SME
Pondelok, 24. február, 2020 | Meniny má Matej
INZERCIA

Nová študovňa Akademickej knižnice

Rekonštrukcia študovne Akademickej knižnice Materiálovotechnologickej fakulty STU so sídlom v Trnave priniesla príjemné prostredie, ktoré nie je ničím rušené a vytvára kvalitné podmienky na štúdium.

V rámci všetkých rekonštrukčných prác na Materiálovotechnolkogickej fakulte STU so sídlom v Trnave  sa rekonštrukcie dočkala aj študovňa Akademickej knižnice.

Toto pracovisko bolo predtým vybavené zariadením z čias postavenia budovy (r. 1965), čo v dnešných podmienkach bol už len ojedinelý prípad v rámci univerzitných pracovísk. Vďaka pochopeniu vedenia fakulty sa podarili nájsť finančné prostriedky na  vytvorenie príjemného prostredia. Študovňa Akademickej knižnice poskytuje nielen povinnú a odporúčanú študijnú literatúru, ale i prístup k ojedinelým informačným zdrojom, napr. on-line prístup k normám STN, ale tiež časopisy, predpisy, firemnú literatúru a mnohé iné dokumenty.

Používateľom študovne sme pripravili prostredie, ktoré je pre nich príjemné, dobre vybavené, ponúkajúce bohatú škálu potrebnej literatúry na ničím nerušené štúdium.  Študovňa má k dispozícii 50 študijných miest, 8 počítačových staníc a pripojenie na internet.

Zvýšený záujem o študovňu sa hneď prejavil aj v počte výpožičiek. Sme radi, že používatelia využívajú študovňu naplno, s rozumom a rešpektom voči vynaloženým prostriedkom i práci tých, ktorí majú na novom šate študovne zásluhu.

24-r444_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Denník SME s odznakom Nie v našej krajine

Odznak proti extrémizmu nájdete vložený v denníku SME v utorok 25. februára.

Tlačové správy

Nestarnú, ale dozrievajú

Objavili sme pre vás inšpiratívnych slovenských mužov, o ktorých ste možno nepočuli, a predsa stojí za to sa s nimi zoznámiť.

Tlačové správy

Tipy na darček pre krstniatko

Byť krstným rodičom je pocta. Ide o vzťah, ktorý prehlbuje vzťahy, robí vás súčasťou užšieho rodinného kruhu.