SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Športové podujatia MTF STU

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave poskytuje komfort pre študentov pri ich športových aktivitách a podporuje záujem o ich športové vyžitie.

Súčasťou Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave je aj Centrum akademického športu. Toto pracovisko je garantom športových podujatí, ktoré sa na fakulte organizujú. Svoju tradíciu má už viac rokov majú tenisový turnaj Teacher´s Cup - Memoriál profesora Milana Turňu, šachový turnaj o pohár dekana MTF STU, vianočný futbalový turnaj a športový týždeň pre študentov a zamestnancov MTF v plávaní, volejbale a futbale. V rámci športových súťaží študentov STU o "Pohár Rektora STU" konaných počas letného semestra v Bratislave sa uskutočňujú plavecké súťaže na MTF STU v Trnave.

Centrum akademického športu zabezpečuje prevádzku spravovaných  športových objektov a zariadení, priestorové podmienky na pedagogický a tréningový proces a voľnočasové aktivity študentov fakulty, spoluorganizuje športové, telovýchovné a spoločensko-kultúrne podujatia a
poskytuje služby súvisiace s využívaním športových objektov.

Študenti Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave majú výhodu oproti iným – prebehnú totiž do športových zariadení priamo z internátov.  Majú tak možnosť odreagovať sa v telocvičniach, posilňovniach, bazénoch, alebo v študentských krúžkoch zameraných na volejbal, florbal, crosfit, kondičnú kulturistiku, bedminton či stolný tenis.

 sme19a-r775_res.jpg

Rektor STU každoročne udeľuje ocenenie Študent roka za vynikajúce výsledky v štúdiu, vedeckú činnosť, športové a dobrovoľnícke aktivity. Ocenenie dekana fakulty prof. Dr. Ing. Jozefa Peterku za mimoriadne športové výkony (mimoškolské aktivity študenta v prospech fakulty) si napríklad v roku 2015 odniesol študent Filip Praj – juniorský majster sveta v trape.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.