SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Všetko, čo musíte vedieť, aby ste sa naučili anglicky za 14 dní

Hodiny angličtiny v škole boli hrozné a moje vedomosti nakoniec naozaj nestáli za reč.

Hodiny angličtiny v škole boli hrozné a moje vedomosti nakoniec naozaj nestáli za reč.

Od tých čias som si niekoľkokrát predsavzala, že sa konečne naučím hovoriť po anglicky. Prešla som dlhú cestu – navštevovala som jazykové kurzy, učila som sa sama doma z kníh a slovníkov, skúšala som pozerať filmy v angličtine...

Bola som jednou z tých, ktorí sa jednoducho nedokážu naučiť anglicky

Jazykové kurzy sa zdali byť najsľubnejšie, ale večerné vysedávanie na kurzoch ma stálo veľa energie. Často sa mi stávalo, že som nestíhala s ostatnými. Aj keď som to takto nevnímala len ja sama. Človek zaplatil peniaze, ale kurzy musia dodržiavať stanovený plán. Zlyhala som a nič som nezískala. Bola som jednoducho jednou z ľudí, ktorí sa nedokážu naučiť anglicky.

Ako sa môže pracujúci človek v strednom veku naučiť anglicky?

Neprestávala som hľadať a zistila som, že veľmi populárnou sa stala výuka angličtiny cez internet. Ako sami propagujú – ľudia, ktorí nemajú čas a ešte sa nedokázali naučiť anglicky, to účinne zvládnu z pohodlia domova. Nové výukové metódy umožňujú naučiť sa cudzí jazyk aj tým, ktorí sa neučia ľahko a ktorí to zatiaľ ešte nezvládli. Vyskúšala som najlepšie dva programy a teraz sa môžem podeliť o svoje skúsenosti so všetkými, ktorí nemajú čas ich vyskúšať alebo zdĺhavo vyhľadávať ďalšie informácie.

Rosetta Stone program, ktorý je obľúbený po celom svete a je zaujímavý

Ako prvý som vyskúšala veľmi obľúbený program s názvom Rosetta Stone. Je veľmi obsiahly – k dispozícii je veľa tém, ku každému slovu je pridaná výslovnosť a samotné lekcie sú tiež zaujímavé, keď viete, ako ich používať. Človek sa môže začať učiť jazyk s rôznou začiatočnou úrovňou vedomostí, niekto od nuly a iný už aj keď rozpráva anglicky celkom dobre. Je to veľmi kvalitný program, avšak drahý – stojí 192,50 € ročne. A kurzy bohužiaľ nie sú k dispozícii v slovenčine. Môžete si napríklad vybrať ako hlavný jazyk nemčinu a pomocou nej sa učiť anglicky. Tu moje učenie skončilo. Musela som si zopakovať veľa vecí, ktoré som už vedela, pretože som nerozumela ničomu ďalšiemu.

SwissLanguages zrozumiteľné učenie s rýchlymi výsledkami

Stretla som sa s mnohými ľuďmi, ktorí boli úspešní vďaka programu SwissLanguages. Tvrdili mi, že vďaka nemu sa človek naučí rozprávať plynule anglicky za 14 dní. Zdalo sa mi to neuveriteľné, ale ohlasy od ľudí boli veľmi dobré. Tiež som vyskúšala tento program a zistila som nasledovné – tento program je skutočne úchvatný! Prvé štyri lekcie som prešla hneď prvý deň, pretože som jednoducho nemohla prestať! Tento program je možné používať na počítači aj v telefóne, ale musím sa čestne priznať, že s technológiami sa veľmi nekamarátim, a tak ho používam len na počítači. Prvýkrát od kedy som sa začala učiť anglicky som pochopila, ako skladať slová dohromady a povedať niečo logické. Po niekoľkých dňoch som si otvorila webovú stránku v angličtine a rozumela som všetkému, čo tam bolo napísané. Bolo to neuveriteľné, pretože som si nemyslela, že som sa naučila tak veľa.

Poznámka od editora programu:

Ako už bolo povedané, metóda SwissLanguages.com vám pomôže osvojiť si anglický jazyk rýchlo a jednoducho. Lekcie sú dostupné v slovenskom jazyku a ak si program objednáte dnes, získate ho s 55 % zľavou len za 6,95 € – sú tam zahrnuté najužitočnejšie konverzačné témy, informácie o vetách ako aj lekcie na počúvanie a testy. Môžete ho používať kedykoľvek, pretože lekcie máte stále k dispozícii na vašom počítači. Program tiež obsahuje bonus – môžete získať certifikát osvedčujúci znalosť anglického jazyka, ktorý si môžete pripojiť k životopisu!

Ak ste sa ešte nenaučili hovoriť po anglicky pravdepodobne ste to ešte neskúšali alebo ste si len zvolili zlú metódu výuky. Program na výuku anglického jazyka, ktorý je vhodný pre vás, nájdete kliknutím SEM.

Z dôvodu ochrany práv na súkromie osoby, ktorá poskytla tieto informácie, bola jej identita zmenená a obrázok je len ilustračný.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 6 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 6 h

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu