SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Športové podujatia MTF STU

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave poskytuje komfort pre študentov pri ich športových aktivitách a podporuje záujem o ich športové vyžitie.

Súčasťou Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave je aj Centrum akademického športu. Toto pracovisko je garantom športových podujatí, ktoré sa na fakulte organizujú. Svoju tradíciu má už viac rokov majú tenisový turnaj Teacher´s Cup - Memoriál profesora Milana Turňu, šachový turnaj o pohár dekana MTF STU, vianočný futbalový turnaj a športový týždeň pre študentov a zamestnancov MTF v plávaní, volejbale a futbale. V rámci športových súťaží študentov STU o "Pohár Rektora STU" konaných počas letného semestra v Bratislave sa uskutočňujú plavecké súťaže na MTF STU v Trnave.

Centrum akademického športu zabezpečuje prevádzku spravovaných  športových objektov a zariadení, priestorové podmienky na pedagogický a tréningový proces a voľnočasové aktivity študentov fakulty, spoluorganizuje športové, telovýchovné a spoločensko-kultúrne podujatia a
poskytuje služby súvisiace s využívaním športových objektov.

Študenti Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave majú výhodu oproti iným – prebehnú totiž do športových zariadení priamo z internátov.  Majú tak možnosť odreagovať sa v telocvičniach, posilňovniach, bazénoch, alebo v študentských krúžkoch zameraných na volejbal, florbal, crosfit, kondičnú kulturistiku, bedminton či stolný tenis.

 sme19a-r775_res.jpg

Rektor STU každoročne udeľuje ocenenie Študent roka za vynikajúce výsledky v štúdiu, vedeckú činnosť, športové a dobrovoľnícke aktivity. Ocenenie dekana fakulty prof. Dr. Ing. Jozefa Peterku za mimoriadne športové výkony (mimoškolské aktivity študenta v prospech fakulty) si napríklad v roku 2015 odniesol študent Filip Praj – juniorský majster sveta v trape.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.