SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Nová študovňa Akademickej knižnice

Rekonštrukcia študovne Akademickej knižnice Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave priniesla príjemné prostredie, ktoré nie je ničím rušené a vytvára kvalitné podmienky na štúdium.

V rámci všetkých rekonštrukčných prác na Materiálovotechnolkogickej fakulte STU so sídlom v Trnave  sa rekonštrukcie dočkala aj študovňa Akademickej knižnice.

Toto pracovisko bolo predtým vybavené zariadením z čias postavenia budovy (r. 1965), čo v dnešných podmienkach bol už len ojedinelý prípad v rámci univerzitných pracovísk. Vďaka pochopeniu vedenia fakulty sa podarili nájsť finančné prostriedky na  vytvorenie príjemného prostredia. Študovňa Akademickej knižnice poskytuje nielen povinnú a odporúčanú študijnú literatúru, ale i prístup k ojedinelým informačným zdrojom, napr. on-line prístup k normám STN, ale tiež časopisy, predpisy, firemnú literatúru a mnohé iné dokumenty.

Používateľom študovne sme pripravili prostredie, ktoré je pre nich príjemné, dobre vybavené, ponúkajúce bohatú škálu potrebnej literatúry na ničím nerušené štúdium.  Študovňa má k dispozícii 50 študijných miest, 8 počítačových staníc a pripojenie na internet.

Zvýšený záujem o študovňu sa hneď prejavil aj v počte výpožičiek. Sme radi, že používatelia využívajú študovňu naplno, s rozumom a rešpektom voči vynaloženým prostriedkom i práci tých, ktorí majú na novom šate študovne zásluhu.

24-r444_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.