SME
Pondelok, 24. február, 2020 | Meniny má Matej
INZERCIA

Ocenenie pre MTF STU

Pri príležitosti 25. výročia vzniku Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností bola Materiálovotechnologickej fakulte STU so sídlom v Trnave udelená pamätná plaketa ZSVTS...

Pri príležitosti 25. výročia vzniku Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností bola Materiálovotechnologickej fakulte STU so sídlom v Trnave udelená pamätná plaketa ZSVTS. Slávnostné zhromaždenie bolo organizované pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky, pána Andreja Kisku počas konferencie – FITS 2015 – Fórum inžinierov a technikov Slovenska s mottom 25 rokov premien vedy a techniky na Slovensku.

Pamätnú plaketu za MTF STU prevzali prodekan pre vnútorné a zahraničné vzťahy prof. Ing. Milan Marônek, CSc. a prodekan pre rozvoj doc. Ing. Peter Pokorný, PhD.

Ocenenie fakulty je odozvou na nepretržitú snahu fakulty v oblasti  prípravy budúcich inžinierov a technikov pre úlohy v oblasti inovácií, riadenie tvorivého potenciálu inžinierov a technikov a efektívneho prenosu poznatkov medzi akadémiou a praxou.

Fórum inžinierov a technikov Slovenska je pokračovaním tradície každoročných stretnutí ZSVTS, ktoré majú za cieľ poskytnúť platformu pre výmenu myšlienok inžinierov a technikov z najrôznejších odborných oblastí a pre hľadanie riešení ako odstrániť bariéry vo využití tvorivého potenciálu.

25-r185_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Denník SME s odznakom Nie v našej krajine

Odznak proti extrémizmu nájdete vložený v denníku SME v utorok 25. februára.

Tlačové správy

Nestarnú, ale dozrievajú

Objavili sme pre vás inšpiratívnych slovenských mužov, o ktorých ste možno nepočuli, a predsa stojí za to sa s nimi zoznámiť.

Tlačové správy

Tipy na darček pre krstniatko

Byť krstným rodičom je pocta. Ide o vzťah, ktorý prehlbuje vzťahy, robí vás súčasťou užšieho rodinného kruhu.