SME
Utorok, 23. apríl , 2019
INZERCIA

Nový dizajn web stránky fakulty

Navštívte novú web stránku Materiálovtechnologiciej fakulty STU so sídlom v Trnave – www.mtf.stuba.sk

Kvalitná webstránka nie je len o vizuálnom vzhľade, či optimalizácii pre vyhľadávače.
Zameriava sa na zvyšovanie ich výkonu. Budujú sa  weby a webové sídla, ktoré sa ľahko používajú, pre vyhľadávače sú atraktívne a dizajnom  spĺňajú predpoklady pre zvyšovanie konverzií. Či už sa jedná o získanie kontaktu, informácie, alebo služby, vždy ide o jednoduchý prezentačný web. Prvoradý je vždy cieľ, ktorý má stránka dosiahnuť.

Od februára 2016 má nový šat aj web stránka Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave (www.mtf.stuba.sk). Z hľadiska vonkajších používateľov je jasná jej dominantná orientácia  na cieľovú skupinu a tou je uchádzač o štúdium na fakulte. Štruktúra najdôležitejších informácií je jednotná na celej univerzite. Netreba však zabúdať na to, že fakulta žije nielen vďaka študentom, ale i výskumu a medzinárodným vzťahom, spolupracuje s praxou a vytvára hodnoty v rozvojových aktivitách s dosahom nielen na rozvoj regiónu.

Súčasný redizajn webovej stránky fakulty upriamuje teda najviac pozornosť na študenta, uchádzača a absolventa fakulty. V každom prípade však prináša množstvo dát, ktoré vám pomôžu pri vyhľadaní potrebných informácií. Stránka upozorňuje na silné stránky fakulty. Stala sa do určitej miery komunikačným kanálom, priestorom pre zverejňovanie aktualít z diania na fakulte. Súčasne predstavuje ústavy a pracoviská fakulty, poskytuje kontaktné informácie. Veľký dôraz kladie na virtuálne prehliadky interiérov a exteriéru fakulty s cieľom čo najviac priblížiť priestory a vybavenie fakulty záujemcom z vonkajšieho prostredia.

sme23a-r901_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dokonalá záhrada? Nezabudnite na prísun vody.

Ako na zavlažovanie a prísun vlahy pre vaše rastlinky?

Tlačové správy

Tip na japonskú klimatizáciu s výhodnejšou elektrinou

Klimatizácie sa v poslednej dobe stali bežnou súčasťou slovenských domácností.

Tlačové správy

Tohtoročný Autosalon? Najväčšie SUV na svete aj lietajúce auto

Automobilová udalosť roka láka na viaceré NAJ. Organizátori sľubujú, že bude silnejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým.

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.