relax

Relax Aqua & Spa ponúka štyri bazény, v ktorých si  deti aj dospelí užijú zábavu a oddych v každom ročnom období. K dispozícii je relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší bazén.

V relaxačnom bazéne si na svoje prídu všetci priaznivci aktívneho oddychu. Bazén má plavecké dráhy ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky.

20160120-pci-relaxaquaspatrnava-0070a-r566_res.jpg

Pre tých, ktorí si do akvaparku  prídu oddýchnuť, je ako stvorený oddychový bazén, z ktorého jednoducho nebudete chcieť odísť. Dokonalú pohodu v ňom  zabezpečuje desať perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.

Pre deti je tu pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V detskom bazéne nechýbajú šmykľavky a striekacia fontánka. Akvapark pre ne pripravuje aj animačný program, pre aktuálnu ponuku stačí navštíviť webovú stránku www.relaxspacenter.sk.

Tí, ktorí majú radi rýchlosť a adrenalín, si môžu v Relax Aqua & Spa užiť jazdu na dvoch toboganoch. Jeden je 22 metrov dlhý s lievikom a druhý rýchlejší 72 metrový.

Objavte čaro relaxu

Milovníci saunovania budú z priestorov spa v trnavskom akvaparku nadšení. Osem rozličných sáun, Kneippov kúpeľ, vnútorná vírivka, zimná záhrada s ležadlami, vonkajšou vírivkou a ochladzovacím bazénom, ľadové vedro, kúpeľ nôh, ľadopád aj thepidárium tu čakajú na všetkých, korí chcú  objaviť skutočné čaro relaxu.

20151217-pcr-relaxaquaspatrnava-0307-8123a-r796_res.jpg

Vyberať si môžu medzi horúcou saunou, infra saunou, soľnou, bylinkovou, parnou eukalyptovou či lesnou herba saunou, v ponuke je aj špecifický medvedí brloh.

Zaujímavosťou sú saunové ceremoniály, ktoré tu organizujú podľa programu dostupného na internetovej stránke. Ide o spestrenie saunovania a niekedy aj kultúrny zážitok, ktorý vykonáva skúsený sauner. Vírením teplého vzduchu, polievaním kameňov aromatickou prírodnou esenciou , peelingom či ďalšími procedúrami pomáha návštevníkom dosiahnuť intenzívnejší zážitok zo saunovania.

Zákazníci sa tu môžu zrelaxovať aj pri masážach. Relax Aqua & Spa ponúka klasickú, relaxačnú, športovú masáž, reflexnú masáž chodidiel, ako aj bohatý výber thajských masáží.

20160110-pca-relaxaquaspatrnava-0076a-hdr-r158_res.jpg

Viac ako akvapark

Akvapark Relax Aqua & Spa nájdete v Trnave na Rybníkovej  ulici 16, len pár krokov od Mestskej športovej haly a verejného parkoviska s kapacitou tristo miest. Samotný akvapark disponuje 52 vlastnými parkovacími mestami, verejnosti je prístupný od utorka do nedele od 9. do 22. hodiny, v pondelok svoje brány otvára od 12. do 22. hodiny.

20160110-pca-relaxaquaspatrnava-0226a-hdr-kopie-r497_res.jpg

K dispozícii je tu reštaurácia so širokou ponukou jedál, nechýbajú šaláty, pasta bar ani detské menu. Pre tých, ktorí by radi zorganizovali svoju svadbu, večierok alebo oslavu práve v priestoroch akvaparku, je k dispozíci spoločenská sála s kapacitou 120 ľudí.  Priestor je pripravený aj pre firmy, konať sa tu môže konferencia až pre 250 ľudí.

Celý cenník a viac informácií nájdete na internetovej stránke akvaparku www.relaxspacenter.sk. 

Kontakty:

Relax Aqua & Spa

Rybníková 16

Trnava

AQUA recepcia:

0940 631 960
0940 631 962

Spa recepcia:

0940 631 961

www.relaxspacenter.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 6 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 6 h

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu