SME
Pondelok, 6. apríl, 2020 | Meniny má Irena
INZERCIA

Nový dizajn web stránky fakulty

Navštívte novú web stránku Materiálovtechnologiciej fakulty STU so sídlom v Trnave – www.mtf.stuba.sk

Kvalitná webstránka nie je len o vizuálnom vzhľade, či optimalizácii pre vyhľadávače.
Zameriava sa na zvyšovanie ich výkonu. Budujú sa  weby a webové sídla, ktoré sa ľahko používajú, pre vyhľadávače sú atraktívne a dizajnom  spĺňajú predpoklady pre zvyšovanie konverzií. Či už sa jedná o získanie kontaktu, informácie, alebo služby, vždy ide o jednoduchý prezentačný web. Prvoradý je vždy cieľ, ktorý má stránka dosiahnuť.

Od februára 2016 má nový šat aj web stránka Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave (www.mtf.stuba.sk). Z hľadiska vonkajších používateľov je jasná jej dominantná orientácia  na cieľovú skupinu a tou je uchádzač o štúdium na fakulte. Štruktúra najdôležitejších informácií je jednotná na celej univerzite. Netreba však zabúdať na to, že fakulta žije nielen vďaka študentom, ale i výskumu a medzinárodným vzťahom, spolupracuje s praxou a vytvára hodnoty v rozvojových aktivitách s dosahom nielen na rozvoj regiónu.

Súčasný redizajn webovej stránky fakulty upriamuje teda najviac pozornosť na študenta, uchádzača a absolventa fakulty. V každom prípade však prináša množstvo dát, ktoré vám pomôžu pri vyhľadaní potrebných informácií. Stránka upozorňuje na silné stránky fakulty. Stala sa do určitej miery komunikačným kanálom, priestorom pre zverejňovanie aktualít z diania na fakulte. Súčasne predstavuje ústavy a pracoviská fakulty, poskytuje kontaktné informácie. Veľký dôraz kladie na virtuálne prehliadky interiérov a exteriéru fakulty s cieľom čo najviac priblížiť priestory a vybavenie fakulty záujemcom z vonkajšieho prostredia.

sme23a-r901_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Sú vaše deti teraz viac na nete?Zoberte ich na www.detinanete.sk

Je to tak, momentálne sa podstatná časť bežných aktivít detí presunula do online prostredia.

Tlačové správy

Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor

Ak ste si už nechali vypracovať jednu ponuku, využite možnosť získať aj druhý názor od odborníkov. Jednoducho, online a zadarmo.

Tlačové správy

V centre Košíc vyrastá eco-friendly biznis centrum

Splachuje sa podzemnou vodou, vzduch filtrujú a merajú jeho kvalitu.