SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Športové podujatia MTF STU

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave poskytuje komfort pre študentov pri ich športových aktivitách a podporuje záujem o ich športové vyžitie.

Súčasťou Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave je aj Centrum akademického športu. Toto pracovisko je garantom športových podujatí, ktoré sa na fakulte organizujú. Svoju tradíciu má už viac rokov majú tenisový turnaj Teacher´s Cup - Memoriál profesora Milana Turňu, šachový turnaj o pohár dekana MTF STU, vianočný futbalový turnaj a športový týždeň pre študentov a zamestnancov MTF v plávaní, volejbale a futbale. V rámci športových súťaží študentov STU o "Pohár Rektora STU" konaných počas letného semestra v Bratislave sa uskutočňujú plavecké súťaže na MTF STU v Trnave.

Centrum akademického športu zabezpečuje prevádzku spravovaných  športových objektov a zariadení, priestorové podmienky na pedagogický a tréningový proces a voľnočasové aktivity študentov fakulty, spoluorganizuje športové, telovýchovné a spoločensko-kultúrne podujatia a
poskytuje služby súvisiace s využívaním športových objektov.

Študenti Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave majú výhodu oproti iným – prebehnú totiž do športových zariadení priamo z internátov.  Majú tak možnosť odreagovať sa v telocvičniach, posilňovniach, bazénoch, alebo v študentských krúžkoch zameraných na volejbal, florbal, crosfit, kondičnú kulturistiku, bedminton či stolný tenis.

 sme19a-r775_res.jpg

Rektor STU každoročne udeľuje ocenenie Študent roka za vynikajúce výsledky v štúdiu, vedeckú činnosť, športové a dobrovoľnícke aktivity. Ocenenie dekana fakulty prof. Dr. Ing. Jozefa Peterku za mimoriadne športové výkony (mimoškolské aktivity študenta v prospech fakulty) si napríklad v roku 2015 odniesol študent Filip Praj – juniorský majster sveta v trape.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.