SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Nová študovňa Akademickej knižnice

Rekonštrukcia študovne Akademickej knižnice Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave priniesla príjemné prostredie, ktoré nie je ničím rušené a vytvára kvalitné podmienky na štúdium.

V rámci všetkých rekonštrukčných prác na Materiálovotechnolkogickej fakulte STU so sídlom v Trnave  sa rekonštrukcie dočkala aj študovňa Akademickej knižnice.

Toto pracovisko bolo predtým vybavené zariadením z čias postavenia budovy (r. 1965), čo v dnešných podmienkach bol už len ojedinelý prípad v rámci univerzitných pracovísk. Vďaka pochopeniu vedenia fakulty sa podarili nájsť finančné prostriedky na  vytvorenie príjemného prostredia. Študovňa Akademickej knižnice poskytuje nielen povinnú a odporúčanú študijnú literatúru, ale i prístup k ojedinelým informačným zdrojom, napr. on-line prístup k normám STN, ale tiež časopisy, predpisy, firemnú literatúru a mnohé iné dokumenty.

Používateľom študovne sme pripravili prostredie, ktoré je pre nich príjemné, dobre vybavené, ponúkajúce bohatú škálu potrebnej literatúry na ničím nerušené štúdium.  Študovňa má k dispozícii 50 študijných miest, 8 počítačových staníc a pripojenie na internet.

Zvýšený záujem o študovňu sa hneď prejavil aj v počte výpožičiek. Sme radi, že používatelia využívajú študovňu naplno, s rozumom a rešpektom voči vynaloženým prostriedkom i práci tých, ktorí majú na novom šate študovne zásluhu.

24-r444_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.